Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gebze Center atölyeleri Mart ayında da çok renkli

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, çocuk ve yetişkinler için düzenlediği gelenekselleşmiş atölye programlarıyla Mart ayına hazır. Hayata geçirilen Gebze Center Dijital Sanat Atölyesi Kampanyası kapsamında; 1-31 Mart tarihleri arasında aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Gebze Center’ın Mart ayına özel hazırladığı 3 atölye programından istediğini alabilecek.

Gebze Center atölyeleri Mart ayında da çok renkli
03 Mart 2021 - 11:45

Gebze’nin renkli yaşam merkezi Gebze Center AVM’nin vazgeçilmezi çocuk ve yetişkin atölyeleri, Mart ayına özel setlerle ziyaretçileri bekliyor. Atölyelerini tamamen dijitale taşıyan AVM, atölyelerin yapım videolarını da internet sitesinden misafirlerine sunuyor. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Gebze Center Dijital Sanat Atölyesi Kampanyası’nı hayata geçirdi. 1-31 Mart tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, Gebze Center’ın Mart ayına özel hazırladığı 3 atölye setinden birini seçme şansı yakalayacak.

Gebze Center AVM’nin hazırladığı kampanyadan yararlanabilmek için ziyaretçilerin alışveriş fişlerini danışmaya ibraz etmeleri yeterli oluyor. Ardından Mart ayı için hazırlanan; Teraryum Yapım Seti, Ahşap Resim Çerçeve Boyama Seti ve Seramik Saksı Boyama ve Bahar Çiçeği Setlerinden biri seçilebiliyor. Gebze Center AVM, misafirleri isterlerse gebzecenter.com.tradresine girerek Center TV başlığını tıkladıklarında, aldıkları setin videosunu da izleyebiliyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum