Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Eski Milli güreşçi son yolculuğuna uğurlandı

Çayırova'da yaşamını sürdürmekteyken yakalandığı akciğer rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybeden Gençler Avrupa üçüncülüğü bulunan eski Milli Güreşçi Hüseyin Gezer (47), göz yaşları arasında ebediyete uğurlandı.

08 Mayıs 2024 - 13:59 - Güncelleme: 08 Mayıs 2024 - 14:34
1992-1998 yılları arasında serbest stil Genç Milli Güreş Takımında 50 defa ay yıldızlı mayoyu giyerek ülkemizi başarıyla temsil eden ve 1997 yılında Gençler Avrupa Üçüncüsü olan Hüseyin Gezer,  tedavi gördüğü Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak dün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.
Akciğerindeki iltihaplanma nedeniyle 5 günden bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte iken hayatını kaybeden eski milli güreşçi Hüseyin Gezer’in cenazesi, Çayırova Türkan Göktürk Camii’nde bugün kılınan Öğle Namazı’nın ardından Şekerpınar Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Türkiye Güreş FedErasyonu Başkanı Şeref Eroğlu çelenk gönderdiği cenazeye Çayırova Belediye Başkan Vekili Sadettin Arıboğa, Hüseyin Gezer’in yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum