Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Eşimin şampanya içmesine kimse karışamaz

Eşi ile çıktığı tatilin bazı haber sitelerinde çarpıtılmasına tepki gösteren Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, "Helal yoldan kazandığımız para ile tatile çıkıyoruz" dedi. 

Eşimin şampanya içmesine kimse karışamaz
15 Mayıs 2021 - 13:13 - Güncelleme: 15 Mayıs 2021 - 13:23
Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, eşi ile çıktığı tatilin bazı haber portallarında çarpıtılmasına tepki gösterdi. Hem kendisinin hem de eşinin yıllardır bu ülkenin daha da gelişmesi için mücadele ettiğini ve edeceğini belirten İl Başkanı Başaran, "Kendi paramızla tatile çıktık. Halkın parasını harcamıyoruz, kendi paramızla tatil yapıyoruz. Söz konusu haberde şampanya içmemiz de özellikle vurgulanmış ve çarpıtılarak kamuoyuna aktarılmıştır. 

EŞİMİN ŞAMPANYA İÇMESİ ÖZEL HAYATIDIR. KİMSE KARIŞAMAZ

Ben şampanya veya herhangi bir içki içmedim. Eşimin içmesi de kimseyi ilgilendirmez. Kendisinin özel hayatıdır. Kimse karışamaz. Evet, ülkenin yangın yeri olduğu doğrudur. Ancak bunun sebebinin hükümet olduğu da gün gibi ortadayken, bazı kalemşörlerin gündemi saptırmak için bizi hedef göstermesi manidardır. Gelecek Partisi adım adım iktidara yürümektedir. Halkımız ilk seçimde iktidar mührünü partimize verecektir. Bunu engellemeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Bu duygularla tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramını bir kez daha en içten dileklerimle kutlarım" dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum