Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Darıca Kalespor'dan çifte şampiyonluk

Altınordu Gebze Futbol Okulunun proje takımı Darıca Kale Bayramoğluspor hem U12 hem de U11 liginde şampiyon olarak önemli bir başarıya imza attı. Kalespor bölgede iki ligde de şampiyon olmayı başaran tek takım oldu

Darıca Kalespor'dan çifte şampiyonluk
06 Temmuz 2022 - 12:46
U12 liginde Darıca Gençlerbirliği, Gebzespor gibi köklü takımların olduğu grupta şampiyon olmanın gururunu yaşayan Kalespor, U11 liginde de Çayırovaspor, Trakyaspor, Yenikentspor gibi altyapıya önem veren takımları geride bıraktı ve bütün maçlarını farklı kazanarak şampiyonluk ipini göğüsledi.

DOĞRU PLANLAMA VE İSTİKRAR BAŞARIYI GETİRDİ
Darıca Kalespor bölgenin kaliteli eğitimcilerinden Evren Aydın’ın koordinatörlüğünde istikrarlı ve planlı  çalışmasının karşılığını almaya başladı. U11 takımıyla Bolu’da düzenlenen turnuvada şampiyon olan Altınordu Gebze / Darıca Kalespor ardından Altınordu Felsefe kardeşliği turnuvasında 32 takımı geride bırakarak şampiyon olmayı başarmıştı. Son 1 yılda 11 turnuvaya katılan ve 100’den fazla maç yapan Kalespor, Kocaeli U12 ve U11 liglerinde de farkını ortaya koyarak azimli ve istikrarlı çalışmanın karşılığını başarılarla almasını bildi.

Antrenör kadrosunda; Evren Aydın, Ersin Turan, Hasan Sınırtaş, Özkan Karakayiş, Ozan Yaşar gibi deneyimli antrenörleri bulunduran Altınordu Gebze ve Darıca Kalespor projesi gerek çalışmalarıyla gerekse sportif başarılarıyla bölgenin parlayan yıldızı oldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum