Darıca G.B, zor deplasmanda kazanma peşinde!
3.Lig 3. Grup'ta mücadele eden ekibimiz Darıca G.B, 12.hafta maçında bu hafta Pazar günü deplasmanda Kuşadasıspor ile karşılaşacak
![Darıca G.B, zor deplasmanda kazanma peşinde!](https://www.daricagazetesi.com.tr/images/haberler/2023/12/darica-g-b-zor-deplasmanda-kazanma-pesinde.jpg)
02 Aralık 2023 - 11:51
Son zamanlarda zorlu bir süreçten geçen ekibimiz Darıca Gençlerbirliği, zorlu Kuşadası deplasmanına puan ve puanlar için gidiyor. Bu kadar olumsuzluğa reğmen kutsal formanın hakkını fazlasıyla veren Sarı-Yeşilli futbolcular, galibiyet peşinde. Kuşadası Özer Türk Stadı’nda oynanacak maç saat 14.00’de başlayacak.
FACEBOOK YORUMLAR