Darıca'daki sandıklarda sayım devam ediyor
165 Bin 350 seçmenin bulunduğu Darıca’da, vatandaşlar 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri seçmek için bugün kurulan 448 sandıkta oylarını kullandılar
![Darıca'daki sandıklarda sayım devam ediyor](https://www.daricagazetesi.com.tr/images/haberler/2024/03/darica-daki-sandiklarda-sayim-devam-ediyor.jpg)
31 Mart 2024 - 19:07
Sandıkların açılmasıyla birlikte ilk oy sayma işlemleri de devam ediyor. YSK tarafından seçim yasaklarının kalmasının ardından ilk sonuçlar açıklanmaya başlayacak
FACEBOOK YORUMLAR