Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CHP Darıca, o proje ile ilgili hukuki mücadelesini sürdürüyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı ve CHP Darıca belediye meclis üyeleri Darıca ve Kocaeli kamuoyunu meşgul eden Termal Grup Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret A.Ş tarafından yapılmak istenen proje ile ilgili hukuki mücadelesini sürdürüyor. 

CHP Darıca, o proje ile ilgili hukuki mücadelesini sürdürüyor!
24 Eylül 2020 - 10:57 - Güncelleme: 28 Eylül 2020 - 11:32

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş ve CHP Darıca belediye meclis üyeleri Emek Mahallesi'nde yapılması istenen proje ile ilgili hukuki mücadelesini sürdürmeye devam ediyor. Başkan Aktaş, yaptığı açıklamada ''Darıca ve Kocaeli kamuoyunu meşgul eden ve tüm yurttaşlarımızı yakından ilgilendiren Termal Grup Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret A.Ş tarafından yapılmak istenen proje ile Darıca'mıza haksızlık yapılmasını önleyeceğiz. 
Malum projede bir takım imar tadilat değişiklikleri yapılarak Darıca Belediyesi’nin meclis toplantısında gündeme taşınmış olup, yapılan muhalefetimize rağmen proje AKP'nin meclis üyelerinin oy çokluğuyla meclisten geçmişti.  Termal Grup Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından Darıca / Emek mahallemizde yapılmak istenen ve nüfusumuzu yaklaşık %15 oranında artmasına ve buna bağlı olarak trafik, alt yapı, üst yapı gibi birçok alanda Darıca’mızda hayatı zora sokacak olan bu projenin halk yararına olmadığını, çevreye ve yaşamın her alanına vereceğini tahribata karşı hukukî mücadelemize devam ediyoruz'' dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum