Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CHP Darıca, Ankara'ya çıkarma yaptı!

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, CHP Darıca İlçe yöneticileri, CHP Darıca belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile dün Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

CHP Darıca, Ankara'ya çıkarma yaptı!
11 Mart 2020 - 11:12

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş ve partililer ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret etti. CHP Darıca ailesi, resmi törenle Atatürk’ün kabrine çelenk koyup saygı duruşunda bulundular. Ardından Başkan Aktaş, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş Anıtkabir Özel Defteri’ne şunları yazdı; “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk bugün burada manevî huzurunuzda bulunmanın onur ve gururunu yaşamaktayım. İki büyük eserinizden birisi olan Cumhuriyet Halk Partisinin ilçe başkanı sıfatıyla söylüyorum ki; devrim ve ilkelerinize sadakatle bağlı kalarak çağdaş, laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşatılması için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum” dedi.
CHP Darıca ailesi Anıtkabir ziyaretinin ardından T.B.M.M'ye geçti. Başkan Aktaş ve partililer mecliste CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan tarafından karşılandı. CHP’liler daha sonra CHP Grup Toplantısına katılarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinledi.