CHP Darıca, 19 Mayıs'ta Darıcalı gençleri Ankara'ya götürecek
CHP Darıca İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Darıcalı gençleri Ankara'ya götürecek.
![CHP Darıca, 19 Mayıs'ta Darıcalı gençleri Ankara'ya götürecek](https://www.daricagazetesi.com.tr/images/haberler/2024/05/chp-darica-19-mayis-ta-daricali-gencleri-ankara-ya-goturecek.jpg)
14 Mayıs 2024 - 13:45
CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan yaptığı açıklamada ''Sevgili gençler; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Ankara’da Büyük Gençlik Buluşması’nda bir araya geliyoruz. Programa katılmak ve bilgi almak isteyenler iletişime geçebilir: 0553 760 41 36
FACEBOOK YORUMLAR