Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Çeker; Sendika olarak konun takipçisi olacağız

Körfez Fatih Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan Şiddet olayı sonucu Kocaeli  Şehir Hastanesinde sevk edilen Aile Hekimlerini Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Sağlık Sen Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Aile Hekimi İbrahim Yıldız ziyaret etti.

Çeker; Sendika olarak konun takipçisi olacağız
08 Ekim 2023 - 14:32
Körfez İlçede faaliyet gösteren Fatih Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan Şiddet olayı sonucu Kocaeli  Şehir Hastanesinde sevk edilerek tedavileri devam eden Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyon üyesi A. Murat Kazanı ve Aile Hekimi Y. Sarıkaş’ı Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Ömer Çeker ve Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Aile Hekimi Komisyon Başkanı İbrahim Yıldız Şehir Hastanesinde ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası Şube Başkanı Çeker açıklama yaptı.

LANETLİYOR ve KINIYORUZ.
Başkan Çeker “Körfez İlçede faaliyet gösteren Fatih Aile Sağlığı Merkezinde yaşanan ŞİDDET olayında şiddete maruz kalan Hekimlerimize Aile Sağlığı Merkezi Çalışanlarına ve tüm sağlık camiasına geçmiş olsun. Türk Sağlık Sen olarak ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLİYOR ve KINIYORUZ. Temennimiz ŞİDDETİN sonlandırılması için gerekli düzenlemeler bir an önce hayata geçirilmesidir. Sendika olarak konun takipçisi olacağız.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum