Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Çayırova Devlet hastanesi için ilk adım atıldı

Çayırovalılar, temeli atılmak üzere Çayırova Devlet Hastanesi’ni dört gözle bekliyor. Devlet hastanesinin inşaatına başlanacak yer için ise ilk adım atıldı.

Çayırova Devlet hastanesi için ilk adım atıldı
06 Haziran 2020 - 14:51

120 bin nüfuslu Çayırova'da hastane sıkıntısı her geçen gün artıyor. Gece doktor bulamayan vatandaşlar, Gebze Fatih Devlet Hastanesi ve Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yolunu tutuyor. İmkânı olmayanlar ise ertesi günü bekliyor. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı olan Çayırova Semt Polikliniği’nde gündüz bile tam anlamıyla sağlık hizmeti alamayan Çayırovalılar, temeli atılmak üzere Çayırova Devlet Hastanesi’ni dört gözle bekliyor. Devlet hastanesinin inşaatına başlanacak yer için ise ilk adım atıldı. 

ÇALIŞMALAR TAM GAZ
Hastane alanına ‘Çayırova Devlet Hastanesi burada yükselecek’ yazılı dev bir tabela konuldu. Hastane ile alakalı açıklama yağan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda göreve geldikten sonra hastanenin merkezi bir yere yapılması noktasında bir çalışma yaptık. Hastane binası alanını yaptığımız çalışmalar ile belediye binamıza yakın bir yere aldırmıştık. Hastanemiz için çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Çayırovalı vatandaşlarımızı bilgilendirmek için de hastaneyi yapacağımız alana dev bir tabela koyduk. Sağlıklı toplum, sağlıklı gelecek” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum