Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bıyık: 'Bir gün değil her gün kadınları önemsiyoruz'

Darıca Belediyesi Kişisel Gelişim ve Çocuk Eğitim Merkezi’ni (KİGEM) ziyaret ederek kadın kursiyerlere çiçek dağıtıp kadınlar gününü kutlayan Başkan Muzaffer Bıyık, kadınları sadece bir gün değil her gün önemsediklerini söyledi.

Bıyık: 'Bir gün değil her gün kadınları önemsiyoruz'
08 Mart 2021 - 12:54 - Güncelleme: 10 Mart 2021 - 13:48
Darca Kaymakamı Yüksel Kara ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediyesi Kişisel Gelişim ve Çocuk Eğitim Merkezi’ni (KİGEM) ziyaret ederek eğitim gören kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çiçek dağıttı. Başkan Muzaffer Bıyık ve eşi Havva Bıyık ile Kaymakam Kara’nın yanı sıra Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz’un da yer aldığı ziyarette kadın kursiyerlerin Kadınlar günü kutlandı.
KADINLARI HER GÜN ÖNEMSİYORUZ
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sadece bir gün değil her gün kadınları önemsediklerini ve projelerin merkezine kadınları koyduklarını ifade ederek “Kadınların, hayatın her alanında kendilerini geliştirmesi, ülkemizin aydınlık yarınlara yürüyüşünde büyük önem taşımaktadır. Darıca Belediyesi olarak bizler de bu anlayışla hareket ederek kadınları, sadece yılda bir gün değil her gün önemsiyor ve onların kendilerini daha iyi yetiştirip geliştirebilmeleri için çalışıyoruz. Projelerimizin merkezinde her zaman kadınlara öncelik veriyoruz. Darıca Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz Kadın ve Çocuk Spor Merkezi, Kişisel Gelişim ve Çocuk Eğitim Merkezi, bayanlara yönelik spor salonları, el beceri ve sanat kursları ile kadınların kendilerini daha iyi yetiştirebilmelerine katkıda bulunuyoruz. Kadınlara yönelik projelerimize daha fazla ağırlık vererek çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
KİGEM’de eğitim gören Darıcalı kadın kursiyerler de kendilerini unutmayan ve her zaman destek olan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür ettiler.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum