Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BİLKAR'da yeni başkan Özcan Doğan

Gebze BİLKAR’ın 2024 yılı olağan genel kurulunda başkanlığa Özcan Doğan seçildi. İki yıl süreyle görev yapacak yönetim Cihan Ergün, Erdem Şimşek, Deniz Uzun ve İlkay Haldız’dan oluştu.  

BİLKAR'da yeni başkan Özcan Doğan
10 Haziran 2024 - 10:45
Gebze’nin kültür ve sanatta aktif ve üretken sivil toplum örgütü; ilimsel ve Kültürel Araştırmalar Üretim ve Yayıncılık Kooperatifi – BİLKAR’ın 2024 yılı olağan genel kurulunda başkan ve yönetim kurulu değişti. BİLKAR’ın 17 yıldır başkanlığını sürdüren Serdar Dikkatli’nin yeniden aday olmadığı, gündemine seçimin divana verilen önergeyle eklendiği kongrede başkanlığa Özcan Doğan seçildi.
BİLKAR Genco Erkal Sahnesi’nde, Ticaret İl Müdürlüğü’nden Hükümet komiseri Oğuzhan Tortum nezaretinde gerçekleşen kongrede BİLKAR’da uzun yıllar müzik topluluklarının eğitmenliğini ve koordinatörlüğünü üstlenen emekli müzik öğretmeni Refik Köksal divan başkanlığına seçildi. Köksal’a divanda katip üye olarak şair yazar Halil Yeni eşlik etti.  
Kongrede seçime Özcan Doğan başkanlığında, iki yıl süreyle görev yapacak yönetim Cihan Ergün, Erdem Şimşek, Deniz Uzun ve İlkay Haldız’dan oluştu.
BİLKAR Başkanı Özcan Doğan kongrede yaptığı kısa konuşmada birlikte üretmek ve yönetmek için aday olduklarını belirtip şahsına ve yönetimine verilen fırsat ve duyulan güvenden ötürü teşekkür etti.
Kongrede 2023 yılına dair yönetim ve denetleme raporları ile bilanço oy birliğiyle onandı ve yönetim ibra edildi. Bakanlığın getirdiği yeni teferruatlar gereği ana sözleşmede yasal düzenlemelere gidilmesi oy birliğiyle kabul edilirken 2024 yılı aidatı da 100 TL olarak belirlendi.
YÖNETİM KURULU ASİL
Özcan Doğan (Başkan), Cihan Ergün, Erdem Şimşek, Deniz Uzun, İlkay Haldız
YÖNETİM KURULU YEDEK
Okan Şimşek, Bilal Öztürk, Canan Mermer, Tuncay Mermer, Gökhan Şimşek
DENETLEME KURULU ASİL
Güngör İrdem, Musa Yerkan
DENETLEME KURULU YEDEK
Firdevs Ocak, Cüneyt Esirgemez 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum