Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Benin'li iş insanlarından GTO'ya ziyaret

Batı Afrika Ülkesi Benin Cumhuriyeti’nden Abomey-Calavi Belediye Başkanı Angelo Evariste Ahouandjinou, Assana Grup Başkanı A. Waliou Aının ve iş insanlarından oluşan heyet, Gebze Ticaret Odası’na bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Benin'li iş insanlarından GTO'ya ziyaret
14 Şubat 2024 - 17:27
GTO tarafından organize edilen ve iki ülke arasındaki ticareti geliştirmek amacıyla düzenlenen programda; Türkiye Benin arasındaki mevcut ticari faaliyetler ve Benin’de bulunan yatırım fırsatları ile ilgili açıklamalarda bulunan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, bölgemizin Türk ekonomisine yön veren kilit bir noktada olduğunu belirterek, Benin ile yapılacak iş görüşmeleri ve yatırımlar sürecinde, bölgemizin jeopolitik değerlerinin büyük öneme sahip olduğunu dile getirdi. İki ülkenin tanıtım filmlerinin izlenmesinin ardından, Benin’den gelen heyet ile, eş değer sektörlerde yer alan üyeler arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirildi. 
Yakın bir zamanda ikili iş görüşmeleri kapsamında Benin’e bir ziyaret organize edebileceğinin de altını çizen Başkan Aslantaş’a, Benin Heyeti yoğun katılım ve verimli organizasyon için teşekkürlerini iletti. 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum