Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Büyükgöz'den açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, önümüzdeki cumartesi günü ilimize gelerek gerçekleştireceği açılışlar için Gebze Belediyesi çalışanlarının törene zorunlu olarak katılmaları gerektiği yönünde çıkan haberlere , başkan Zinnur Büyükgöz'den açıklama geldi

Başkan Büyükgöz'den açıklama
04 Ağustos 2022 - 19:15
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, yazılı olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi;
Bir takım basın yayın organlarında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifiyle gerçekleşecek 10. Açılış Bayramı’na katılımı, personelimiz için zorunlu tuttuğumuz yönünde maksatlı haberler yayınlanmıştır. Bahse konu haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
 6 Ağustos 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek; “Açılış Bayramı” resmi bir programdır. Kocaeli’nin tamamında hayata geçen eser, hizmet ve yatırımların açılışı bu programla yapılacaktır. Gebze Belediyesi’nin yapımını tamamladığı projeler de bu kapsamdadır.
 Personelimizin büyük emeklerle milletimizin hizmetine sunduğu bu projelerin açılışlarına şahit olmaları temennimizdir. Bu amaçla kendileri Açılış Bayramı’na davet edilmişlerdir. Personelimizin katılım durumlarına göre ulaşım imkanları oluşturulacağından, programa katılıp katılmayacaklarını bildirmeleri talep edilmiştir. Bahse konu haberlerde ifade edildiği gibi bir katılım zorunluluğu yoktur. Katılım tamamıyla isteğe bağlıdır.
 Bu vesileyle hem personelimizi hem de bütün Gebzelileri hizmet ve eserlerimizin toplu açılışına, 10. Açılış Bayramı’na davet ediyoruz.
 
Zinnur BÜYÜKGÖZ
Gebze Belediye Başkanı

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum