Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Başkan Aslantaş, İSO 500'de yer alan firmaları ziyaret etmeyi sürdürüyor

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl açıkladığı, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” sıralamasında Türkiye’de sanayi ve ticari hayatına yön veren köklü ve güçlü kuruluşlara ev sahipliği yapan Gebze Ticaret Odası üyesi 70 firmanın yer almasından duyduğu memnuniyetle, bu listeye giren üyelerinden Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş firmasına ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Aslantaş, İSO 500'de yer alan firmaları ziyaret etmeyi sürdürüyor
11 Temmuz 2024 - 13:06
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis ve Meslek Komite Üyeleri ile birlikte; İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023 Araştırması’nda 97. sırada yer alan, Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş firmasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Kayar ve duayen iş insanı babası Kemal Kayar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan GTO heyetine; 75 yıllık iş hayatı ve tecrübelerini paylaştığı kitap Kemal Kayar tarafından imzalanarak takdim edildi.

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş burada yaptığı konuşmada ‘’Gebze Ticaret Odası olarak bizler, bölgemizin kalkınması için 25 bini aşan üye sayımız ile var gücümüzle çalışıyor, firmalarımızın gelişim odaklı büyümeyi gerçekleştirebilmesi adına hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmeye gayret ediyoruz. Üretimin ve ihracatın büyük önem taşıdığından hareketle, kentimiz ve ülkemiz için çalışarak katma değer üreten Namet Gıda San. ve Tic. A.Ş firması kurucuları, yöneticileri ve çalışanlarını İSO 500 listesinde yer almalarından dolayı tebrik ediyorum’’ dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum