Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik

Toplantıda Karabacak sürprizi! Neden geldi?

14 Haziran 2019 Cuma 12:29

Darıca G.B A.Ş Başkanı Arif Gülen’in amatör spor kulüpleri yöneticilerini ağırladığı toplantıda Şükrü Karabacak sürprizi yaşandı.

Önceki dönem Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, toplantı bitmeden, Arif Gülen’in Darıca G.B kulüp tesislerinde düzenlediği toplantıya katılması şaşırttı. Toplantının soru-cevap kısmında bir amatör spor kulübü yöneticisinin Arif Gülen’e, “Geçen sezon kulüpte 27 Milyon TL’nin döndüğünden bahsettiniz. Bu astronomik rakamlar nereye harcandı, çok yazık” sorusu üzerine çıkış yapan eski Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Bir dakika arkadaşlar. Ortada önemli bir bilgi yanlışı var. 27 Milyon TL gibi rakamlar hayal ürünüdür. Biz takımı geçen sene şampiyon yapıp sezonu bitirdiğimizde 4 Milyon 500 Bin TL borcumuz vardı. Bu rakamla kulübü 1 Milyon TL civarındaki bir bedelle Rauf(İsmayilov) kardeşimize teslim ettik. Bu para da bize parça parça geldi. Ben bu kulübü 15 sene sırtımda taşıdım. Para bul dediler dilencilik yaparak buldum. Ama şimdi en kötüsü ben oldum. Bu yüzden çok pişmanım. Bir daha kamu kuruluşunda görev yaparsam asla profesyonel kulübün yanından geçmem”dedi. Toplantıdan sonra Şükrü Karabacak ve avukatı, Başkan Arif Gülen ile özel bir görüşme yaptığı öğrenilirken Karabacak'ın neden tesislere gelip Başkan Gülen ile görüştüğü ise merak ediliyor.

 Haber okunma sayısı: 898

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Azeri Patron

    Misafir Sevgili Şükrücüm, kulübe Azeriler silahla seni vurmaya gelince seve seve teslim ettin kulübü. Ne 1 milyonu?? Ne parça parçası? Asıl sen adamlardan 6 taksitle 5 milyon yardım parası aldın (Geri ödemek suretiyle), ödeyemeyince de kulübe peşkeş çektin. Git Boluda tavuk yetiştir zengin oldun çaldıklarınla 15 Haziran 2019 12:02

DİĞER HABERLER