Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik

Gülen, 2. Lig ve 3. Lig kulüp başkanlarını topladı

17 Eylül 2019 Salı 15:13

Temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği A.Ş Başkanı Arif Gülen, Ziraat Türkiye Kupası kuraları öncesinde TFF Başkanı Nihat Özdemir ve diğer kulüp başkanlarıyla buluştu.

Kulüp Başkanlarını kura çekimi öncesinde öğle yemeğinde ağırlayan TFF Başkanı Nihat Özdemir burada başkanların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Toplantıda söz alan Darıca Gençlerbirliği A.Ş Başkanı Arif Gülen ise yaptığı konuşmada '' Bizim TFF'den bir isteğimiz var. TFF'nin Anonim Şirketi olan ya da olacak olan kulüplere bir teşvik uygulaması gerekiyor. Çünkü dernek olan bazı kulüplerin hali ortada. Kulüpler borç içinde bırakılıyor. Biz TFF'den balık istemiyoruz, bize balık tutmayı öğretmesini bekliyoruz. 2. Lig ve 3. Lig kulüpleri olarak kendi aramızda da bir istişare yapmayı buradaki başkanlarımıza öneriyorum'' dedi.

 

GÜLEN, KULÜP BAŞKANLARINI TOPLADI

Daha sonra 2. Lig ve 3. Lig Başkanlarını bir toplantıda buluşturan Başkan Arif Gülen, ''2. Lig ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nde sadece İstanbul'dan ibaret değil. Ben her bölgeden Karadeniz'den, Doğu Anadolu'dan, Güneydoğu Anadolu'dan, Ege'den, Akdeniz'den ve Marmara bölgesinde yer alan en az 2 takımın olacağı, vakti olan, proje üreten, kendisini bu derneğe adayacağı kişilerin olmasını istiyorum. Biz artık sesimizi duyurmalıyız. Kulüplerimizin daha da marka olmasını sağlamalıyız. ''Kulüplerimizi daha da iyi nasıl tanıtabiliriz ve yaşatabiliriz'' biz bunun derdine düşmeliyiz'' dedi. Öte yandan 2. Lig ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nin haftaya acilen toplanıp, önemli kararlar alması bekleniyor. Haber okunma sayısı: 338

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER