Saadet ve AKP
Orhan Kılıç

Darıcalı sporculara Vali’den ödül!

06 Ağustos 2018 Pazartesi 17:05
daricali-sporculara-validen-odul

Çeşitli branşlarda Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında dereceye giren Darıcalı sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile birlikte Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Çeşitli branşlarda Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında dereceye giren Darıcalı sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ile birlikte Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Ortaya unutulmaz bir tablo çıktı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor kulübü Başkanı Bekir Güven,  Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a sporcuları tek tek tanıtarak,  müsabakalarda almış oldukları dereceleri ve çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti. Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmasında “Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Başarılarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Bu başarıyı yakalamak mutlaka disiplinli bir çalışmayı gerektiriyor. Sizleri çalıştıran antrenörlerinize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

AİLELERE DE TEŞEKKÜR ETTİ

Aksoy sözlerini şöyle tamamladı: Hiç şüphe yok ki Ailelerinizin de sizlerin bu başarısında büyük katkısı var. Sizlerin başarısı diğer genç arkadaşlarımıza örnek oluşturuyor. Gençlerimizin spora yönlenmeleri çok önemli. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzün koordinasyonunda Kocaeli’nde sportif aktivitelerimiz oldukça iyi durumda ve farklı branşlarda büyük başarılar da elde edildi. Hepimizin beklentisi bu başarıların daha da artmasıdır.

 Haber okunma sayısı: 339

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER