otan yapı
darıca gazetesi

Darıca GB, tek başına

27 Ağustos 2012 Pazartesi 12:00
darica-gb-tek-basina

1 Eylül’de başlayacak olan Akademi Lig’de sarı-yeşilli renkleri ile Darıca GB li gençler yer alacak. Darıca GB, 3. Lig’de şampiyonluk mücadelesi verirken, gençler de devlerle mücadele edecek. Akademi Lig’de gözümüz Darıca’da olacak.

 Kulüplerin zorunlu hallerden dolayı oluşacak değişikliklere ait taleplerini ise TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü'ne hafta başında bildirmeleri gerekiyor.Batı A - Batı B, Anadolu ve Doğu Anadolu olmak üzere dört grupta bölgesel olarak oynanacak Coca-Cola Akademi Ligi'nde müsabakalar Doğu Anadolu Grubu hariç 1 Eylül 2012 tarihinde başlayacak, Doğu Anadolu Grubu'na ait müsabakalar ise 29 Eylül 2012 tarihinde start alacak.

 

İKİ TAKIMIMIZ VAR

Yurt geneli bir gruplandırılma ile oynanacak Coca-Cola Elit Akademi Ligi'nde maçlar 1 Eylül 2012 tarihinde başlayacak. 2012-2013 sezonunda Akademi ve Elit Akademi olmak üzere iki kategoride oynanacak Coca-Cola Akademi Ligleri'nin fikstürleri çekildi. Akademik Lig Batı B grubunda ilimizi Körfez Futbol Kulübü ve Darıca Gençler birliği takımları U-14, U-15, U-16, U-17 ve U-18 dallarında temsil edecekler. Darıca Gençler Birliği ve Körfez FK yeni sezon için takımlarını oluşturup güçlü kadro kurdular.

 



COCO-COLA AKADEMİ LİGİ BATI (B) GRUBU

1-Körfez FK

 

2-Darıca G.B

 

3-Balıkesirspor

 

4-Eyüpspor

 

5-Kartalspor

 

6-Kasımpaşa A.Ş.

 

7-Körfez F.K

 

8-Pendikspor

 

9-Sakaryaspor A.Ş.

 

10-Sancaktepe BLD.

 

11-Sarıyer

 

AKADEMİK LİGİ U-14-15 BATI B GRUBU

 

1.HAFTA

 

1 Eylül Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Balıkesirspor-Kartalspor

 

Eyüpspor-Sakaryaspor A.Ş.

 

Körfez Futbol Kulübü-Kasımpaşa A.Ş.

 

Sarıyer-Pendikspor

 

Sancaktepe Belediyespor-Darıca Gençler Birliği

 

2.HAFTA

 

8 Eylül Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Sakaryaspor A.Ş.-Körfez Futbol Kulübü

 

Kartalspor-Eyüpspor

 

Pendikspor-Sancaktepe Belediyespor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Sarıyer

 

Darıca Gençler Birliği-Balıkesirspor

 

3.HAFTA

 

15 Eylül Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Eyüpspor-Balıkesirspor

 

Körfez Futbol Kulübü-Kartalspor

 

Sarıyer- Sakaryaspor A.Ş

 

Sancaktepe Belediyespor- Kasımpaşa A.Ş.

 

Pendikspor -Darıca Gençler Birliği

 

4.HAFTA

 

22 Eylül Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Sakaryaspor A.Ş- Sancaktepe Belediyespor

 

Kartalspor-Sarıyer

 

Balıkesirspor- Körfez Futbol Kulübü

 

Kasımpaşa A.Ş.- Pendikspor

 

Darıca Gençler Birliği- Eyüpspor

 

5.HAFTA

 

29 Eylül Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Körfez Futbol Kulübü-Eyüpspor

 

Sarıyer- Balıkesirspor

 

Sancaktepe Belediyespor-Kartalspor

 

Pendikspor-Sakaryaspor A.Ş

 

Kasımpaşa A.Ş.-Darıca Gençler Birliği

 

6.HAFTA

 

6 Ekim Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Eyüpspor-Sarıyer

 

Balıkesirspor-Sancaktepe Belediyespor

 

Kartalspor-Pendikspor

 

Sakaryaspor A.Ş-Kasımpaşa A.Ş.-

 

Darıca Gençler Birliği-Körfez Futbol Kulübü

 

7.HAFTA

 

13 Ekim Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor

 

Sarıyer- Körfez Futbol Kulübü

 

Pendikspor-Balıkesirspor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Kartalspor

 

Darıca Gençler Birliği-Sakaryaspor A.Ş

 

8.HAFTA

 

20 Ekim Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Eyüpspor-Pendikspor

 

Körfez Futbol Kulübü-Sancaktepe Belediyespor

 

Sarıyer-Darıca Gençler Birliği

 

Balıkesirspor-Kasımpaşa A.Ş

 

Kartalspor-Sakaryaspor A.Ş

 

9.HAFTA

 

3 Kasım Cumartesi 2012 Saat: 13.45

 

Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer

 

Pendikspor-Körfez Futbol Kulübü

 

Sakaryaspor A.Ş-Balıkesirspor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Eyüpspor

 

Darıca Gençler Birliği-Kartalspor

 

                              

 

AKADEMİK LİGİ U-16-17 BATI B GRUBU

 

1.HAFTA

 

2 Eylül Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Kartalspor-Balıkesirspor

 

Sakaryaspor A.Ş.-Eyüpspor

 

Kasımpaşa A.Ş.- Körfez Futbol Kulübü

 

Pendikspor-Sarıyer

 

Darıca Gençler Birliği-Sancaktepe Belediyespor

 

2.HAFTA

 

9 Eylül Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Körfez Futbol Kulübü- Sakaryaspor A,Ş

 

Eyüpspor-Kartalspor

 

Sancaktepe Belediyespor-Pendikspor

 

Sarıyer-Kasımpaşa A.Ş

 

Balıkesirspor-Darıca Gençler Birliği

 

3.HAFTA

 

16 Eylül Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Balıkesirspor- Eyüpspor

 

Kartalspor- Körfez Futbol Kulübü

 

Sakaryaspor A.Ş-Sarıyer

 

Kasımpaşa A.Ş-Sancaktepe Belediyespor

 

Darıca Gençler Birliği-Pendikspor

 

4.HAFTA

 

23 Eylül Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor A.Ş

 

Sarıyer-Kartalspor

 

Körfez Futbol Kulübü-Balıkesirspor

 

Pendikspor-Kasımpaşa A.Ş.

 

Eyüpspor-Darıca Gençler Birliği

 

5.HAFTA

 

30 Eylül Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Eyüpspor-Körfez Futbol Kulübü

 

Balıkesirspor-Sarıyer

 

Kartalspor-Sancaktepe Belediyespor

 

Sakaryaspor A.Ş-Pendikspor

 

Darıca Gençler Birliği-Kasımpaşa A.Ş

 

6.HAFTA

 

7 Ekim Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Sarıyer- Eyüpspor

 

Sancaktepe Belediyespor- Balıkesirspor

 

Pendikspor- Kartalspor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Sakaryaspor A.Ş

 

Darıca Gençler Birliği-Körfez Futbol Kulübü

 

7.HAFTA

 

14 Ekim Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Körfez Futbol Kulübü-Sarıyer

 

Eyüpspor-Sancaktepe Belediyespor

 

Balıkesirspor-Pendikspor

 

Kartalspor-Kasımpaşa A.Ş.

 

Sakaryaspor A.Ş- Darıca Gençler Birliği

 

8.HAFTA

 

21 Ekim Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Pendikspor-Eyüpspor

 

Sancaktepe Belediyespor- Körfez Futbol Kulübü

 

Darıca Gençler Birli-Sarıyer

 

Kasımpaşa A.Ş-Balıkesirspor

 

Sakaryaspor A.Ş-Kartalspor

 

9.HAFTA

 

4 Kasım Pazar 2012 Saat: 13.45

 

Sarıyer- Sancaktepe Belediyespor

 

Körfez Futbol Kulübü- Pendikspor

 

Balıkesirspor- Sakaryaspor A.Ş

 

Eyüpspor-Kasımpaşa A.Ş.

 

Kartalspor-Darıca Gençler Birliği

 

               

 

AKADEMİK LİGİ U-18 BATI B GRUBU

 

1.HAFTA

 

2 Eylül Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Balıkesirspor-Kartalspor

 

Eyüpspor-Sakaryaspor A.Ş.

 

Körfez Futbol Kulübü-Kasımpaşa A.Ş.

 

Sarıyer-Pendikspor

 

Sancaktepe Belediyespor-Darıca Gençler Birliği

 

2.HAFTA

 

9 Eylül Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Sakaryaspor A.Ş.-Körfez Futbol Kulübü

 

Kartalspor-Eyüpspor

 

Pendikspor-Sancaktepe Belediyespor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Sarıyer

 

Darıca Gençler Birliği-Balıkesirspor

 

3.HAFTA

 

16 Eylül Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Eyüpspor-Balıkesirspor

 

Körfez Futbol Kulübü-Kartalspor

 

Sarıyer- Sakaryaspor A.Ş

 

Sancaktepe Belediyespor- Kasımpaşa A.Ş.

 

Pendikspor -Darıca Gençler Birliği

 

4.HAFTA

 

23 Eylül Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Sakaryaspor A.Ş- Sancaktepe Belediyespor

 

Kartalspor-Sarıyer

 

Balıkesirspor- Körfez Futbol Kulübü

 

Kasımpaşa A.Ş.- Pendikspor

 

Darıca Gençler Birliği- Eyüpspor

 

5.HAFTA

 

30 Eylül Pazar 2012 Saat:12.00

 

Körfez Futbol Kulübü-Eyüpspor

 

Sarıyer- Balıkesirspor

 

Sancaktepe Belediyespor-Kartalspor

 

Pendikspor-Sakaryaspor A.Ş

 

Kasımpaşa A.Ş.-Darıca Gençler Birliği

 

6.HAFTA

 

7 Ekim Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Eyüpspor-Sarıyer

 

Balıkesirspor-Sancaktepe Belediyespor

 

Kartalspor-Pendikspor

 

Sakaryaspor A.Ş-Kasımpaşa A.Ş.-

 

Darıca Gençler Birliği-Körfez Futbol Kulübü

 

7.HAFTA

 

14 Ekim Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor

 

Sarıyer-Körfez Futbol Kulübü

 

Pendikspor-Balıkesirspor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Kartalspor

 

Darıca Gençler Birliği-Sakaryaspor A.Ş

 

8.HAFTA

 

21 Ekim Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Eyüpspor-Pendikspor

 

Körfez Futbol Kulübü-Sancaktepe Belediyespor

 

Sarıyer-Darıca Gençler Birliği

 

Balıkesirspor-Kasımpaşa A.Ş

 

Kartalspor-Sakaryaspor A.Ş

 

9.HAFTA

 

4 Kasım Pazar 2012 Saat: 12.00

 

Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer

 

Pendikspor-Körfez Futbol Kulübü

 

Sakaryaspor A.Ş-Balıkesirspor

 

Kasımpaşa A.Ş.-Eyüpspor

 

Darıca Gençler Birliği-Kartalspor



Haber okunma sayısı: 5312

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER