Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

Darıca G.B taraftarından sosyal medyayı sallayan mektup!

05 Aralık 2018 Çarşamba 11:20
darica-gb-taraftarindan-sosyal-medyayi-sallayan-mektup-

Darıca Gençlerbirliği Taraftarı Ahmet Çifçi'nin yazdığı bu mektup sosyal medyayı adeta sallıyor. Oldukça duygusal olan mektup adeta taraftarların duygularını yansıtıyor.

İşte o mektup;

Umudumuzu emanet ettiğimiz; evet evet sizler. Etrafınıza bakmanıza gerek yok tam da sizden, senden bahsediyoruz. Büyüdüğümüz bu şehirde bize umut etmeyi öğreten armayı taşıyan sizler.

 

Hayatımızın aslında tam da ortasına koyduğumuz renklerimizi taşıyan sizler. Bizim emanetimizi biliriz ki başınızın üstünde taşırsınız.

 Biliriz ki; hıyanet etmezi, yere düşürmezsiniz. Sırtımızı dayadığımız sizler biliriz ki; bizi sırtımızdan vurmazsınız. Kanınızın son damlasına kadar savaşır, bizim için mücadele edersiniz. Birçoğunuzun  belki de ilk defa geldiği bu şehirde yükünüz ağır, mücadeleniz zor biliriz. Sadece 90 dakika bir top peşinde koşmak değildir amacınız. Bizim kadar ister, bizim kadar dilersiniz başarıyı şüpheniz yok. Ama bazen sadece istek yetmez, inanmak da gerekir. Bizler sizlere hem inandık, hem güvendik. İnanmaya da güvenmeye de devam ediyoruz. Biliyoruz ki artık para pul değil önemli olan. Bir yıl boyunca verdiğiniz savaşın, emeğin, akıttığınız terin karşılığını almak istiyorsunuz. Ve ilk gün size nasıl güveniyor, inanıyorsak yine aynı duygular içerisindeyiz. Biliyoruz ki siz bizi derin kuyulara atmayacak, uçurum kenarından çekip alacaksınız. Armaya adanmış hayatlarımızı kışa çevirmeyecek, bizim için unutulmazlar arasında yer alacaksınız biliyoruz. Bizler ruhsuzluğa isyan ederiz. Bizler ruh isteriz, inanç isteriz, azim isteriz. Ve biliriz ki bunların hepsi sizin içinizde var. Var olanı dışarıya çıkarmak sizin elinizde.

 

Siz yeter ki isteyin biz sonuna kadar sizi destekleriz, arkanızda dururuz. Şimdiye kadar nasıl arkanızda durduysak son nefesimize kadar yine aynı yerde duracağız. Bizler sizinle hüznümüzü değil sevincimizi paylaşmak istiyoruz.

 

Haydi çık sahaya gösterin kendinizi Darıca Gençlerbirliği neymiş öğretim tüm aleme.

 

Ahmet Çifçi.Haber okunma sayısı: 684

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ