darıca belediyesi
darıca gazetesi

Bu yönetim Darıca GB'yi şampiyon yapacak

04 Haziran 2017 Pazar 16:21
bu-yonetim-darica-gbyi-sampiyon-yapacak

Darıca Gençlerbirliği'nin Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Mustafa Öztürk'ün tek aday olarak katıldığı seçimlerde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca GB'nin büyük bir marka olduğunu ve bu sene şampiyon olmak istediklerini belirtti.

Darıca Gençlerbirliği Kongresi bugün Darıca Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi. Darıca GB Onursal Başkanı ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ın da katılım sağladığı kongrede tek aday olan mevcut Başkan Mustafa Öztürk, üyelerin seçimi ile yeniden Darıca Gençlerbirliği Başkanı olarak seçildi. Kongreye Darıca GB Taraftarlar Derneği Hasan Zengin ile Darıca GB'li taraftarlarda takip ederken, kongreye Darıcalılar büyük ilgi gösterdi.

 

ÖZTÜRK:  ŞAMPİYON OLUP, 3.LİGDEN KURTULACAĞIZ

Darıca GB Başkanı Mustafa Öztürk yaptığı konuşmada ''Bugün burada bizi yalnız bırakmayan tüm Darıca GB sevdalılarına teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz sezon üzücü bir şekilde hatalar yaptık. Bu sene hataya yer vermeden inşallah bu takımı 2.lige çıkaracağız. Darıca'da beklenen hasreti sona erdireceğiz. Bu sene ki yönetimimiz çok güçlü.  Belediye Başkanımıza cani gönülden teşekkür ediyorum. 13 senedir bu takım için herşeyi ama herşeyi yapıyor. Sadece futbol da değil, tüm spor branşlarında Darıca'ya sahip çıkıyor. Burada başkan ve yönetim önemli dğeil, önemli olan ekip olmaktır. Bir çok il takımı yönetim bile kuramazken, biz yönetimimizi kuruyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.  Menfaatleri olmadan takımımıza sahip çıkıyorlar. Bu sene işi sıkı tutacağız, şampiyon olup işi bitireceğiz'' dedi.
 

 KARABACAK: DARICA GB BİR MARKADIR

Darıca GB Onursal Başkanı ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise yaptığı konuşmada ''Darıca GB çok köklü bir kulüp. 1934 yılından beri bu kulüp için emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Bir şehrin mensubu olmanın gereği neyse yapıyoruz. Darıca marka bir şehirdir. Bu markaların en büyüklerinden bir tanesi de Darıca Gençlerbirliği'dir. Türkiye Profesyonel Liglerinde bir marka olan Darıca GB her zaman başarılı olmuştur. Spor kulüpleri şehirlerin markasıdır. Darıcalı çocukların bir hayali var. Futbolda, karetede, atletizmde, boks yapıp, şehirlerini temsil etmek istiyorlar. Bizler belediye başkanları olarak kulüpleri daima desteklemeliyiz. Spor kulüplerinin maddi açıdan güçlü bir desteğe ihtiyacı oluyor. Bizde şehrimizin takımına destek olmaya çalışıyoruz. Cebindeki parasını getirip, bu şehir için fedakarlık yapan yöneticilerimize de  teşekkür ediyorum. Darıca GB'de Kocaelispor'da Gebzespor'da daima yaşamalı. Tesisleşmede büyük bir atılım yaptık. Tesislerimiz Türkiye'nin örnek tesislerinden. Gelirlerimiz ile giderlerimizin nereye harcandığı gayet ortada. Şeffaf bir şekilde, borçsuz bir şekilde kulübümüzü yönetiyoruz. Dim dik ayaktayız. Yeni sezonda Allah'ın da izniyle şampiyon olacağız. Taraftarlarımızın duruşları çok önemli. Bizim taraftarımız herkese örnek. İyi ki varlar.Darıca ailesi bir ve beraberdir''  dedi.İŞTE YENİ YÖNETİM
Mustafa Öztürk - Kulüp Başkanı

Abdullah Örs - Kulüp Başkanvekili

Özcan Dal - As Başkan

Lokman Demirtaş - Başkan Yardımcısı

Ali Ekmel Bilir - Başkan Yardımcısı

Furkan Çakır - Başkan Yardımcısı

Bekir Bükün - Futbol Şube Sorumlusu

Hakan Şenkal - Futbol Şube Sorumlusu

Mehmet Elmas - Futbol Şube Sorumlusu

Metin İnan - Alt yapı sorumlusu

İbrahim Pilavcı Alt yapı sorumlusu ve Basın sözcüsü

Yakup Yöntem - Sağlık İşleri Sorumlusu

Mücahid Vural - Mali İşler Sorumlusu - Muhasip

Mustafa İltekin - Sosyal İşler ve Tesisler , 

Mehmet Uzun - Asil Üye

Zafer Yılmaz - Asil Üye

Ali Bilir - Asil Üye

Ali Güven - Asil Üye

Ali Kara - Asil Üye

Ali Şen - Asil Üye

 Haber okunma sayısı: 1262

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER