Orhan Kılıç

Balcıoğlu’ndan Darıca ailesine veda mesajı!

06 Haziran 2018 Çarşamba 13:36
balcioglundan-darica-ailesine-veda-mesaji

10 yıllık hasrete son vererek 2.Lig’e yükselen Darıca Gençlerbirliği’nin teknik direktörlüğünü yapan ve geçtiğimiz günlerde yönetimle görüşerek yollarını karşılıklı olarak ayıran Uğur Balcıoğlu, Darıca Gençlerbirliği camiasına veda mesajı yayınladı.

10 yıllık hasrete son vererek 2.Lig’e yükselen Darıca Gençlerbirliği’nin teknik direktörlüğünü yapan ve geçtiğimiz günlerde yönetimle görüşerek yollarını karşılıklı olarak ayıran Uğur Balcıoğlu, 

Darıca Gençlerbirliği camiasına veda mesajı yayınladı. Benim için inanılmaz çok değerli, çok özel ve her zaman güzel hatıralarla anacağım Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde sürdürdüğüm Teknik Direktörlük görevimin süresi bitmiş bulunmaktadır. 

Bana inanan ve bu  göreve layık gören Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Karabacak, kulüp başkanlarımızdan bendeki yeri çok özel ve farklı bir yerde olan Sayın Mustafa Öztürk ve yine Türkiye’nin en genç başkanı olan Sayın Mücahid Vural ile kocaman bir yüreği olan dostum  Sayın Lokman Demirtaş ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.  

Sezon boyunca birlikte çalıştığım saha içindeki isteklerimize hayat veren  unutulmaz anıların başrolleri olan oyuncularıma, her daim yanımda olarak kahrımı çeken ve işleyişin ana hattı taktire şayan ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. 

Perde arkasında olup görünmez kahramanlarıma, hiçbir daim ‘hayır’ kelimesini bilmeyen elleri öpülesi ablalarım, malzeme sorumlularıma, sağlık ekibime, güvenlik birimlerine, stat personel müdürüm ve ekibine kulüp müdürümüz Ali Figani Selçuk, Kocaeli’nin ve Darıca’nın güzide basın mensuplarına ve olmazsa olmaz olan büyük Darıca Gençlerbirliği’nin büyük taraftarlarına sonsuz şükranlarımı sunar, teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübü’ne başarılar dilerim. Çıkarsız saygı ve çıkarsız sevginin bitmek üzere olduğu bu günlerde Rabbim herkese böyle güzel ayrılıklar nasip eylesin’’ dedi.Haber okunma sayısı: 594

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER