otan yapı
darica-gb-transferdeki-sessizligi-muhtesem-bir-sekilde-bozdu darica-gb-2-yeni-oyuncuyla-ilgileniyor melik-derin-darica-gb-ile-anlasti serhan-darica-gbye-donuyor yeni-lig-yeni-sistem daricada-gures-sevdasi pilavci-bu-sene-bu-is-bitecek daricada-transfer-bombalari-bu-hafta-patliyor kilic-karabacaka-soz-verdi demirtas-hersey-yeniden-basladi

3. Ligdeki temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği, transferdeki sessizliğini muhteşem bir şekilde bozdu.

3.Lig ekibimiz Darıca Gençlerbirliği’nde transfer çalışmaları henüz görüşme aşamasında. Somut bir adım atamayan yönetim kurulu hafta sonuna kadar transfer bombalarını patlatmak

Transfer çalışmalarını sürdüren Darıca Gençlerbirliği yönetimi, Tuzlaspor’un sol kanatta forma giyen 22 yaşındaki oyuncusu Melik Derin’le prensip anlaşmasına vardı.

Darıca GB'ye geçtiğimiz sene Gaziantepspor'dan Darıca GB'ye kiralık olarak gelen ve daha sonra devre arasında ayrılan Serhan Yılmaz, yeniden Darıca GB'ye transfer oluyor.

TFF yönetimi, uzun süredir gündemde olan 3. Lig’in kaldırılması konusunda düğmeye bastı. Çalışmaların son aşamaya geldiği, gelecek sezondan itibaren 3. Lig’in lağvedilerek yerine

Ata sporumuz güreş Darıca’daki güreş severlerin gözlerinin pasını silmeye hazırlanıyor.

Darıca GB’nin yeni sezondaki Basın Sözcüsü olan İbrahim Pilavcı, Darıca GB’li taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Darıca GB’de transfer harekatı sessiz ve derinden ilerliyor. Başkan Mustafa Öztürk’ün gizli bir şekilde yürüttüğü transfer çalışmalarında sessizlik bu hafta bozulacak. Başkan

3. Ligde yeni bir sayfa açan temsilcimiz Darıca GB’nin çiçeği burnunda teknik direktörü Gürses Kılıç, önceki gün Darıca GB onursal Başkanı ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü

Geçtiğimiz sene Darıca GB yönetimine giren ve Darıca GB’yi hiç bir yerde yalnız bırakmayan, sempatik kişiliği ile herkesin sevdiği isim haline gelen Darıca GB Başkan Yardımcısı

  • Sıra
  • Takım
  • O
  • G
  • B
  • M
  • A
  • Y
  • Av
  • P
Hafta

19.08.2016 21:45

  • Adanaspor
  • 1 - 2
  • Bursaspor

20.08.2016 19:30

  • Trabzonspor
  • 2 - 0
  • Kasımpaşa

20.08.2016 19:30

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

20.08.2016 21:45

  • Beşiktaş
  • 4 - 1
  • Alanyaspor

21.08.2016 19:30

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Gaziantepspor

21.08.2016 19:30

  • Kayserispor
  • 0 - 2
  • Akhisar Bld Spor

21.08.2016 21:45

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 0
  • Fenerbahçe

21.08.2016 21:45

  • Antalyaspor
  • 0 - 0
  • Osmanlıspor FK

22.08.2016 21:45

  • Galatasaray
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

26.08.2016 21:45

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 2
  • Beşiktaş

26.08.2016 21:45

  • Alanyaspor
  • 2 - 1
  • Antalyaspor

27.08.2016 19:30

  • Kasımpaşa
  • 1 - 1
  • Adanaspor

27.08.2016 21:45

  • Gaziantepspor
  • 1 - 0
  • Trabzonspor

27.08.2016 21:45

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 3
  • Galatasaray

28.08.2016 19:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 3 - 0
  • Çaykur Rizespor

28.08.2016 19:30

  • Bursaspor
  • 0 - 2
  • Medipol Başakşehir

28.08.2016 21:45

  • Fenerbahçe
  • 3 - 3
  • Kayserispor

28.08.2016 21:45

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 2
  • Gençlerbirliği

10.09.2016 17:00

  • Medipol Başakşehir
  • 3 - 1
  • Kasımpaşa

10.09.2016 19:00

  • Kayserispor
  • 1 - 1
  • Galatasaray

10.09.2016 20:00

  • Adanaspor
  • 0 - 0
  • Gaziantepspor

10.09.2016 20:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 0
  • Alanyaspor

10.09.2016 21:15

  • Beşiktaş
  • 3 - 1
  • Kardemir Karabukspor

11.09.2016 17:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 0
  • Akhisar Bld Spor

11.09.2016 17:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 2
  • Osmanlıspor FK

11.09.2016 20:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 1
  • Bursaspor

11.09.2016 20:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 3
  • Atiker Konyaspor

16.09.2016 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 3 - 2
  • Antalyaspor

16.09.2016 20:00

  • Bursaspor
  • 3 - 1
  • Kayserispor

17.09.2016 18:00

  • Alanyaspor
  • 3 - 0
  • Trabzonspor

17.09.2016 20:30

  • Galatasaray
  • 2 - 0
  • Çaykur Rizespor

18.09.2016 17:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Gençlerbirliği

18.09.2016 17:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 0
  • Adanaspor

18.09.2016 19:30

  • Gaziantepspor
  • 0 - 1
  • Medipol Başakşehir

18.09.2016 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 0 - 2
  • Beşiktaş

19.09.2016 20:00

  • Kasımpaşa
  • 1 - 5
  • Fenerbahçe

23.09.2016 20:00

  • Antalyaspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

24.09.2016 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 2
  • Osmanlıspor FK

24.09.2016 16:00

  • Trabzonspor
  • 1 - 0
  • Atiker Konyaspor

24.09.2016 20:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 2
  • Galatasaray

25.09.2016 13:30

  • Kayserispor
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

25.09.2016 16:00

  • Bursaspor
  • 1 - 0
  • Kasımpaşa

25.09.2016 19:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 1
  • Gaziantepspor

25.09.2016 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Kardemir Karabukspor

26.09.2016 20:00

  • Adanaspor
  • 3 - 2
  • Alanyaspor

30.09.2016 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 0 - 0
  • Gençlerbirliği

01.10.2016 16:00

  • Kasımpaşa
  • 3 - 1
  • Kayserispor

01.10.2016 16:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 4 - 0
  • Trabzonspor

01.10.2016 19:00

  • Gaziantepspor
  • 3 - 2
  • Bursaspor

01.10.2016 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Beşiktaş

02.10.2016 16:00

  • Galatasaray
  • 3 - 1
  • Antalyaspor

02.10.2016 16:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 5
  • Medipol Başakşehir

02.10.2016 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 1
  • Fenerbahçe

02.10.2016 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

15.10.2016 14:00

  • Kasımpaşa
  • 0 - 0
  • Gaziantepspor

15.10.2016 17:00

  • Kayserispor
  • 0 - 1
  • Beşiktaş

15.10.2016 19:30

  • Adanaspor
  • 1 - 2
  • Kardemir Karabukspor

15.10.2016 20:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 1
  • Galatasaray

16.10.2016 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

16.10.2016 13:30

  • Bursaspor
  • 0 - 0
  • Osmanlıspor FK

16.10.2016 16:00

  • Fenerbahçe
  • 1 - 1
  • Alanyaspor

16.10.2016 19:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

17.10.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 1
  • Çaykur Rizespor

21.10.2016 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 2 - 1
  • Gençlerbirliği

21.10.2016 20:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 2
  • Kayserispor

22.10.2016 16:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 2
  • Bursaspor

22.10.2016 19:00

  • Galatasaray
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

22.10.2016 19:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

23.10.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 2
  • Medipol Başakşehir

23.10.2016 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 2
  • Kasımpaşa

23.10.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 0
  • Antalyaspor

24.10.2016 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 1
  • Fenerbahçe

28.10.2016 20:00

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 1
  • Beşiktaş

29.10.2016 13:30

  • Gaziantepspor
  • 3 - 1
  • Osmanlıspor FK

29.10.2016 16:00

  • Bursaspor
  • 2 - 0
  • Atiker Konyaspor

29.10.2016 19:00

  • Adanaspor
  • 0 - 1
  • Galatasaray

30.10.2016 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 5 - 1
  • Akhisar Bld Spor

30.10.2016 16:00

  • Trabzonspor
  • 2 - 2
  • Çaykur Rizespor

30.10.2016 19:00

  • Fenerbahçe
  • 5 - 0
  • Kardemir Karabukspor

31.10.2016 20:00

  • Kasımpaşa
  • 2 - 1
  • Alanyaspor

31.10.2016 20:00

  • Kayserispor
  • 0 - 1
  • Antalyaspor

04.11.2016 20:00

  • Galatasaray
  • 1 - 2
  • Medipol Başakşehir

05.11.2016 13:30

  • Alanyaspor
  • 4 - 3
  • Gaziantepspor

05.11.2016 16:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 0
  • Bursaspor

05.11.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Gençlerbirliği

05.11.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 1
  • Trabzonspor

06.11.2016 13:30

  • Çaykur Rizespor
  • 2 - 2
  • Adanaspor

06.11.2016 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 1
  • Kayserispor

06.11.2016 19:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 3
  • Fenerbahçe

06.11.2016 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 1
  • Kasımpaşa

19.11.2016 13:30

  • Gaziantepspor
  • 0 - 3
  • Atiker Konyaspor

19.11.2016 16:00

  • Bursaspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

19.11.2016 19:00

  • Adanaspor
  • 1 - 2
  • Beşiktaş

19.11.2016 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 0
  • Alanyaspor

20.11.2016 14:00

  • Kasımpaşa
  • 2 - 2
  • Kardemir Karabukspor

20.11.2016 14:00

  • Kayserispor
  • 0 - 2
  • Gençlerbirliği

20.11.2016 20:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 0
  • Galatasaray

21.11.2016 19:00

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

21.11.2016 20:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 1
  • Antalyaspor

25.11.2016 20:00

  • Alanyaspor
  • 3 - 0
  • Kayserispor

25.11.2016 20:00

  • Galatasaray
  • 3 - 1
  • Bursaspor

26.11.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 0
  • Gaziantepspor

26.11.2016 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Kasımpaşa

26.11.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

26.11.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 1 - 1
  • Medipol Başakşehir

27.11.2016 16:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 0
  • Trabzonspor

27.11.2016 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 5
  • Fenerbahçe

28.11.2016 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Osmanlıspor FK

03.12.2016 14:00

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 2
  • Antalyaspor

03.12.2016 19:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 0
  • Beşiktaş

04.12.2016 13:30

  • Alanyaspor
  • 2 - 3
  • Atiker Konyaspor

04.12.2016 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 1
  • Kardemir Karabukspor

04.12.2016 16:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 2
  • Akhisar Bld Spor

04.12.2016 19:00

  • Adanaspor
  • 0 - 2
  • Gençlerbirliği

04.12.2016 19:00

  • Kasımpaşa
  • 1 - 2
  • Galatasaray

05.12.2016 20:00

  • Bursaspor
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

05.12.2016 20:00

  • Kayserispor
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

09.12.2016 20:00

  • Trabzonspor
  • 4 - 1
  • Adanaspor

10.12.2016 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Kasımpaşa

10.12.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 1
  • Bursaspor

10.12.2016 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 0
  • Medipol Başakşehir

11.12.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 2
  • Alanyaspor

11.12.2016 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 2
  • Osmanlıspor FK

11.12.2016 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 0
  • Kayserispor

11.12.2016 19:00

  • Galatasaray
  • 3 - 1
  • Gaziantepspor

12.12.2016 20:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Fenerbahçe

17.12.2016 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 0
  • Trabzonspor

17.12.2016 19:00

  • Kasımpaşa
  • 2 - 1
  • Beşiktaş

18.12.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

18.12.2016 13:30

  • Gaziantepspor
  • 1 - 2
  • Çaykur Rizespor

18.12.2016 16:00

  • Adanaspor
  • 2 - 1
  • Kayserispor

18.12.2016 19:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

18.12.2016 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 2
  • Galatasaray

19.12.2016 20:00

  • Bursaspor
  • 2 - 1
  • Antalyaspor

19.12.2016 20:00

  • Fenerbahçe
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

24.12.2016 16:00

  • Adanaspor
  • 1 - 1
  • Medipol Başakşehir

24.12.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 1 - 0
  • Gaziantepspor

25.12.2016 13:30

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Osmanlıspor FK

25.12.2016 16:00

  • Kayserispor
  • 2 - 0
  • Kardemir Karabukspor

25.12.2016 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Atiker Konyaspor

25.12.2016 19:00

  • Galatasaray
  • 5 - 1
  • Alanyaspor

25.12.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 1
  • Kasımpaşa

26.12.2016 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 3 - 1
  • Bursaspor

26.12.2016 20:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 3
  • Fenerbahçe

13.01.2017 20:00

  • Bursaspor
  • 1 - 2
  • Trabzonspor

14.01.2017 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 1 - 0
  • Akhisar Bld Spor

14.01.2017 13:30

  • Alanyaspor
  • 2 - 3
  • Çaykur Rizespor

14.01.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 5 - 0
  • Kayserispor

14.01.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 1
  • Galatasaray

15.01.2017 13:30

  • Kasımpaşa
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

15.01.2017 16:00

  • Gaziantepspor
  • 0 - 3
  • Antalyaspor

15.01.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 2
  • Adanaspor

16.01.2017 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 2
  • Beşiktaş

21.01.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 0 - 0
  • Kayserispor

21.01.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

21.01.2017 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 1
  • Galatasaray

21.01.2017 19:00

  • Bursaspor
  • 0 - 1
  • Adanaspor

22.01.2017 13:30

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 2
  • Antalyaspor

22.01.2017 16:00

  • Kasımpaşa
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

22.01.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 1 - 0
  • Medipol Başakşehir

23.01.2017 20:00

  • Alanyaspor
  • 1 - 4
  • Beşiktaş

12.04.2017 17:30

  • Gaziantepspor
  • 0 - 1
  • Gençlerbirliği

28.01.2017 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

28.01.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 1
  • Alanyaspor

28.01.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 6 - 0
  • Akhisar Bld Spor

29.01.2017 13:30

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 1
  • Osmanlıspor FK

29.01.2017 15:00

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 0
  • Bursaspor

29.01.2017 16:00

  • Trabzonspor
  • 4 - 0
  • Gaziantepspor

29.01.2017 19:00

  • Kayserispor
  • 4 - 1
  • Fenerbahçe

30.01.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • 5 - 1
  • Atiker Konyaspor

30.01.2017 20:00

  • Adanaspor
  • 2 - 0
  • Kasımpaşa

10.02.2017 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 1
  • Beşiktaş

11.02.2017 13:30

  • Alanyaspor
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

11.02.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

11.02.2017 19:00

  • Bursaspor
  • 1 - 1
  • Fenerbahçe

12.02.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Çaykur Rizespor

12.02.2017 13:30

  • Kasımpaşa
  • 4 - 0
  • Medipol Başakşehir

12.02.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Antalyaspor

12.02.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 1 - 2
  • Kayserispor

13.02.2017 20:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

17.02.2017 19:00

  • Kayserispor
  • 2 - 0
  • Bursaspor

18.02.2017 13:30

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

18.02.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 0 - 0
  • Gaziantepspor

18.02.2017 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 1
  • Galatasaray

19.02.2017 13:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Atiker Konyaspor

19.02.2017 15:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 0
  • Kasımpaşa

19.02.2017 15:30

  • Adanaspor
  • 1 - 5
  • Osmanlıspor FK

19.02.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 1
  • Akhisar Bld Spor

20.02.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 0
  • Alanyaspor

24.02.2017 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 2 - 4
  • Kayserispor

24.02.2017 20:00

  • Kasımpaşa
  • 4 - 0
  • Bursaspor

25.02.2017 15:00

  • Alanyaspor
  • 4 - 1
  • Adanaspor

25.02.2017 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 3 - 0
  • Antalyaspor

25.02.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Trabzonspor

26.02.2017 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 1 - 0
  • Gençlerbirliği

26.02.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 1
  • Medipol Başakşehir

26.02.2017 19:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 1
  • Fenerbahçe

27.02.2017 20:00

  • Galatasaray
  • 0 - 1
  • Beşiktaş

03.03.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

04.03.2017 16:00

  • Bursaspor
  • 2 - 1
  • Gaziantepspor

04.03.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 1 - 0
  • Çaykur Rizespor

05.03.2017 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 1
  • Alanyaspor

05.03.2017 16:00

  • Adanaspor
  • 0 - 1
  • Atiker Konyaspor

05.03.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 1 - 0
  • Osmanlıspor FK

05.03.2017 19:00

  • Kayserispor
  • 2 - 2
  • Kasımpaşa

06.03.2017 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Akhisar Bld Spor

06.03.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 3
  • Galatasaray

10.03.2017 20:00

  • Alanyaspor
  • 2 - 3
  • Fenerbahçe

11.03.2017 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 0
  • Adanaspor

11.03.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 1
  • Bursaspor

11.03.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 3 - 2
  • Gençlerbirliği

11.03.2017 19:00

  • Gaziantepspor
  • 0 - 2
  • Kasımpaşa

12.03.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 3
  • Medipol Başakşehir

12.03.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 2
  • Kayserispor

12.03.2017 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 2
  • Antalyaspor

13.03.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 3
  • Trabzonspor

17.03.2017 20:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 3
  • Atiker Konyaspor

18.03.2017 13:30

  • Kasımpaşa
  • 3 - 2
  • Osmanlıspor FK

18.03.2017 16:00

  • Kayserispor
  • 3 - 4
  • Gaziantepspor

18.03.2017 19:00

  • Trabzonspor
  • 2 - 0
  • Galatasaray

18.03.2017 19:00

  • Adanaspor
  • 2 - 1
  • Akhisar Bld Spor

19.03.2017 13:30

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 0
  • Çaykur Rizespor

19.03.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 3 - 3
  • Kardemir Karabukspor

19.03.2017 16:00

  • Bursaspor
  • 1 - 3
  • Alanyaspor

19.03.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 0 - 0
  • Beşiktaş

01.04.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 2 - 1
  • Medipol Başakşehir

01.04.2017 16:00

  • Alanyaspor
  • 3 - 1
  • Kasımpaşa

01.04.2017 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 1
  • Fenerbahçe

01.04.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 1
  • Kayserispor

02.04.2017 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

02.04.2017 16:30

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 2
  • Gaziantepspor

02.04.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 0
  • Bursaspor

02.04.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

03.04.2017 20:00

  • Galatasaray
  • 4 - 0
  • Adanaspor

07.04.2017 20:00

  • Bursaspor
  • 3 - 0
  • Kardemir Karabukspor

08.04.2017 15:30

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 1
  • Antalyaspor

08.04.2017 16:00

  • Gaziantepspor
  • 2 - 3
  • Alanyaspor

08.04.2017 19:00

  • Trabzonspor
  • 3 - 4
  • Beşiktaş

09.04.2017 16:00

  • Kayserispor
  • 1 - 4
  • Osmanlıspor FK

09.04.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 3 - 1
  • Akhisar Bld Spor

09.04.2017 19:00

  • Adanaspor
  • 1 - 3
  • Çaykur Rizespor

10.04.2017 20:00

  • Kasımpaşa
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

10.04.2017 20:00

  • Medipol Başakşehir
  • 4 - 0
  • Galatasaray

21.04.2017 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 2
  • Gaziantepspor

21.04.2017 20:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 0
  • Kasımpaşa

22.04.2017 13:30

  • Çaykur Rizespor
  • 3 - 3
  • Medipol Başakşehir

22.04.2017 16:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 1
  • Osmanlıspor FK

22.04.2017 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 1
  • Kayserispor

22.04.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 0 - 3
  • Trabzonspor

23.04.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 5 - 1
  • Bursaspor

23.04.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 0 - 1
  • Fenerbahçe

24.04.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 2
  • Adanaspor

28.04.2017 20:00

  • Gaziantepspor
  • -
  • Kardemir Karabukspor

29.04.2017 16:00

  • Kayserispor
  • -
  • Alanyaspor

29.04.2017 19:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Gençlerbirliği

30.04.2017 13:00

  • Kasımpaşa
  • -
  • Akhisar Bld Spor

30.04.2017 16:00

  • Fenerbahçe
  • -
  • Çaykur Rizespor

30.04.2017 19:00

  • Medipol Başakşehir
  • 3 - 1
  • Beşiktaş

30.04.2017 19:00

  • Adanaspor
  • -
  • Antalyaspor

01.05.2017 20:00

  • Bursaspor
  • -
  • Galatasaray

01.05.2017 20:00

  • Osmanlıspor FK
  • -
  • Atiker Konyaspor

05.05.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • -
  • Medipol Başakşehir

06.05.2017 16:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Kayserispor

06.05.2017 16:00

  • Gençlerbirliği
  • -
  • Adanaspor

06.05.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • -
  • Alanyaspor

06.05.2017 19:00

  • Galatasaray
  • -
  • Kasımpaşa

07.05.2017 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • -
  • Bursaspor

07.05.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • -
  • Fenerbahçe

08.05.2017 20:00

  • Kardemir Karabukspor
  • -
  • Osmanlıspor FK

08.05.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • -
  • Gaziantepspor

12.05.2017 20:00

  • Kasımpaşa
  • -
  • Çaykur Rizespor

12.05.2017 20:00

  • Kayserispor
  • 2 - 1
  • Atiker Konyaspor

13.05.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • -
  • Gençlerbirliği

13.05.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 1
  • Antalyaspor

13.05.2017 19:00

  • Adanaspor
  • -
  • Trabzonspor

14.05.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • -
  • Akhisar Bld Spor

14.05.2017 19:00

  • Alanyaspor
  • 4 - 2
  • Kardemir Karabukspor

14.05.2017 19:00

  • Gaziantepspor
  • -
  • Galatasaray

15.05.2017 20:00

  • Bursaspor
  • -
  • Beşiktaş

21.05.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Medipol Başakşehir

21.05.2017 20:00

  • Galatasaray
  • -
  • Osmanlıspor FK

21.05.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • -
  • Bursaspor

21.05.2017 20:00

  • Kayserispor
  • -
  • Adanaspor

21.05.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • -
  • Alanyaspor

21.05.2017 20:00

  • Çaykur Rizespor
  • -
  • Gaziantepspor

21.05.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • -
  • Kasımpaşa

21.05.2017 20:00

  • Gençlerbirliği
  • -
  • Fenerbahçe

21.05.2017 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • -
  • Kardemir Karabukspor

27.05.2017 16:00

  • Kasımpaşa
  • 0 - 3
  • Antalyaspor

27.05.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 3
  • Akhisar Bld Spor

28.05.2017 20:00

  • Medipol Başakşehir
  • -
  • Adanaspor

28.05.2017 20:00

  • Fenerbahçe
  • -
  • Trabzonspor

28.05.2017 20:00

  • Gaziantepspor
  • -
  • Beşiktaş

28.05.2017 20:00

  • Alanyaspor
  • -
  • Galatasaray

28.05.2017 20:00

  • Bursaspor
  • -
  • Gençlerbirliği

28.05.2017 20:00

  • Osmanlıspor FK
  • -
  • Çaykur Rizespor

28.05.2017 20:00

  • Kardemir Karabukspor
  • -
  • Kayserispor

04.06.2017 20:00

  • Kayserispor
  • -
  • Medipol Başakşehir

04.06.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • -
  • Gaziantepspor

04.06.2017 20:00

  • Adanaspor
  • -
  • Fenerbahçe

04.06.2017 20:00

  • Galatasaray
  • -
  • Atiker Konyaspor

04.06.2017 20:00

  • Çaykur Rizespor
  • -
  • Alanyaspor

04.06.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • -
  • Osmanlıspor FK

04.06.2017 20:00

  • Gençlerbirliği
  • -
  • Kasımpaşa

04.06.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Bursaspor

04.06.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • -
  • Kardemir Karabukspor
darica-gb-transferdeki-sessizligi-muhtesem-bir-sekilde-bozdu

Darıca GB, transferdeki sessizliği muhteşem bir şekilde bozdu!

3. Ligdeki temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği, transferdeki sessizliğini muhteşem bir şekilde bozdu.

darica-gb-2-yeni-oyuncuyla-ilgileniyor

Darıca GB, 2 yeni oyuncuyla ilgileniyor

3.Lig ekibimiz Darıca Gençlerbirliği’nde transfer çalışmaları henüz görüşme aşamasında. Somut bir adım atamayan yönetim kurulu hafta sonuna kadar transfer bombalarını patlatmak istiyor. Daha çok stoper ve forvet noktasında eksiği olan Darıca yönetimi, Mehmet Enes Sığırcı ve Ömer Yıldız’la ilgileniyor.

melik-derin-darica-gb-ile-anlasti

Melik Derin Darıca GB ile anlaştı

Transfer çalışmalarını sürdüren Darıca Gençlerbirliği yönetimi, Tuzlaspor’un sol kanatta forma giyen 22 yaşındaki oyuncusu Melik Derin’le prensip anlaşmasına vardı.

serhan-darica-gbye-donuyor

Serhan, Darıca GB'ye dönüyor!

Darıca GB'ye geçtiğimiz sene Gaziantepspor'dan Darıca GB'ye kiralık olarak gelen ve daha sonra devre arasında ayrılan Serhan Yılmaz, yeniden Darıca GB'ye transfer oluyor.

yeni-lig-yeni-sistem

Yeni lig, yeni sistem!

TFF yönetimi, uzun süredir gündemde olan 3. Lig’in kaldırılması konusunda düğmeye bastı. Çalışmaların son aşamaya geldiği, gelecek sezondan itibaren 3. Lig’in lağvedilerek yerine Bölgesel Profesyonel Lig’in kurulacağı öğrenildi. Karar yakın zamanda resmen açıklanacak.

daricada-gures-sevdasi

Darıca’da güreş sevdası!

Ata sporumuz güreş Darıca’daki güreş severlerin gözlerinin pasını silmeye hazırlanıyor.

pilavci-bu-sene-bu-is-bitecek

Pilavcı: Bu sene bu iş bitecek!

Darıca GB’nin yeni sezondaki Basın Sözcüsü olan İbrahim Pilavcı, Darıca GB’li taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

daricada-transfer-bombalari-bu-hafta-patliyor

Darıca’da transfer bombaları bu hafta patlıyor!

Darıca GB’de transfer harekatı sessiz ve derinden ilerliyor. Başkan Mustafa Öztürk’ün gizli bir şekilde yürüttüğü transfer çalışmalarında sessizlik bu hafta bozulacak. Başkan Öztürk’ün bu hafta içi transfer ettikleri futbolcuları imza töreni ile kamuoyuna açıklayacak.

kilic-karabacaka-soz-verdi

Kılıç, Karabacak’a söz verdi!

3. Ligde yeni bir sayfa açan temsilcimiz Darıca GB’nin çiçeği burnunda teknik direktörü Gürses Kılıç, önceki gün Darıca GB onursal Başkanı ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret ederek şampiyonluk sözü verdi!

demirtas-hersey-yeniden-basladi

Demirtaş; Herşey yeniden başladı!

Geçtiğimiz sene Darıca GB yönetimine giren ve Darıca GB’yi hiç bir yerde yalnız bırakmayan, sempatik kişiliği ile herkesin sevdiği isim haline gelen Darıca GB Başkan Yardımcısı Lokman Demirtaş, bu sene herşeye yeniden başladıklarını, tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti.

karabacak-darica-gb-benim-olmazsa-olmazim

Karabacak; Darıca GB benim olmazsa olmazım!

Darıca GB Onursal Başkanı ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, yeni sezon öncesi gazetemize çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yeni seçilen yönetimin Darıca GB tarihinin en iyi yönetimlerinden biri olduğunu belirten Başkan Karabacak, ‘’Bu sene inancımızı tam anlamıyla herkese göstermeliyiz. Şampiyonluğu çok istiyoruz’’ dedi.

gokhan-yeni-sezonu-bekliyor

Gökhan yeni sezonu bekliyor

Geçtiğimiz sezon 3. Lig 3. Grupta Play-Off’a kalma başarısı gösteren ancak iki maç sonunda Diyarbekirspor’a elenerek 2. Lig hayalleri suya düşen Darıca Gençlerbirliği’nde forma giyen kaleci Gökhan Köstereli, gösterdiği performans ile 3. Lig’de sezonun en iyi kalecilerinden biri olduğunu bir kez daha gösterdi.

darica-gbye-profesor-yonetici

Darıca GB'ye 'Profesör' yönetici!

Bu sene yönetici kadrosunu değiştirip, futbolcu kadrosunu sabit tutan temsilcimiz Darıca GB'nin Futbol Şube Sorumlusu görevine getirilen Dicle Üniversitesi (DÜ) Ziraat Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Bekir Bükün, Darıca aşığı olarak biliniyor.

demirtas-ve-bukun-darica-gbye-guc-katti

Demirtaş ve Bükün Darıca GB'ye güç kattı

İki yakın arkadaş olan ve abi-kardeş ilişkileriyle herkese örnek olan Lokman Demirtaş ile Bekir Bükün, bu sefer Darıca GB için gece-gündüz çalışacaklar.

darica-gb-10-temmuzda-sahaya-iniyor

Darıca GB, 10 Temmuz'da sahaya iniyor!

Yapacağı nokta transferlerle şampiyonluğu perçinlemek isteyen Darıca Gençlerbirliği, 10 Temmuz’da sahaya inerek 2017-2018 sezonuna bismillah diyecek.

bilir-darica-gbyi-sampiyon-yapacagiz

Bilir; Darıca GB'yi şampiyon yapacağız!

3. Ligde bu sene adeta gemileri yakan ve tek hedefin şampiyonluk olduğu bir yönetim kuran temsilcimiz Darıca GB'de bu sezon Başkan Yardımcılığı görevini yürütecek olan Ali Ekmel Bilir, Sarı- Yeşilli temsilcimize büyük güç katacak.

17-haziranda-gozler-darica-gbde

17 Haziran’da gözler Darıca GB’de

Profesyonel futbolda, 2017-18 sezonu birinci transfer dönemi 17 Haziran Cumartesi günü başlayacak.

karabacak-dim-dik-ayaktayiz-bu-sene-sampiyon-biziz

Karabacak; Dim dik ayaktayız! Bu sene şampiyon biziz!

Darıca GB'nin bugünkü kongresinde konuşan Darıca GB Onursal Başkanı ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca GB sevdalılarının yüreğine su serpti. Karabacak yaptığı konuşmada ''Dim dik ayaktayız. Yeni sezonda Allah'ın da izniyle şampiyon olacağız.'' dedi.

ozturk-bu-sene-isi-siki-tutacagiz

Öztürk; Bu sene işi sıkı tutacağız

Darıca GB Başkanı Mustafa Öztürk yeniden seçildiği kongrede yaptığı konuşmada ''Bu sene işi sıkı tutacağız, şampiyon olup işi bitireceğiz'' dedi.

darica-gbde-gorev-dagilimi-yapildi

Darıca GB'de görev dağılımı yapıldı

Darıca GB'de görev dağılımı yapıldı