Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik

Gönül Buluşmaları, Sırasöğütler Mahallesi ile başladı!

05 Ekim 2019 Cumartesi 00:17

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ''Gönül Buluşmaları'' projesiyle beraber Darıcalılarla buluşacak. Başkan Bıyık, ilk programını Sırasöğütler Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Mahalleli, Bıyık'ın programına büyük ilgi gösterdi.

 Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, güzel adımlar atmaya devam ediyor. Başkan Bıyık, ''Gönül Buluşmaları'' projesiyle beraber Darıcalılarla buluşmaya başladı. Sırasöğütler Mahallesi ile başlayan programda ayrıca Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Başkan Yardımcıları Cüneyt Şentürk, Ayhan Naci Yılmaz ve Abdüllatif Özkan da hazır bulundu.

Bıyık burada yaptığı konuşmada ''Seçim beyannamemizde söz vermiş olduğumuz Gönül Buluşmalarımızın ilkini Sırasöğütler Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Güzel ilçemiz Darıca’yı ortak akılla hep birlikte yöneteceğimizin sözünü verdik ve bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Mahallelerimizdeki komşularımızın sorun veya sıkıntılarını başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile birlikte not alarak en kısa sürede eksiklikleri gidereceğiz. Gönül Buluşmalarımızı her mahallede düzenlemeye devam ederek vatandaşlarımızla birlikte  Gönül Belediyeciliği’ni Darıca’da hep birlikte inşa edeceğiz''dedi.
Başkan Bıyık, daha sonra kendisine yöneltilen soruları cevapladı.
 Haber okunma sayısı: 674

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER