Gebze Ticaret Odası
Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

CHP Darıca'dan İmamoğlu'na bağış desteği!

14 Mayıs 2019 Salı 17:04
chp-daricadan-imamogluna-bagis-destegi

CHP Genel Merkezi tarafından Ekrem İmamoğlu'nun kampanya sürecine destek olmak için başlatılan bağış kampanyasına CHP Darıca İlçe Başkanlığı da destek verdi.

CHP, Ekrem İmamoğlu'nun başkan seçildiği ve YSK tarafından iptal edilen İstanbul seçimlerinde yeni kampanya döneminde kullanılmak üzere bağış kampanyası başlattı.

CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan ve “Desteğinizle her şey çok güzel olacak” sloganı ile başlatılan Ekrem İmamoğlu kampanyasına CHP Darıca İlçe başkanlığı da katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, partinin yönetici ve üyeleri ile meclis üyeleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Ekrem İmamoğlu için düzenlenen kampanyaya bağışta bulundular.

Partili vatandaşların da destek verdiği kampanya için parti örgütü tarafından yapılan duyuru kapsamında, partililer bağışların yapılacağı Darıca Ziraat Bankası önünde buluştular. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım burada yaptığı konuşmada  ''İstanbul’u da kazandıklarını ancak kendilerine vermek istenmediğini belirterek “Ülkenin vicdanında kabul görmüş Ekrem İmamoğlu’na mazbatayı günlerce süren ‘Mazbatamızı istiyoruz’ baskısıyla vermek zorunda kaldılar. 6 Mayıs günü ise YSK eliyle, bir darbeyle geri alınmış, milyonlarca seçmenin oyu yok sayılmıştır. Hakkı, hukuku ve adaleti korumakla görevli YSK vicdanları yaramış, 7 hakim üyesi, susarak demokrasiyi yok saymışlardır. Bizler ise bu durum karşısında ‘Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır’ diyoruz. Bütün vatandaşlarımızı Ekrem İmamoğlu’na bağış yapmaları için  desteğe çağırıyoruz. Bugün de CHP Darıca ilçe örgütü olarak, partilerimizle kampanyaya destek için buradayız” dedi. Başkan Gürer Yıldırım ve partililer, daha sonra banka şubesine girerek CHP Genel Merkezi adına başlatılan kampanyaya bağışta bulundular. 

 



Haber okunma sayısı: 400

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ