Çayırova Belediyesi Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi
İlim Eğitim kurumları

Ceyhan’dan AK Darıca’ya hayırlı olsun ziyareti

06 Aralık 2017 Çarşamba 12:54
ceyhandan-ak-daricaya-hayirli-olsun-ziyareti

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, yeniden Darıca ilçe başkanlığına seçilen AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Darıca İlçe teşkilatı, dün akşam AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı ağırladı. Kongrede yeniden ilçe başkanlığına seçilen Muzaffer Bıyık ve ekibini tebrik eden İl Başkanı Ceyhan, Darıca’ya güvendiğini söyledi. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, ziyaret nedeniyle İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a teşekkür ederken “Bizleri bu kutsal göreve yeniden layık gören parti büyüklerime teşekkür ediyorum. Bana olan güveni boşa çıkarmamak için ekibimizle birlikte gece gündüz çalışacağız. Darıca olarak üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. 2019 seçimlerinin öneminin farkındayız. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza Darıca’dan en yüksek desteği sağlamak için çalışacağız.” dedi. 
 

DARICA’YA GÜVENİYORUM

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise yeniden ilçe başkanı seçilen Bıyık ve ekibini tebrik ederek “Kongremiz Darıca’ya yakışan bir şekilde gerçekleşti. Biz Darıca’ya güveniyoruz. Darıca geçmişte de üzerine düşeni her zaman yapmıştır. Kongre sürecinin bitmesinin ardından il kongremizi gerçekleştireceğiz. Ardından 2019 seçimlerine sıkı bir şekilde çalışacağız. 2019 seçimleri en önemli seçimimiz olacak. Kocaeli ve Darıca olarak gece gündüz demeden en yüksek oyu almak için sahada olacağız. AK Partimize ve Cumhurbaşkanımıza içeride ve dışarıda saldıranlara en güzel cevabı yine 2019’da sandıkta vereceğiz. Bunun için hepimize büyük görevler düşüyor.” diye konuştu.

 Haber okunma sayısı: 519

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER