By KOKO KOKOREÇ

Bıyık gönüllere girmeye devam ediyor

14 Şubat 2019 Perşembe 08:20
biyik-gonullere-girmeye-devam-ediyor

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, sahada seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürürken kısa sürede 7’den 70’e herkesin gönlüne girmeyi başardı.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından aday ilan edildikten sonra saha çalışmalarına ağırlık verirken kısa sürede Darıcalıların gönlüne girmeyi başardı. Darıca’da 7’den 70’e herkesle kucaklaşan Bıyık, gittiği her yerde büyük bir sevgi gösterisiyle karşılaşıyor. Bıyık’ın en büyük avantajının 9 yıl AK Parti Darıca İlçe Başkanı olarak görev yapması olduğu belirtilirken belediye başkan adayı olması da bu nedenle kısa sürede herkes tarafından olumlu karşılandı. Toplumun her kesimiyle sürekli iç içe olan ve samimi ilişkiler kuran AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, sahada da herkes tarafından oldukça sıcak bir şekilde karşılanıyor.

 

HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIM

Darıca’nın bütün mahallelerinde ve sokaklarında hem çocuklar, hem de genç ve yaşlılar tarafından güler yüzle ağırlanan Bıyık “9 yıl ilçe başkanlığım boyunca nasıl ki sizlerle hep birlikte olduysak belediye başkanlığım boyunca da sizin içinizde olmaya devam edeceğim. Vatandaşlarımızın derdi benim derdim olacak. Her mahalleyi sokak sokak biliyorum. İhtiyaçları ve beklentileri biliyorum. İnşallah Darıca’yı sizlerle hep birlikte yöneteceğiz. Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi gönül belediyeciliğini Darıca’da en iyi şekilde uygulayacağız ve gönüllere girmek için çalışacağız” dedi.

 Haber okunma sayısı: 302

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER