Bölge, Sürücü Kursu, Alemdar, Nur Marin, Dörtler Cam, Kerimiz
Akıncılar güvenlik 1

Aras; 85 Yıldır 3 tip siyaset uygulanıyor

31 Temmuz 2019 Çarşamba 01:11
aras-85-yildir-3-tip-siyaset-uygulaniyor

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il Başkanı mehmet Aras, Yönetim Kurulu Üyeleriyle yaptığı haftalık toplantıda Türkiye’de 85 yıldır 3 tip siyasetin uygulandığını söyledi.

İl Binasında yapılan haftalık olağan toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi Kocaeli il Başkanı Mehmet Aras, 85 yıldır ülkede uygulanan 3 tip siyaseti şu başlıklarda sıraladı; Darbeler ve İhtilaller Siyaseti:, Vizyon ve Komisyon Siyaseti ve Adil Düzen Siyaseti.

Mehmet Aras, yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

1-Darbeler ve İhtilaller Siyaseti: 1960,  1980, 15 Temmuz 2016 tarihlerinde bunları yaşadık hepsi de dış bağlantılı ve gayri milli hareketlerdir. Allah bir daha bunları milletimize göstermesin.

2- Vizyon ve Komisyon Siyaseti ( hortum siyaseti): Bu sistemde toplanan tüm vergiler hükümete yakın olanlar arasında paylaşılır. Usulsüz ihaleler sayesinde milletten toplanan vergiler bu mutlu azınlığa aktarılır. Onlarda yatlar, katlar,  gemicikler, lüks araçlar alır buna yandaş kayırma siyaseti denir. Maalesef uzun zamandır bu siyaset tatbik ediliyor.3-Adil Düzen Siyaseti: Komşun açken sen tok yatamazsın siyasetidir. Ülkenin büyümesinden elde edilen nimetler halkın bütünü tarafından eşit bir şekilde paylaşılma siyasetidir. Güçten yana değil haktan yana olan, Sömürü değil adil ve hakça paylaşımdan yana olan bu siyasete Adil Düzen siyaseti denir. Bunun tatbikini de 11 aylık REFAHYOL Hükümetinde Erbakan Hocamız uygulamış ve milletimizin yüzü gülmüştür. İnşallah aziz milletimizin desteği ile Yeniden Refah Partisi Genel Başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN beyin başkanlığında Adil Düzen ülkemizde yeniden tatbik edilecektir.

Hortum siyasetinin 17 yıllık uygulayıcısı ve temsilcisi olan birileri, bugün çıkmış yeni parti kurarak ülkemizin içine düştüğü bu ekonomik sorunları tekrar kendilerinin çözeceği hezeyanına kapılıyorlar ve milletimizin de buna inanmasını bekliyorlar. Hadi ordan siz değil miydiniz ABD, Irak’ı bombalarken 8 milyar dolara Müslümanların kanını satanlar. Tüm Dünya bir araya gelse yer yüzünün tüm zenginliklerini bize teklif etseler dahi yine de masumun bir damla kanını tüm bu zenginliklere değişmeyiz. Milli Görüş budur zillet görüşü ise kandan, gözyaşından ve uşaklıktan beslenir. İngiliz’in şövalyesinden de ABD’nin uşağından da hayır gelmez” dedi.   

Yeniden Refah Partisi olarak halkımızdan gelen teveccühten gayet memnunuz kuruluşumuzun ardından kısa bir süre geçmesine rağmen ilimizde on binlerce üye yaptık milletimiz müsterih olsun tarihteki şerefli yerimizi Yeniden Refah Partisi ile alarak bugünkü zilletten milletçe kurtulacağız .

Haberin etiketleri:

Yeniden Refah Partisi


Haber okunma sayısı: 275

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER