Çayırova 4K
İlim Eğitim kurumları

Ak Partili Bıyık, sözünü tuttu!

03 Temmuz 2018 Salı 18:47
ak-partili-biyik-sozunu-tuttu

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, 24 Haziran seçimlerinden önce ziyaret ettiği engelli ailesine söz verdiği engelli aracı seçimden sonra teslim ederek sözünü tuttu

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, seçim sürecindeki çalışma temposunu seçimden sonra da devam ettiriyor. Seçim döneminde sürekli vatandaşlarla iç içe olan ve yoğun bir tempoda çalışan İlçe Başkanı Bıyık, seçimden sonra da vatandaşları ziyaret ederek taleplerini ve sorunlarını dinliyor. Darıcalıları seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da yalnız bırakmayan İlçe Başkanı Bıyık, örnek bir duruş sergiliyor.

 

SEÇİMDEN ÖNCE VERDİĞİ 

SÖZÜ YERİNE GETİRDİDarıca’da seçimden önce ziyaret ettiği engelli vatandaşa tekerlekli sandalye sözü veren İlçe Başkanı Bıyık, 24 Haziran seçimlerinin hemen ardından bu sözü yerine getirdi. 

Seçimden iki gün önce ev ziyaretinde kendisinden engelli aracı isteyen vatandaşa söz veren İlçe Başkanı Bıyık, sözünü unutmadı ve seçimden bir hafta sonra o vatandaşı yine evinde ziyaret ederek engelli aracını takdim etti. Çok istediği aracına kavuşan engelli vatandaş ise hediye karşısında duygulanarak seçimden önce olduğu gibi seçimden sonrada kendisini unutmayan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür etti.

 

Haberin etiketleri:

Ak Partili Bıyık, sözünü tuttu!


Haber okunma sayısı: 378

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER