Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi
kilicdarogluna-saldiriya-kocaelide-buyuk-tepki saritopraktan-cocuklara-23-nisan-surprizi ahmet-karadag-golcuke-baskan-yardimcisi-oldu ciftci-buyukgozu-ziyaret-etti ak-partili-vekillerden-biyika-ziyaret biyik-ozel-misafirlerini-agirladi unluden-biyika-ziyaret yeniden-refah-partisi-kocaelide-ilk-kongresini-gerceklestirdi mhp-daricadan-biyika-hayirli-olsun-ziyareti yildirim-darica-belediyesi-iflasin-esiginde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik linç girişimi ve fiziki saldırıya tepkiler yükseliyor. CHP Kocaeli Örgütü bugün, 81 il örgütüyle eş zamanlı olarak basın

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çocuklara hediye alarak sürpriz yaptı.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'in başkan yardımcısı Ahmet Karadağ oldu.

Komşu ilçeden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e hayırlı olsun ziyareti.

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek ile Radiye Sezer Katırcıoğlu, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Bir Umut Engelliler Derneği’nden gelen özel misafirlerini ağırladı. Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan ve yönetimi ile

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, MHP İl başkanı Aydın Ünlü ve yöneticilerini ağırladı. 31 Mart seçimleri sonrası göreve gelen Belediye Başkanlarına ziyaret gerçekleştiren

Yeniden Refah Partisi, Kocaeli’de ilk kongresini gerçekleştirdi. Mehmet Aras tek aday olarak katıldığı kongrede delegelerin oylarıyla il başkanı olarak seçildi. Kongreye katılan YRP

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Darıca Meclis Üyesi Fikret Ağbaba ve İlçe Yönetimi Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun

CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım,  meclis toplantısını değerlendirdiği basın toplantısında, yeni seçilen Belediye yönetimini eleştirdi ve Darıca Belediyesi’nin iflasın

kilicdarogluna-saldiriya-kocaelide-buyuk-tepki

Kılıçdaroğlu’na saldırıya Kocaeli’de büyük tepki

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik linç girişimi ve fiziki saldırıya tepkiler yükseliyor. CHP Kocaeli Örgütü bugün, 81 il örgütüyle eş zamanlı olarak basın açıklaması gerçekleştirdi.

saritopraktan-cocuklara-23-nisan-surprizi

Sarıtoprak’tan çocuklara 23 Nisan sürprizi!

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çocuklara hediye alarak sürpriz yaptı.

ahmet-karadag-golcuke-baskan-yardimcisi-oldu

Ahmet Karadağ, Gölcük'e başkan yardımcısı oldu

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'in başkan yardımcısı Ahmet Karadağ oldu.

ciftci-buyukgozu-ziyaret-etti

Çiftçi, Büyükgöz'ü ziyaret etti

Komşu ilçeden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e hayırlı olsun ziyareti.

ak-partili-vekillerden-biyika-ziyaret

Ak Partili vekillerden Bıyık'a ziyaret

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek ile Radiye Sezer Katırcıoğlu, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.

biyik-ozel-misafirlerini-agirladi

Bıyık, özel misafirlerini ağırladı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Bir Umut Engelliler Derneği’nden gelen özel misafirlerini ağırladı. Bir Umut Engelliler Dernek Başkanı Melek Arıkan ve yönetimi ile beraberindeki engelli vatandaşlar, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı makamında ziyaret ederek tebrik edip başarılar dilediler.

unluden-biyika-ziyaret

Ünlü'den Bıyık'a ziyaret

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, MHP İl başkanı Aydın Ünlü ve yöneticilerini ağırladı. 31 Mart seçimleri sonrası göreve gelen Belediye Başkanlarına ziyaret gerçekleştiren MHP İl başkanı Aydın Ünlü, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a tebriklerini iletti.

yeniden-refah-partisi-kocaelide-ilk-kongresini-gerceklestirdi

Yeniden Refah Partisi, Kocaeli’de ilk kongresini gerçekleştirdi

Yeniden Refah Partisi, Kocaeli’de ilk kongresini gerçekleştirdi. Mehmet Aras tek aday olarak katıldığı kongrede delegelerin oylarıyla il başkanı olarak seçildi. Kongreye katılan YRP Genel BaşkanI Fatih Erbakan, partililerine seslendi.

mhp-daricadan-biyika-hayirli-olsun-ziyareti

MHP Darıca’dan Bıyık’a hayırlı olsun ziyareti

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Darıca Meclis Üyesi Fikret Ağbaba ve İlçe Yönetimi Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

yildirim-darica-belediyesi-iflasin-esiginde

Yıldırım; ''Darıca Belediyesi iflasın eşiğinde!''

CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım,  meclis toplantısını değerlendirdiği basın toplantısında, yeni seçilen Belediye yönetimini eleştirdi ve Darıca Belediyesi’nin iflasın eşiğinde olduğunu belirtti.

mhp-den-biyika--hayirli-olsun-ziyareti

MHP ‘den Bıyık'a hayırlı olsun ziyareti

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Darıca Meclis Üyesi Fikret Ağbaba ve İlçe Yönetimi Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

darica-protokolunden-baskan-biyika-ziyaret

Darıca protokolünden Başkan Bıyık'a ziyaret

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Turan Aksoy, kaymakamlık birim müdürleri ve Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş, Byık’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

2-muhtar-daha-mazbatalarini-aldi

2 muhtar daha mazbatalarını aldı

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Darıca’da kazanan fakat yapılan itirazlardan dolayı İl Seçim Kurulu’na bildirilen Bayramoğlu Mahallesi Muhtarı Ferman Aktaş ile Emek Mahallesi muhtarı Recep Yelken’e yapılan itirazlar reddedildi ve yapılan törenle mazbataları verildi.

biyik-mahalle-teskilatlarina-tesekkur-etti

Bıyık, mahalle teşkilatlarına teşekkür etti

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu çerçevede Ak Parti Mahalle Teşkilatlarını ağırlayan Bıyık, seçim dönemindeki çalışmalarından dolayı mahalle teşkilatlarına teşekkür etti.

darica-belediye-meclisinin-en-genc-uyesi-ozkan-saritoprak

Darıca Belediye Meclisi’nin en genç üyesi Özkan Sarıtoprak

CHP Darıca Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak Plan Bütçe Komisyon üyesi olarak seçildi.

biyik-ilk-nikahini-kiydi

Bıyık, ilk nikahını kıydı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, göreve geldikten sonraki ilk nikahını kıyarken, gençlere ömür boyu mutluluklar diledi.

daricada-meclis-toplantilari-canli-yayinlanacak

Darıca'da meclis toplantıları canlı yayınlanacak

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Belediye Başkanlığını kazanan Muzaffer Bıyık ile yeni Meclis Üyeleri ilk toplantılarını yaptılar. Toplantının açılış konuşmasında konuşan Başkan Muzaffer Bıyık, Darıca Belediyesi’nin tamamen şeffaf olacağını ve bundan sonraki tüm toplantıların kendi sayfasından canlı olarak yayınlanacağını kaydetti.

buyukakin-vali-aksoyu-ziyaret-etti

Büyükakın, Vali Aksoy’u ziyaret etti

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen mahalli idareler seçimi sonrası Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Doç.Dr Tahir Büyükakın, ilk olarak Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

millet-ittifaki-meclis-uyeleri-mazbatalarini-aldilar-

Millet İttifakı meclis üyeleri mazbatalarını aldılar

31 Mart seçimlerinin ardından, meclise giren Millet İttifakı'ndan CHP ve İyi Parti meclis üyeleri bugün mazbatalarını aldılar.

bizim-vekiller-istanbul-oylarinin-takibini-yapiyor

Bizim vekiller, İstanbul oylarının takibini yapıyor

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İstanbul’da tekrar sayımları yapılan oyların takibini yapıyor.