Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi
yildirim-halkimizda-olusan-umutsuzlugu-kirdik tarhan-halkin-uzerinde-guc-yoktur chp-darica-kartala-cikarma-yapti mhp-darica-ilce-teskilati-maltepede-gorevde biyik-ve-seker-destek-icin-istanbula-gitti turkkan-mecliste-ballikayalar-icin-konustu- ellibesin-a-takimi-belli-oldu iyi-parti-daricadan-imamogluna-destek darica-belediyesinde-mudurler-degisti-mi mhp-daricadan-istanbul-secimlerinde-destek

Millet İttifakı’nın CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran’da tekrarlanan seçimlerden galip ayrılmasının ardından, CHP Darıca İlçe

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Tarafından İstanbul’da görevlendirilen ve bir aydır görevli olduğu İstanbul seçimleri için çalışan Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, seçim

CHP Darıca İlçe Başkanlığı, İstanbul seçimlerinde görev aldıkları yer olan Kartal'a tam kadro gitti.

MHP Darıca İlçe Teşkilatı, İstanbul seçimlerinde görev aldıkları yer olan Maltepe'ye tam kadro gitti.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Ak Parti Darıca Belediyesi meclis üyeleri, bugün İstanbul'da yapılan seçimlere destek olmak amacıyla

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis Genel Kurulu’nda Kandıra Babaköy ve Gebze Ballıkayalar'daki çevre ve tarih katliamına dikkat çekti.

AK Parti’de oluşturulan yeni il yönetiminin ardından 14 kişilik icra kurulu da belirlendi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, pazartesi günü yeni il yönetimini açıklamıştı.

İYİ Parti Darıca İlçe Başkanlığı, 23 Haziran‘da tekrarlanacak olan İBB seçimlerinde Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla Tuzla,Pendik, Kartal ve

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimde Darıca Belediye başkanlığını kazanan Muzaffer Bıyık bilindiği başkan yardımcılıklarına Cüneyt Şentürk ve Abdullatif Özkan’ı

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün beraberinde kalabalık bir yönetici heyetiyle Tuzla ve Sancaktepe'ye giderek İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri için çalışmalar yaptı.

yildirim-halkimizda-olusan-umutsuzlugu-kirdik

Yıldırım, “Halkımızda oluşan umutsuzluğu kırdık''

Millet İttifakı’nın CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran’da tekrarlanan seçimlerden galip ayrılmasının ardından, CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım değerlendirmelerde bulundu.

tarhan-halkin-uzerinde-guc-yoktur

Tarhan; Halkın üzerinde güç yoktur!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Tarafından İstanbul’da görevlendirilen ve bir aydır görevli olduğu İstanbul seçimleri için çalışan Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, seçim sonuçları üzerine, “Seçimi cumhuriyetin temel felsefesinde olduğu gibi “Birliktelik” kazandı” dedi.

chp-darica-kartala-cikarma-yapti

CHP Darıca, Kartal'a çıkarma yaptı

CHP Darıca İlçe Başkanlığı, İstanbul seçimlerinde görev aldıkları yer olan Kartal'a tam kadro gitti.

mhp-darica-ilce-teskilati-maltepede-gorevde

MHP Darıca İlçe Teşkilatı, Maltepe'de görevde!

MHP Darıca İlçe Teşkilatı, İstanbul seçimlerinde görev aldıkları yer olan Maltepe'ye tam kadro gitti.

biyik-ve-seker-destek-icin-istanbula-gitti

Bıyık ve Şeker destek için İstanbul'a gitti!

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Ak Parti Darıca Belediyesi meclis üyeleri, bugün İstanbul'da yapılan seçimlere destek olmak amacıyla Kadıköy'e gitti.

turkkan-mecliste-ballikayalar-icin-konustu-

Türkkan mecliste Ballıkayalar için konuştu

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis Genel Kurulu’nda Kandıra Babaköy ve Gebze Ballıkayalar'daki çevre ve tarih katliamına dikkat çekti.

ellibesin-a-takimi-belli-oldu

Ellibeş'in A takımı belli oldu!

AK Parti’de oluşturulan yeni il yönetiminin ardından 14 kişilik icra kurulu da belirlendi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, pazartesi günü yeni il yönetimini açıklamıştı. İl yönetiminin ardından 14 kişilik icra kurulu da belirlendi

iyi-parti-daricadan-imamogluna-destek

İyi Parti Darıca'dan İmamoğlu'na destek!

İYİ Parti Darıca İlçe Başkanlığı, 23 Haziran‘da tekrarlanacak olan İBB seçimlerinde Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla Tuzla,Pendik, Kartal ve Maltepe'ye gitti.

darica-belediyesinde-mudurler-degisti-mi

Darıca Belediyesi'nde müdürler değişti mi?

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimde Darıca Belediye başkanlığını kazanan Muzaffer Bıyık bilindiği başkan yardımcılıklarına Cüneyt Şentürk ve Abdullatif Özkan’ı getirmişti.

mhp-daricadan-istanbul-secimlerinde-destek

MHP Darıca'dan İstanbul seçimlerinde destek!

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün beraberinde kalabalık bir yönetici heyetiyle Tuzla ve Sancaktepe'ye giderek İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri için çalışmalar yaptı.

iste-ak-parti-kocaelinin-yeni-yonetimi

İşte AK Parti Kocaeli'nin yeni yönetimi!

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, listede yer alan isimleri tek tek arayarak il binasına davet etti.

yildirimdan-kongre-aciklamasi

Yıldırım'dan kongre açıklaması

CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, geçtiğimiz gün düzenlenen basın toplantısında konuştu.

tarhan-daricadaki-sel-felaketini-meclise-tasidi

Tarhan, Darıca'daki sel felaketini meclise taşıdı!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Darıca’da gerçekleşen sel felaketinin nedenlerinin araştırılması, kusurların tespit edilmesi ve varsa sorumluların belirlenmesi amacıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne araştırma önergesi verdi.

tahsin-tarhan-daricayi-tbmmye-tasiyacak

Tahsin Tarhan, Darıca'yı TBMM'ye taşıyacak!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, ''Elif Urhal’ın aramızdan ayrılmasında büyük payı olan ihmallerin peşini asla bırakmayacağız. 6 aylık bir bebeğin annesiz kalmasına sebep olanlar cezasını çekene kadar peşinde olacağım'' dedi.

chp-darica-haziran-ayi-meclisini-degerlendirdi

CHP Darıca, Haziran ayı meclisini değerlendirdi!

CHP Darıca İlçe Başkanlığı, Darıca Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı gündem maddeleri ve kararlarını değerlendirmek üzere bugün bir basın toplantısı düzenledi.

ak-partide-liste-tamam

AK Parti’de liste tamam

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, il yönetim kurulu üyeliği için ilçe teşkilatlarından gönderilen isimler arasında titiz bir seçim yapılarak, 49 kişilik il yönetim kurulu listesini hazırladığını söyledi.

chpde-kocaelinin-yukunu-onlar-sirtliyor

CHP’de Kocaeli’nin yükünü onlar sırtlıyor

Fatma Kaplan Hürriyet’in belediye başkanı seçilmesiyle birlikte CHP’nin yükünü Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Tahsin Tarhan sırtlamaya başladı.

biyik-sozunu-tuttu-canli-yayinda-ihale

Bıyık sözünü tuttu; Canlı yayında ihale!

Darıca Belediyesi’nde ilk kez bir ihale canlı yayında yapıldı. İnternet üzerinden canlı yayınlanan ve şeffaf bir ortamda düzenlenen Asfalt Malzemesi alım işi ihalesi belediye tarihinde ilk canlı ihale olarak kayıtlara geçti.

darica-meclisinde-termal-grup-tartismasi

Darıca Meclisi'nde Termal Grup tartışması!

Darıca Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısına Termal Grup’un Darıca Emek Mahallesi’nde yapacağı projenin imar tadilat planı maddesi damga vurdu. Projeye ‘’Darıcalılara ihanet ediliyor’’ diyen CHP Grubu ‘şerh’ koyarken hayır oyu verdi. İmar Tadilat Gündem maddesi AK Parti Grubunun oylarıyla kabul edildi.

muzaffer-biyik-2-aydir-o-koltukta-ama

Muzaffer Bıyık 2 aydır o koltukta, ama..

Seçildiği günden bu yana 2 ay gibi bir süre geçti. Sırtında şimdilik 150 Milyonluk bir borç kamburu var. Başkan Muzaffer Bıyık bu miktarın ödenmesi için 1 yıl süre istedi.