darıca belediyesi
darıca gazetesi

Seminere büyük ilgi gösterdiler

26 Mayıs 2017 Cuma 09:25
seminere-buyuk-ilgi-gosterdiler

Büyük Anadolu Hastaneleri Metabolik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Kerim Güzel TİP 2 DİYABET VE OBEZİTE CERRAHİSİ hakkında konferans verdi.


Hospitalpark ve Büyük Anadolu Hastaneleri olarak Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi'nde düzenlenen sunuculuğunu Hospitalpark Darıca Hastanesi Müdürü Tayfun Mercan'ın yaptığı konferansa Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Hikmet Yaşar, GÜ Personel Müdürü Adnan İşçi, Darıca İdari Daire Müdürleri, Darıca Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Nevzat Aytekin, MÜSİAD Başkanı Nihat Yıldırım, Darıca G.B Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Örs, Darıca Bir Umut Engelliler Başkanı Melek Arıkan ve Hospitalpark Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Yakup Yönten, Başkan Yardımcısı Dr.Nilgün Yönten, İcra Kurulu Başkanı Dr. Hakan Taşlı ve Darıca halkından çok sayıda katılım sağlandı.
Konferansta açılış konuşmasını Hastanemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr.Nilgün Yönten yaparken Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da bilgilendirmelerde bulundu.
Konferansın sonunda Belediye Başkanı n Şükrü Karabacak’a ve Metabolik Cerrahı Uzmanı Op.Dr. Kerim Güzel’e plaket takdim edildi.

 Haber okunma sayısı: 778

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER