otan yapı
darıca gazetesi
medcity-tip-merkezi-kulak-burun-bogaz-poliklinigi-bilgilendiriyor hospitalpark-darica-hastanesinden-anlamli-ziyaret farabi-ne-zaman-egitim-arastirma-hastanesi-olacak medical-park-gebze-hastanesi-gebelik-okulunda-gebelerle-bulustu medcity-tip-merkezi-yenilikleri-yakindan-takip-ediyor turk-metal-ve-medcity-el-sikisti hospitalpark-ve-kizilaydan-ortak-proje farabi-devlet-hastanesinde-devir-teslim-yapildi darica-adsm-2017-yilini-degerlendirdi kocaeli-saglik-mudurlugu-egitim-verecek

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz Uzmanları Op .Dr. Veli Kuşçu ve Op. Dr. Kadir Merder; gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık

Geçtiğimiz günlerde Çayırova Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi Doktorlarından Dr.Bilal Kemik görevi başındayken elim bir saldırıya uğramış ve sağlık camiasınca saldırı

Dönemin Milli Savunma Bakanı ve şuan da Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Fikri Işık’ın verdiği müjde ile Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin Eğitim Araştırma

Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi gebelerin katılımıyla 5. Gebelik Okulu’nu

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Bağış Taşdoğan, gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

Hospitalpark Darıca Hastanesi, Birr İnşaat, Nabız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Türk Kızılayı ortak projede buluştu.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op. Dr. Hikmet Yaşar görevini Doç. Dr. Mustafa Güneş'e devretti. Darıca Farabi Devlet Hastanesi  Başhekimlik makamında yapılan devir teslim

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı; toplantı sonunda “2018 yılının kurumumuz ve ülkemiz için huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl olmasını

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü, İlimize yeni atanan Başkan, Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürlerinin katılacağı Sağlık Müdürlüğüne bağlı birimlerin iş ve işleyişi,

hospitalpark-darica-hastanesi-cocuklari-unutmadi

HospitalPark Darıca Hastanesi, çocukları unutmadı

Hospitalpark Darıca Hastanesi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocukları unutmadı.

farabide-organ-nakli-paneli

Farabi'de Organ nakli paneli

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde, 3-9 Kasım "Organ Bağışı Haftası" etkinlikleri kapsamında "Organ Nakli" konusunda panel düzenlendi ve hastane içinde bilgilendirme stantları kuruldu.

sedasa-tesekkur-ettiler

SEDAŞ'a teşekkür ettiler

SEDAŞ’ın “Kapak Olsun” kampanyası ile tüm SEDAŞ çalışanlarının destek olduğu ve paydaşlarının da dahil olduğu süreç için Omirilik Felçlileri Derneğinden teşekkür geldi. Plastik kapak toplama kampanyası kapsamında ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalyeleri verildi.

medical-park-gebze-gebe-anneleri-okula-bekliyor

Medical Park Gebze, gebe anneleri okula bekliyor

Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi 2 Kasım Perşembe günü tüm gebeleri okula bekliyor.

hasta-haklari-gunu-hospitalpark-daricada-kutlandi

Hasta Hakları Günü, Hospitalpark Darıca’da kutlandı

Hospitalpark Darıca Hastanesi’nde Hasta Hakları Günü’nde hastalara çiçek ve çikolata dağıtıldı.

medical-park-gebze-hastanesi-halki-bilgilendirme-devam-ediyor

Medical Park Gebze Hastanesi halkı bilgilendirme devam ediyor

Medical Park Gebze Hastanesi 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ayı kapsamında halkı bilgilendirmeye devam ediyor.

medical-park-gebzeye-yeni-bashekim

Medical Park Gebze'ye yeni başhekim

Marmara'nın sanayi merkezi Gebze'de 17.000 metrekare kapalı alan içerisinde 49'u yoğun bakım olmak üzere 118 yatak kapasitesi ile 357 bin nüfuslu Gebze halkına 7 yıldır sağlık hizmeti veren Medical Park Gebze Hastanesi Başhekimliğinde görev değişimi.

darica-adsmde-koter-cihazi-ile-dikissiz-gingivektomi-islemi-gerceklesti

Darıca ADSM’de Koter Cihazı ile Dikişsiz Gingivektomi işlemi gerçekleşti

Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Koter Cihazı ile Dikişsiz Gingivektomi işlemi yapıldı.

gebze-medical-parka-kardiyoloji-uzmani

Gebze Medical Park’a Kardiyoloji Uzmanı

Gebze’de 7 yıldan bu yana hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr. Halil İbrahim Aydın’da hastane ekibine katılarak ekim ayı itibarıyla Medical Park Gebze Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

rekor-sayida-hekim-atanacak

Rekor sayıda hekim atanacak

Sağlık Bakanlığı 77. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası ile mazeret kurası için başvurular başladı.

farabiden-kardiyoloji-servisi-aciklamasi

Farabi'den ''Kardiyoloji servisi'' açıklaması

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Kardiyoloji servisinin personel yokluğu nedeniyle kapandığına dair yazılı basında bazı haberlerin yer alması üzerine açıklama yapıldı.

darica-agiz-ve-dis-sagligi-merkezine-yogun-ilgi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne yoğun ilgi

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ilimizde gerçekleştirmiş olduğu nitelikli Diş Tedavileriyle hizmet vermeye devam ediyor.

darica-adsmde-amac-iyi-hizmet

Darıca ADSM'de amaç iyi hizmet!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Başhekim Dt. Eray Ünaldı tarafından bina turu ve değerlendirmesi gerçekleştirildi.

yeni-bashekim-neden-goreve-baslamiyor

Yeni başhekim neden göreve başlamıyor?

Ramazan Bayramı öncesi Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne yönetici Başhekim olarak atanan Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, aradan geçen 1.5 aya rağmen halen yeni görevine başlamadı.

ketemlerin--en-kapsamlisi-daricada

KETEM’lerin en kapsamlısı Darıca’da

Kanseri erken tanıyla yenmeyi hedefleyen KETEM’lerin (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri) en kapsamlısı Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yer alıyor. Tüm tarama ve erken teşhis için yapılan tüm testlerin ücretleri ise SGK tarafından karşılanıyor

bashekim-unaldi-mujdeyi-verdi

Başhekim Ünaldı müjdeyi verdi!

ÖZEL HABER - Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni başhekimi Dt. Eray Ünaldı, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başhekim Ünaldı, Darıca ADSM’nin yeni binasının temelinin 2018 yılında atılacağını müjdeledi. Ünaldı ayrıca yeni yapılacak olan binada İmplant Merkezi’nin de kurulacağını açıkladı.

engelli-hastaya-doktor-bakmadi

Engelli hastaya doktor bakmadı!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne giden Murat Koç isimli bir vatandaş, yakını olan %92 engelli PLC hastası Adem Yalçınkaya'yı muayene ettiremedi. Darıcalı vatandaş, engelli hastasına ilaç dahi yazdıramayıp, geri gönderilnce sosyal medyadan hastane yetkililerine sitem etti.

konak-hastanesi-gebzeden-onemli-zirve-

Konak Hastanesi Gebze'den önemli zirve

Konak Hastanesi Gebze, Gebze Holiday İNN Otelde gerçekleştirdiği önemli zirvede Kocaeli’nde yer alan devlet hastanelerinde ve Konak Hastanelerinde görev yapan, Dâhiliye, Genel Cerrahi, Gastroentoloji ve Beslenme ve Diyet Uzmanlarını bir araya getirdi.

daricanin-yeni-dis-hastanesi-60-uniteden-olusacak

Darıca’nın yeni diş hastanesi 60 üniteden oluşacak!

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni hizmet binası 2017 yılı programına alınmıştı. Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışmalarını hızlandırarak bu projeyi önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtacak.

unaldi-hedefimiz-halkimiza-en-iyi-hizmeti-vermek

Ünaldı; Hedefimiz halkımıza en iyi hizmeti vermek!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yaklaşık 9 yıldır Diş Hekimi olarak görev yapan Dt. Eray Ünaldı, geçtiğimiz hafta aynı merkezde Başhekim olarak göreve başlamıştı.