19 MAYIS KUTLAMASI
darica-adsmde-is-sagligi-ve-guvenligi-toplantisi-yapildi hipertansiyon-kadinlari-daha-fazla-etkiliyor agrilara-diz-protezi-ile-etkin-tedavi ertugrula-umut-oldular farabide-ozel-gunler-unutulmuyor farabide-ebeler-haftasi-unutulmadi daricada-aile-sagligi-merkezlerinde-check-up-hizmeti-yapiliyor darica-farabi-gebe-okulu-baba-adaylarini-da-bilinclendiriyor daricali-ogrencilere-asilari-yapiliyor kadioglundan-stajyer-hemsirelere-tavsiye

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Başhekim Dt. Eray Ünaldı, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Özalp ve Birim Sorumlularının katılımıyla İş Sağlığı ve Güvenliği

Anadolu Sağlık Merkezi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Ertan Ökmen, “Hipertansiyon inme, kalp ve böbrek hastalıklarının en büyük sorumlusu olarak görülüyor. Her yıl 9 milyon insan

Hospitalpark Darıca Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Op. Dr.Hasan Kalkan, “Diz Protezi cerrahisi ile bir çok sağlık problemlerinin ortadan kalktığını bu sayede kişinin eklem

Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı kampanyayla tüm Darıca Ertuğrul Berk Kara için umut ışığı olmak için sıraya girdi.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yaklaşmakta olan hemşireler haftası ve laborantlar günü dolayısıyla personellerine güzel bir sürpriz hazırladı.

Darıca Farabi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde Ebeler Haftası unutulmadı

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu “Check-Up” hakkında konuştu.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gebe Okulu anne adaylarına sunduğu farkındalık eğitimine baba adaylarını da dahil ediyor.

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü personellerince Darıca’da bulunan ilkokul öğrencilerine Kızamık, Kızamıkçık ve Kabakulak aşısı yapılmaya devam ediyor.

Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Sağlık Müdürlüğü bünyesinde staj yapan öğrencilere meslek hayatı ile ilgili bilgiler verip tavsiyelerde bulundu.

murat-kaya-sevenlerini-uzdu

Murat Kaya sevenlerini üzdü

Bölgemizin tanınmış ve sevilen eğitim görevlisi Murat Kaya ani rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

reyhan-icin-kostular

Reyhan için koştular

Darıca ’da yaşayan ve doğuştan Alasami Major (Akdeniz anemisi) hastalığına sahip 12 yaşındaki Reyhan Sümertaş’a, doner bulunması için yapılan çağrıya yüzlerce kişi akın etti.

hospital-parkta-trifokal-lens-tedavisi-yapiliyor

Hospital Park'ta Trifokal lens tedavisi yapılıyor

Sağlıkta güvenle sloganıyla farklı branşlarda şifa dağıtan Büyük Anadolu Grubu Hospitalpark Darıca Hastanesi, akademik ve güçlü kadrosuyla teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tedavi yöntemlerine yansıtarak, misafir ettikleri hastaları mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerine göndermeye devam ediyor.

farabide-anne-okulu-mezunlarini-veriyor

Farabi'de anne okulu mezunlarını veriyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gebe eğitim okulundan 11 anne adayı mezun oldu.

farabide-sertifikali-egitim-programlari

Farabi'de sertifikalı eğitim programları

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başarılı bir şekilde düzenlendi.

farabiden-hospital-parka-ziyaret

Farabi'den Hospital Park'a ziyaret

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ile Müdür Cebrail Kuru, Darıca Hospitalpark Hastanesi'ne ziyarette bulundular.

katkisi-olanlara-tesekkur-plaketi

Katkısı olanlara teşekkür plaketi!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sunduğu kaliteli hizmetlerin karşılığını almaya devam ediyor. Yakın zamanda Anne Dostu denetimlerinden başaralı bir şekilde geçmesi sonucu Anne Dostu Hastane unvanını almıştı.

farabide-is-sagligi-ve-guvenligi-toplantisi-yapildi

Farabi'de İş Sağlığı ve Güvenliği toplantısı yapıldı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde aylık olarak düzenli yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul toplantısı düzenlendi.

dis-klinigine-muhtesem-acilis

Diş Kliniğine Muhteşem Açılış

Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova'nın  en donanımlı diş kliniği hafta sonu muhteşem  bir açılışla hizmete başladı.

250-tonluk-beton-blogun-altinda-kalmisti

250 tonluk beton bloğun altında kalmıştı

ÖZEL HABER - Gebze , Kuzey Marmara Otoyolu'nda yapımı devam eden 7 nolu viyadüğe beton döküldüğü sırada beton bloğun ters dönerek üzerindeki işçilerle birlikte yaklaşık 30 metreden düşmesi sonucu 3 işçi yaşamını yitirirken, Kani Öztürk (49) yaklaşık 250 tonluk enkazın altından mucize eseri kurtuldu. Kaburgaları ve bacağı kırılan Kani Öztürk, ilk defa ve sadece gazetemize konuştu; '' olay anını hatırlamıyorum''

farabide-personel-toplantilari-suruyor

Farabi'de personel toplantıları sürüyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Düzenli olarak yapılan çalışan personel görüş-öneri toplantılarına bir yenisini eklendi.

seker-ve-biyik-yarali-isciyi-ziyaret-etti

Şeker ve Bıyık yaralı işçiyi ziyaret etti

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Ak Parti Dartıca Belediye Başkan A. Adayı Muzaffer Bıyık Gebze Kuzey Marmara Otoyolu inşaatının Tavşanlı kesimindeki viyadük çalışmasında meydana gelen kazada yaralı olarak kurtarılan Kani Öztürk’ü tedavi gördüğü Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti.

kilolardan-mide-botoksu-ile-kurtulabilirsiniz

Kilolardan mide botoksu ile kurtulabilirsiniz!

Hospitalpark Darıca Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hakan Yenel, 15-20 dakikalık kısa bir sürede obezite ve istenmeyen kilolardan ameliyatsız endoskopik mide botoksu ile kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti.

farabiden-anne-sutunun-onemi-ve-emzirme-egitimi-

Farabi'den "Anne Sütünün Önemi ve Emzirme" eğitimi

"Bebek Dostu Ünvanı" bulunan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, "Anne Sütünün Önemi ve Emzirme" konulu oryantasyon eğitimi verildi

hospitalpark-hastanesinden-kan-bagisi

Hospıtalpark Hastanesi'nden kan bağışı

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla Hospitalpark Darıca Hastanesi sosyal sorumluluk bilinci ile Kan Bağışında Bulundu.

farabide-palyatif-bakim-icin-toplanti-yapildi-

Farabi’de Palyatif Bakım için toplantı yapıldı

Yatarak tedavi gören hasta ve hasta yakınlarıyla toplantılarının 27’incisi Palyatif Bakım Merkezi- Yanık ünitesi gerçekleştirildi.

bronkoskopi-tedavisi-farabi-egitim-arastirmada-

Bronkoskopi tedavisi Farabi Eğitim Araştırma’da!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi her geçen gün hizmet kalitesi arttırıyor.

farabide-ozel-gunler-unutulmuyor

Farabi'de özel günler unutulmuyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dünya Anestezi Günü Kutlandı

farabide-ozel-gunler-unutulmuyor

Farabi'de özel günler unutulmuyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dünya Anestezi Günü Kutlandı

farabide-gebe-okulu-mezunlarini-vermeye-devam-ediyor

Farabi'de gebe okulu mezunlarını vermeye devam ediyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 18. düzenlenen gebe okulunda 214 anne adayı mezun oldu.