hakan höbek
darica-adsm-ailesi-iftarda-bulustu farabide-suluk-tedavisi-basliyor farabi-yeni-mezunlarini-verdi- hobekten-gecmis-olsun-ziyareti baskan-karabacak-hastaneye-kaldirildi medical-parktan-ramazan-beslenmesi polis-fatos-ablayi-unutmadi kaymakamdan-bashekime-tebrik-ziyareti hospitalpark-hastanesinden-ramazan-uyarisi farabi-arastirma-hastanesi-oldu

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanları ve aileleri iftar yemeğinde buluştu. Bayramoğlu’nda gerçekleşen iftar yemeği Ramazan Ayının birlik ve beraberlik ruhu ile samimi

  Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimin ardından ‘’Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi’’ olmaya

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gebelik Okulu 2018 yılının 7. Dönem mezunlarını verdi.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr.Hakan Höbek, safra kesesi ameliyatı olan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ı hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, sabah saatlerinde aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Medical Park Gebze Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Kenan Yıldırım, ramazanda kilo almadan nasıl beslenilmesi gerektiğine dair önerilerde bulundu.

Yaklaşık olarak 11 gün önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle ağır şeklide yaralanarak Farabi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Fatma Özkan’a ziyaretçi akını. İstasyon sakinleri ve

Farabi Devlet Hastanesi’nin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin olması yönündeki kararın onaylanmasının ardından Darıca Kaymakamı Ömer Karaman ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan

Hospitalpark Darıca Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Feridun Aysu, Ramazan’da uzun süren açlık nedeniyle midenin sağlığı bozabile ceğini söyleyerek, mide tedavisi tamamlanmadan

Ak Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, tarafından Farabi Devlet Hastanesi ile ,ilgili gazetemize yapılan yazılı açıklamada, ''Bölgenin ihtiyacı göz önüne alınarak

farabide-motivasyon-toplantisi-duzenlendi

FARABİ'DE MOTİVASYON TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Laboratuvar biriminde Biyokimya ve Mikrobiyoloji Uzman Doktorları öncülüğünde personel motivasyon toplantısı düzenlendi. Toplantıya hastane yönetim ekibi de katılım sağladı.       

-hersey-gocmenlerin-sagligi-icin

Herşey, göçmenlerin sağlığı için

Darıca Kaymakamı Ömer Karaman Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) ve Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği (ASAM-SGDD) ile yönetilen, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) aracılığıyla Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen,  ‘Darıca Göçmen Sağlığı Merkezi (GSM) ve  Kadın Sağlığı Danışma Merkezi (KSDM)'ni ziyaret etti.

baskanliktan-farabi-icin-genelge

Baskanlık'tan Farabi için genelge

Sağlık Bakanlığı, Acil Servis'lerde yaşanan yoğunluğun ve sorunların çözümü için aralarında Darıca Farabi Devlet Hastanesi ile Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ni de kapsayan Türkiye Genelinde toplam 63 hastane için genelge yayınladı.

bashekim-gunes-doktorlarla-bulusuyor

Başhekim Güneş, doktorlarla buluşuyor!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç.Dr.Mustafa Güneş hastane doktorları ile değerlendirme toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

farabide-degerlendirmeler-devam-ediyor

Farabi'de değerlendirmeler devam ediyor

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ve İdari Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru başkanlığında hastane yönetim ekibi, idari birim sorumlularının ile doktorların katıldığı değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

yardima-muhtac-hastalar-icin-egitim

Yardıma muhtaç hastalar için eğitim

Gebze Fatih Devlet Hastanesi, kimsesiz ve yardıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanması amacıyla hasta bakım personeline, geçtiğimiz günlerde verdiği teorik eğitimi pekiştirmek için yerinde uygulamalı eğitimlerimlere başladı.

medicalpark-kis-aylarina-dikkat-cekti

Medicalpark, kış aylarına dikkat çekti

Soğuğun iyice kendini gösterdiği kış aylarında hastalıklardan kendimizi korumak için sağlıklı bir beslenme modeli oluşturmak, bu aylarda yavaşlayan metabolizmanın yol açtığı kilo artışına dikkat etmek ve bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek gerekiyor.

medical-park-gebzeye-endokrinoloji-ve-metabolizma-uzmani-geldi

MEDICAL PARK GEBZE’YE ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA UZMANI GELDİ

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Dilek Karakaya Arpacı Ocak ayı itibariyle Medical Park Gebze Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü’nde hasta kabulüne başladı.

medcity-tip-merkezi-kulak-burun-bogaz-poliklinigi-bilgilendiriyor

Medcity Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz Polikliniği bilgilendiriyor;

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz Uzmanları Op .Dr. Veli Kuşçu ve Op. Dr. Kadir Merder; gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından takip ettikleri ve bu yenilikleri Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde uygulamaya koyduklarını ifade etti.

hospitalpark-darica-hastanesinden-anlamli-ziyaret

HOSPİTALPARK DARICA HASTANESİ'NDEN ANLAMLI ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Çayırova Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi Doktorlarından Dr.Bilal Kemik görevi başındayken elim bir saldırıya uğramış ve sağlık camiasınca saldırı kınanmıştı

farabi-ne-zaman-egitim-arastirma-hastanesi-olacak

Farabi, ne zaman eğitim Araştırma Hastanesi olacak?

Dönemin Milli Savunma Bakanı ve şuan da Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Fikri Işık’ın verdiği müjde ile Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ne zaman dönüştürüleceği merak ediliyor.

medical-park-gebze-hastanesi-gebelik-okulunda-gebelerle-bulustu

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ GEBELİK OKULU’NDA GEBELERLE BULUŞTU

Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi gebelerin katılımıyla 5. Gebelik Okulu’nu gerçekleştirdi.

medcity-tip-merkezi-yenilikleri-yakindan-takip-ediyor

Medcity Tıp Merkezi, yenilikleri yakından takip ediyor

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Bağış Taşdoğan, gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından takip ettikleri ve bu yenilikleri Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde uygulamaya koyduklarını ifade etti.

turk-metal-ve-medcity-el-sikisti

Türk Metal ve Medcity el sıkıştı

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

hospitalpark-ve-kizilaydan-ortak-proje

Hospitalpark ve Kızılay’dan ortak proje

Hospitalpark Darıca Hastanesi, Birr İnşaat, Nabız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Türk Kızılayı ortak projede buluştu.

farabi-devlet-hastanesinde-devir-teslim-yapildi

Farabi Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op. Dr. Hikmet Yaşar görevini Doç. Dr. Mustafa Güneş'e devretti. Darıca Farabi Devlet Hastanesi  Başhekimlik makamında yapılan devir teslim töreni öncesi hastaneyi gezen Güneş, Farabi Devlet Hastanesi personellerinden de bilgi aldı.

darica-adsm-2017-yilini-degerlendirdi

DARICA ADSM, 2017 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı; toplantı sonunda “2018 yılının kurumumuz ve ülkemiz için huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl olmasını dilerim” dedi.

kocaeli-saglik-mudurlugu-egitim-verecek

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü eğitim verecek!

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü, İlimize yeni atanan Başkan, Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürlerinin katılacağı Sağlık Müdürlüğüne bağlı birimlerin iş ve işleyişi, yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin anlatılacağı bir eğitime hazırlanıyor.

buyuk-anadolunun-temelleri-atildi

‘’Büyük Anadolu’’nun temelleri atıldı

Darıca’nın ilk özel hastanesi olan Hospitalpark Hastanesi yeni hizmet binası inşaatının temeli geçtiğimiz günlerde atıldı.Hastane hizmet vermeye başladığı günden itibaren bundan böyle ‘’ Büyük Anadolu Darıca Hastanesi’’ olarak hizmet verecek.

darica-adsm-hekim-kadrosunu-guclendiriyor

Darıca ADSM, hekim kadrosunu güçlendiriyor

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Dt. İnci Çengelci ve Dt. Ebru Şimşek hasta kabulüne başladı.