otan yapı
darıca gazetesi
uzmdrbilge-canpolat-medcity-cerrahi-tip-merkezinde hospital-parktan-en-guzel-ziyaret iki-devlet-hastanesinin-tip-bayrami-bulusmasi bashekimler-bulustu medcity-cerrahi-tip-merkezi-seminerlere-devam-ediyor farabide-hizmet-ici-egitim- farabinin-egitim-ve-arastirma-basvurusu-onaylandi farabide-acil-toplantisi medical-park-gebzeden-goz-sagligi-semineri medcity-cerrahi-tip-merkezinden-onemli-seminer

Medcity cerrahi tıp merkezi her geçen gün büyümeye devam ederek,bölgenin kendi alanlarında uzmanlaşmış doktorlarını kadrosuna katmaya devam ediyor

Hospitalpark Darıca Hastanesi yönetimi, 21 Mart Down Sendromlular Günü dolayısıyla Down Sendromlu gençlerin istihdam edildiği Gölcük Down Cafe’yi ziyaret etti.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Gebze Fatih Devlet Hastanesi yönetim kadrosu, Darıca Farabi Devlet Hastanesine anlamlı ve samimi bir ziyaret gerçekleştirdiler.

İl Sağlık Müdürlüğü Mart Ayı Başhekimler Toplantısı Kocaeli Devlet Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi ve Kervan Anadolu Sağlık  Meslek Listesi tarafından ortaklaşa düzenlenen eğitim seminerinde,  Medcity Cerrahi Tıp Merkezi adına konuşmacı ; Uzman Diyetisyen

Darıca Farabi Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru tarafından hastanede görev yapan Taşınır Kontrol Yetkililerine taşınır mal yönetmeliğinin uygulamalarıyla

Kocaeli’nin en büyük devlet hastanelerinden biri olan Darıca Farabi Devlet Hastanesi için iki yıl önce ‘Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ statüsüne kavuşması için başvuru

 Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç.Dr.Mustafa Güneş, hastane doktorları değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi, Çayırova Belediyesi’nin işbirliği ile anneleri

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi ve Özel Deva Anadolu Sağlık Meslek Listesi tarafından ortaklaşa seminer düzenlendi

valinin-esi-daricali-kadinlara-seslendi

Valinin eşi, Darıcalı kadınlara seslendi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un eşi Hülya Aksoy’un Koordinatörlüğünde başlatılan ve  İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen "Kocaeli Kadın Sağlığı Eğitim Projesi"  Darıca toplantısı, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda Darıca Kaymakamlığı’nın katkıları ile gerçekleştirildi.

saglik-mudurlugune-ilhan-kadioglu-getirildi

Sağlık Müdürlüğü’ne İlhan Kadıoğlu getirildi

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. İlhan Kadıoğlu getirildi.

farabide-o-belge-alindi-ve-kutlama-yapildi

Farabi'de o belge alındı ve kutlama yapıldı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi yönetimi , HIMSS STAGE 6 unvanını alan hastane Hımss Stage 6 çalışmalarında yanında olan ve destek sağlayan tüm personeline teşekkür etti.

nabiz-osgb-yeni-yerinde

NABIZ OSGB, yeni yerinde

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe 6.yılını geride bırakan ve Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr. Nilgün Yöntem ’in yaptığı Nabız OSGB’nin yeni hizmet binası bugün Darıca Bayramoğlu Mahallesi’nde hizmete girdi

darica-farabi-dijital-hastane-oldu

Darıca Farabi, dijital hastane oldu

Darıca Farabi Devlet Hastanesi dijital hastane olmanın en önemli aşaması olan HIMSS seviye 6’yı tamamlayarak akreditasyonu almaya hak kazandı.

erguney-atamalar-hakkinda-konustu

Ergüney, atamalar hakkında konuştu

694 sayılı kanun hükmünde kararname kapsamında Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yapılan yeni yönetici ve uzman atamaları üzerine açıklamalar yapan İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, “Yapılan atamalarda öncelikle liyakate dikkat ediyoruz. Makam peşinde olanlarla işimiz yok” dedi

farabiye-atanan-bashekim-gunes-koltugunu-devretti

Farabi’ye atanan Başhekim Güneş, koltuğunu devretti

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğini Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın’ a gerçekleştirilen Törenle devretti.

ozel-gebze-konakta-hedefler-buyuk

Özel Gebze Konak’ta hedefler büyük!

Özel Gebze Konak Hastanesi’nin yeni Başhekimi ve Genel Müdürü Göksel Ensari, dün basın mensuplarıyla tanışma toplantısında buluştu. Başhekim Ensari, hedeflerinin büyük olduğunu ifade etti.

1500-sokak-hayvani-tedavi-edildi

1500 Sokak hayvanı tedavi edildi

Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü 2017 yılı içerisinde 1500 sokak hayvanının tedavisini gerçekleştirdi. Barınaklara alınan hayvanları sahiplendirme hizmeti de sunan veteriner işleri tarafından 2017’de 152 sokak hayvanının yuva sahibi olması sağlandı.

darica-adsmde-dis-teknisyenleri-gunu-kutlandi

Darıca ADSM'de diş teknisyenleri günü kutlandı

Ağız ve Diş Sağlığı hizmet sunumunun önemli bir parçası olan Diş Teknisyenleri Günü nedeniyle Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Yönetimi tarafından kutlama programı gerçekleştirildi.

dr-yakup-yonten-bypass-ameliyati-oldu

Dr. Yakup Yönten, Bypass Ameliyatı oldu

Büyük Anadolu Grup ve Darıca Hospital Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten, Bypass Ameliyatı'nın ardından eski sağlığına kavuştu.

darica-farabiye-yeni-bashekim-atandi

Darıca Farabi'ye yeni başhekim atandı!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi 'nin yeni başhekimi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaklaşık 18 aydır başhekim olarak görev yapan Doç. Dr. Mustafa Güneş oldu

kocaelide-saglikta-yeni-sistem

Kocaeli'de sağlıkta yeni sistem

Sağlık sisteminde çok başlılığı ortadan kaldıran, üç müdürlüğün tek çatı altında birleştirilmesiyle İl Sağlık Müdürlüğü görevini üstlenen Op.Dr.Şenol Ergüney, kurumların yeni sisteme adaptasyonunu hızlı biçimde yapmak adına önemli adımlar attı.

ozkara-ve-dulger-medcityde

ÖZKARA VE DÜLGER MEDCİTY’DE

Op.Dr.M.Nedim Özkara ve Op.Dr.Hakan Dülger Medcity Cerrahi Tıp Merkezinde göreve Başladı

hospitalpark-hastanesine-yeni-hekim

HospitalPark Hastanesi'ne yeni hekim

Hospitalpark Darıca Hastanesi, hekim kadrosuna yeni isimler eklemeyi sürdürüyor.

hekimleri-uyardi-hata-yapmayin-

Hekimleri uyardı; Hata yapmayın !

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Avukatlık Hizmetleri Birim Sorumlusu  Av. Nurten Yaylacı,  Darıca Farabi Devlet Hastanesi Konferans Salonunda doktor ve sağlıkçılara Malpraktis ( Bilgisizlik, deneyimsizlik ya da ilgisizlik nedeni ile bir hastanın zarar görmesi, hekimliğin kötü uygulanması ) ve Beyaz Kod eğitimi verdi.

chpli-hurriyet-gazetemizin-haberini-meclise-tasidi

CHP'li Hürriyet, gazetemizin haberini meclise taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, gazetemizin bugünkü manşetini meclise taşıdı. Millervekili Hürriyet, mecliste dönemin Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın sözünü hatırlatarak, Darıca Farabi Devlet Hastanesinin ne zaman Eğitim Araştırma Hastanesi’ne dönüştürüleceğini sordu

farabiye-ne-zaman-bashekim-atanacak

Farabi’ye ne zaman başhekim atanacak?

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin eğitim ve araştırma hastanesi olması için başhekim olarak ataması yapılan ancak göreve hiç başlamadan Kayseri İl Sağlık müdürü olan Yar. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’nin yerine kimin başhekim olacağı merak ediliyor.

okur-icin-konyaya-gitti

Okur için Konya’ya gitti

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Konya-Seydişehir Karayolu’nda dün akşam geçirdiği kaza sonra hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Kocaeli Ak Parti eski Milletvekili Mehmet Ali Okur’u ziyarete gitti.

adsmde-pasta-keserek-kutladilar

ADSM'de pasta keserek kutladılar

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde ‘‘22 KASIM DİŞ HEKİMLERİ GÜNÜ’ kutlandı. Programa Başhekim Eray Ünaldı, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Özalp ile Diş Hekimleri ve çalışanları katıldı.