bronkoskopi-tedavisi-farabi-egitim-arastirmada- farabide-ozel-gunler-unutulmuyor farabide-ozel-gunler-unutulmuyor farabide-gebe-okulu-mezunlarini-vermeye-devam-ediyor darica-farabi-egitimlerinde-merkezi-oldu farabide-verimlilik-degerlendirmesi-yapildi- kanser-tedavisine-asmden-15-milyon-dolarlik-yatirim- bashekim-gunes-personelle-bulusmaya-devam-ediyor darica-farabi-unutmadi farabide-hersey-kaliteli-hizmet-icin

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi her geçen gün hizmet kalitesi arttırıyor.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dünya Anestezi Günü Kutlandı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dünya Anestezi Günü Kutlandı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 18. düzenlenen gebe okulunda 214 anne adayı mezun oldu.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sunduğu kaliteli hizmetlerin yanı sıra bünyesine verdiği eğitimlerle de adını duyurmaya devam ediyor. “ Palyatif Bakım Hemşireliği”

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde “Sağlık Tesislerinin Verimliliğinin Yerinde Değerlendirilmesi” sonuçlarına yönelik bir toplantı yapıldı.

Kanser vakalarının tedavisi konusunda ünü dünyaya yayılan Anadolu Sağlık Merkezi bünyesine Türkiye’de ilk defa kullanılacak cihazları kattı. Anadolu Sağlık Merkezi yaklaşık 15

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş üçüncüsü gerçekleştirilen personel günlerinde sürekli işçi kadrosunda görev yapan personelleri ile fikir

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 8 Eylül Dünya Fizyoterapistler Günü vesilesiyle kurumda görev yapan fizyoterapistlerini de unutmadı.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetim Ekibi daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

farabiden-afrin-tesekkuru

Farabi’den Afrin teşekkürü!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapan ve Afrin Zeytin Dalı Harekatında görev yapan personellerine teşekkür belgesi verildi.

daricalilari-keteme-davet-ettiler

Darıcalıları KETEM’e davet ettiler!

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü, 1-7 Nisan Kanser Haftası olması nedeniyle Darıca Osmangazi Semt pazarında stand açtık ve kanser taramaları hakkında vatandaşlara bilgi verdiler ve onları KETEM’e (Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi) davet ettiler

darica-adsm-birinci-oldu

Darıca ADSM birinci oldu!

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı koordinatörlüğünde ve TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları) Derneği’nin katkılarıyla “Kamu Hastaneleri” ve “Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri” olmak üzere 2 ayrı kategoride düzenlenen Atık Pil Toplama Kampanyasında; Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi ve Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başarılı oldu.

gtu-robot-el-hediye-etti

GTÜ, Robot El hediye etti

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Öğrenci Topluluğu üyeleri, Robetel Türkiye Platformu'nun desteği ile İskenderun'da yaşayan 11 yaşındaki Yunus Emre'ye mekanik bir el olan robot ele kavuşmasını sağladı. Sağ eli olmayan Yunus Emre, büyük mutluluk yaşadı.  

ketemden-kadinlara-ucretsiz-kanser-egitimi

KETEM’den kadınlara ücretsiz kanser eğitimi

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada KETEM ( Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi) tarafından kadınlara yönelik meme rahim ağzı ve kalın bağırsak kanseri taraması için ücretsiz bilinçlendirme ve eğitim programlarına devam edildiği belirtildi.

daricalilari-bilgilendirdiler

Darıcalıları bilgilendirdiler

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü, Pulmoner Rehabilitasyon Haftası'nı nedeniyle Darıca Farabi Hastanesi'nde stand açarak, Darıcalı vatandaşları bilgilendirdi.

hersey-kaliteli-bir-hizmet-icin

Herşey kaliteli bir hizmet için!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Yönetim Ekibi daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için tüm alanlarda faaliyetlerine devam ediyor.

canpolat-medcity-cerrahi-tip-merkezinde

Canpolat, Medcity Cerrahi Tıp Merkezi'nde

Medcity cerrahi tıp merkezi her geçen gün büyümeye devam ederek,bölgenin kendi alanlarında uzmanlaşmış doktorlarını kadrosuna katmaya devam ediyor

hospital-parktan-en-guzel-ziyaret

Hospital Park'tan en güzel ziyaret!

Hospitalpark Darıca Hastanesi yönetimi, 21 Mart Down Sendromlular Günü dolayısıyla Down Sendromlu gençlerin istihdam edildiği Gölcük Down Cafe’yi ziyaret etti.

iki-devlet-hastanesinin-tip-bayrami-bulusmasi

İki devlet hastanesinin Tıp Bayramı buluşması!

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Gebze Fatih Devlet Hastanesi yönetim kadrosu, Darıca Farabi Devlet Hastanesine anlamlı ve samimi bir ziyaret gerçekleştirdiler.

bashekimler-bulustu

Başhekimler buluştu

İl Sağlık Müdürlüğü Mart Ayı Başhekimler Toplantısı Kocaeli Devlet Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

medcity-cerrahi-tip-merkezi-seminerlere-devam-ediyor

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi, seminerlere devam ediyor

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi ve Kervan Anadolu Sağlık  Meslek Listesi tarafından ortaklaşa düzenlenen eğitim seminerinde,  Medcity Cerrahi Tıp Merkezi adına konuşmacı ; Uzman Diyetisyen Merve Or, öğrenciler ile bir araya geldi.

farabide-hizmet-ici-egitim-

Farabi’de hizmet içi eğitim!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru tarafından hastanede görev yapan Taşınır Kontrol Yetkililerine taşınır mal yönetmeliğinin uygulamalarıyla ilgili hizmet içi eğitim verildi. 

farabinin-egitim-ve-arastirma-basvurusu-onaylandi

Farabi'nin ‘Eğitim ve Araştırma’ başvurusu onaylandı

Kocaeli’nin en büyük devlet hastanelerinden biri olan Darıca Farabi Devlet Hastanesi için iki yıl önce ‘Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ statüsüne kavuşması için başvuru yapılmıştı. Başvuru şartlarının yerine getirildiği öğrenilirken kısa bir süre içerisinde Darıca Farabi Devlet Hastanesi, ‘Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ statüsüne kavuşacak.

farabide-acil-toplantisi

Farabi'de 'Acil' toplantısı!

 Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç.Dr.Mustafa Güneş, hastane doktorları değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

medical-park-gebzeden-goz-sagligi-semineri

Medical Park Gebze'den göz sağlığı semineri

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi, Çayırova Belediyesi’nin işbirliği ile anneleri çocukların gözlerinde oluşabilecek rahatsızlıklarla hakkında bilinçlendiriyor.

medcity-cerrahi-tip-merkezinden-onemli-seminer

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi'nden önemli seminer

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi ve Özel Deva Anadolu Sağlık Meslek Listesi tarafından ortaklaşa seminer düzenlendi

darica-farabide-kalite-artacak

Darıca Farabi'de kalite artacak

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne atanan Başhekim Doç.Dr.Mustafa Güneş, hastane içi değerlendirme toplantılarına ara vermeden devam ediyor.

daricadaki-suriyeliler-ulusal-basinda

Darıca'daki Suriyeliler Ulusal Basında

Darıca’da Suriyeli göçmenler için Sağlık ve Danışma merkezi açıldı. Gazetemiz haberi görüntülü yaptı. Ulusal , Bölgesel ve Yerel gazeteler bu habere kayıtsız kalmadı.

farabiye-yeni-doktor

Farabi'ye yeni doktor

Uzman Dr. Munkhtsetseg Banzragch Yağcı, Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne Gastroenteroloji Uzmanı olarak hasta kabulüne başladı.