darıca gazetesi
hersey-kaliteli-bir-hizmet-icin canpolat-medcity-cerrahi-tip-merkezinde hospital-parktan-en-guzel-ziyaret iki-devlet-hastanesinin-tip-bayrami-bulusmasi bashekimler-bulustu medcity-cerrahi-tip-merkezi-seminerlere-devam-ediyor farabide-hizmet-ici-egitim- farabinin-egitim-ve-arastirma-basvurusu-onaylandi farabide-acil-toplantisi medical-park-gebzeden-goz-sagligi-semineri

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Yönetim Ekibi daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için tüm alanlarda faaliyetlerine devam ediyor.

Medcity cerrahi tıp merkezi her geçen gün büyümeye devam ederek,bölgenin kendi alanlarında uzmanlaşmış doktorlarını kadrosuna katmaya devam ediyor

Hospitalpark Darıca Hastanesi yönetimi, 21 Mart Down Sendromlular Günü dolayısıyla Down Sendromlu gençlerin istihdam edildiği Gölcük Down Cafe’yi ziyaret etti.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Gebze Fatih Devlet Hastanesi yönetim kadrosu, Darıca Farabi Devlet Hastanesine anlamlı ve samimi bir ziyaret gerçekleştirdiler.

İl Sağlık Müdürlüğü Mart Ayı Başhekimler Toplantısı Kocaeli Devlet Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi ve Kervan Anadolu Sağlık  Meslek Listesi tarafından ortaklaşa düzenlenen eğitim seminerinde,  Medcity Cerrahi Tıp Merkezi adına konuşmacı ; Uzman Diyetisyen

Darıca Farabi Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru tarafından hastanede görev yapan Taşınır Kontrol Yetkililerine taşınır mal yönetmeliğinin uygulamalarıyla

Kocaeli’nin en büyük devlet hastanelerinden biri olan Darıca Farabi Devlet Hastanesi için iki yıl önce ‘Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ statüsüne kavuşması için başvuru

 Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç.Dr.Mustafa Güneş, hastane doktorları değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi, Çayırova Belediyesi’nin işbirliği ile anneleri

bashekim-gunes-doktorlarla-bulusuyor

Başhekim Güneş, doktorlarla buluşuyor!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç.Dr.Mustafa Güneş hastane doktorları ile değerlendirme toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

farabide-degerlendirmeler-devam-ediyor

Farabi'de değerlendirmeler devam ediyor

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ve İdari Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru başkanlığında hastane yönetim ekibi, idari birim sorumlularının ile doktorların katıldığı değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

yardima-muhtac-hastalar-icin-egitim

Yardıma muhtaç hastalar için eğitim

Gebze Fatih Devlet Hastanesi, kimsesiz ve yardıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanması amacıyla hasta bakım personeline, geçtiğimiz günlerde verdiği teorik eğitimi pekiştirmek için yerinde uygulamalı eğitimlerimlere başladı.

medicalpark-kis-aylarina-dikkat-cekti

Medicalpark, kış aylarına dikkat çekti

Soğuğun iyice kendini gösterdiği kış aylarında hastalıklardan kendimizi korumak için sağlıklı bir beslenme modeli oluşturmak, bu aylarda yavaşlayan metabolizmanın yol açtığı kilo artışına dikkat etmek ve bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek gerekiyor.

medical-park-gebzeye-endokrinoloji-ve-metabolizma-uzmani-geldi

MEDICAL PARK GEBZE’YE ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA UZMANI GELDİ

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Dilek Karakaya Arpacı Ocak ayı itibariyle Medical Park Gebze Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü’nde hasta kabulüne başladı.

medcity-tip-merkezi-kulak-burun-bogaz-poliklinigi-bilgilendiriyor

Medcity Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz Polikliniği bilgilendiriyor;

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Kulak Burun Boğaz Uzmanları Op .Dr. Veli Kuşçu ve Op. Dr. Kadir Merder; gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından takip ettikleri ve bu yenilikleri Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde uygulamaya koyduklarını ifade etti.

hospitalpark-darica-hastanesinden-anlamli-ziyaret

HOSPİTALPARK DARICA HASTANESİ'NDEN ANLAMLI ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Çayırova Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi Doktorlarından Dr.Bilal Kemik görevi başındayken elim bir saldırıya uğramış ve sağlık camiasınca saldırı kınanmıştı

farabi-ne-zaman-egitim-arastirma-hastanesi-olacak

Farabi, ne zaman eğitim Araştırma Hastanesi olacak?

Dönemin Milli Savunma Bakanı ve şuan da Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Fikri Işık’ın verdiği müjde ile Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ne zaman dönüştürüleceği merak ediliyor.

medical-park-gebze-hastanesi-gebelik-okulunda-gebelerle-bulustu

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ GEBELİK OKULU’NDA GEBELERLE BULUŞTU

Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi gebelerin katılımıyla 5. Gebelik Okulu’nu gerçekleştirdi.

medcity-tip-merkezi-yenilikleri-yakindan-takip-ediyor

Medcity Tıp Merkezi, yenilikleri yakından takip ediyor

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Bağış Taşdoğan, gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından takip ettikleri ve bu yenilikleri Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde uygulamaya koyduklarını ifade etti.

turk-metal-ve-medcity-el-sikisti

Türk Metal ve Medcity el sıkıştı

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

hospitalpark-ve-kizilaydan-ortak-proje

Hospitalpark ve Kızılay’dan ortak proje

Hospitalpark Darıca Hastanesi, Birr İnşaat, Nabız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Türk Kızılayı ortak projede buluştu.

farabi-devlet-hastanesinde-devir-teslim-yapildi

Farabi Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op. Dr. Hikmet Yaşar görevini Doç. Dr. Mustafa Güneş'e devretti. Darıca Farabi Devlet Hastanesi  Başhekimlik makamında yapılan devir teslim töreni öncesi hastaneyi gezen Güneş, Farabi Devlet Hastanesi personellerinden de bilgi aldı.

darica-adsm-2017-yilini-degerlendirdi

DARICA ADSM, 2017 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı; toplantı sonunda “2018 yılının kurumumuz ve ülkemiz için huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl olmasını dilerim” dedi.

kocaeli-saglik-mudurlugu-egitim-verecek

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü eğitim verecek!

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü, İlimize yeni atanan Başkan, Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürlerinin katılacağı Sağlık Müdürlüğüne bağlı birimlerin iş ve işleyişi, yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin anlatılacağı bir eğitime hazırlanıyor.

buyuk-anadolunun-temelleri-atildi

‘’Büyük Anadolu’’nun temelleri atıldı

Darıca’nın ilk özel hastanesi olan Hospitalpark Hastanesi yeni hizmet binası inşaatının temeli geçtiğimiz günlerde atıldı.Hastane hizmet vermeye başladığı günden itibaren bundan böyle ‘’ Büyük Anadolu Darıca Hastanesi’’ olarak hizmet verecek.

darica-adsm-hekim-kadrosunu-guclendiriyor

Darıca ADSM, hekim kadrosunu güçlendiriyor

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Dt. İnci Çengelci ve Dt. Ebru Şimşek hasta kabulüne başladı.

medical-park-gebzede-yazar-hasta-kabulune-basladi

MEDICAL PARK GEBZE’DE YAZAR HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

asm-acikladi-butun-hastaliklar-bagirsakta-baslar-sicak-kemoterapi-yasam-suresini-uzatiyor

ASM açıkladı; Bütün hastalıklar bağırsakta başlar. Sıcak kemoterapi yaşam süresini uzatıyor

Anadolu Sağlık Merkezi hekimlerinden Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Melih Özel ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof Dr. Koray Topgül, halk arasında ‘’Huzursuz Bağırsak Sendromu ‘’ olarak da bilinen Bağırsak Sendromu ile yaşam süresini uzatan Sıcak Kemoterapi konusunda basın toplantısı düzenlediler.

merkez-hastanesi-ve-kahed-yemekte-bulustu

Merkez Hastanesi ve KAHED, yemekte buluştu

Gebze Özel Merkez Hastanesi ile Kocaeli Aile Hekimleri Derneği (KAHED)’ne üye aile hekimleri hafta sonu yemekli toplantıda bir araya geldiler.