Orhan Kılıç
farabide-poliklinikler-yenileniyor darica-adsmde-bina-turu-yapildi farabi-2019-planini-hazirliyor gtunun-bulusu-hemoroidi-sonlandiriyor buyukakin-engelleri-birlikte-asacagiz gebze-zabitasi-2018i-denetimlerle-gecirdi- farabide-risk-analizi-degerlendirildi hospitalpark-hastanesinden-turk-kizilayina-tam-destek farabide-2019-yilinin-ilk-yonetim-degerlendirme-toplantisi- murat-kaya-sevenlerini-uzdu

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta ve hasta yakınlarına sunduğu hizmetleri her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Başhekim Dt. Eray Ünaldı’nın katılımı ile bina turu yapıldı. Değerlendirmede İdari Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Özalp, İdari Hekim

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, 2019 yılında da değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Yaygın sağlık sorunu olan Hemoroid için GTÜ Kimya Bölümü Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aziz Tanrıseven’in geliştirdiği karışım, iki günde ağrıyı kesip, iki

Kocaeli Engelliler Federasyonu ile bir araya gelen Büyükakın, “engelli babası olarak, gelecek dönemdeki projelerde hep birlikte çalışacağız” dedi

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler 2018 yılı içerisinde Gebze sınırları içerisinde faaliyet gösteren 1187 iş yerini denetledi, mevzuata uymayan 404 iş yeri hakkında

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Hasta ve Çalışan Güvenliği" açısından oluşabilecek tehlikeleri tanımlayarak, bu tanımlamalar neticesinde kimlerin tehlikelerle karşı

Hospitalpark Darıca Hastanesi sosyal sorumluluk bilinci ile Kan Bağışında bulundu.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2019 yılının ilk yönetim toplantısı Hastane Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş başkanlığında ve Hastane Yönetim Ekibinin

Bölgemizin tanınmış ve sevilen eğitim görevlisi Murat Kaya ani rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

farabide-poliklinikler-yenileniyor

Farabi'de poliklinikler yenileniyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta ve hasta yakınlarına sunduğu hizmetleri her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

darica-adsmde-bina-turu-yapildi

Darıca ADSM'de bina turu yapıldı

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Başhekim Dt. Eray Ünaldı’nın katılımı ile bina turu yapıldı. Değerlendirmede İdari Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Özalp, İdari Hekim Yonca Rana Yalçıner Yeşil, Merkezimiz Birim Sorumluları ve çalışanları hazır bulundu.

farabi-2019-planini-hazirliyor

Farabi, 2019 planını hazırlıyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, 2019 yılında da değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

gtunun-bulusu-hemoroidi-sonlandiriyor

GTÜ'nun buluşu Hemoroid'i sonlandırıyor

Yaygın sağlık sorunu olan Hemoroid için GTÜ Kimya Bölümü Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aziz Tanrıseven’in geliştirdiği karışım, iki günde ağrıyı kesip, iki ayda da sorunu ortadan kaldırıyor.

buyukakin-engelleri-birlikte-asacagiz

Büyükakın; Engelleri birlikte aşacağız

Kocaeli Engelliler Federasyonu ile bir araya gelen Büyükakın, “engelli babası olarak, gelecek dönemdeki projelerde hep birlikte çalışacağız” dedi

gebze-zabitasi-2018i-denetimlerle-gecirdi-

Gebze Zabıtası 2018’i Denetimlerle Geçirdi

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler 2018 yılı içerisinde Gebze sınırları içerisinde faaliyet gösteren 1187 iş yerini denetledi, mevzuata uymayan 404 iş yeri hakkında yasal işlem gerçekleştirdi.

farabide-risk-analizi-degerlendirildi

Farabi'de risk analizi değerlendirildi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Hasta ve Çalışan Güvenliği" açısından oluşabilecek tehlikeleri tanımlayarak, bu tanımlamalar neticesinde kimlerin tehlikelerle karşı karşı karşıya kaldığını belirlemek ve oluşabilecek risklerinin özellikleri ile yapılması gereken tarama, tetkik ve kontrol sistemleri incelenerek değerlendirildi.

hospitalpark-hastanesinden-turk-kizilayina-tam-destek

Hospitalpark Hastanesi’nden Türk Kızılay’ına tam destek!

Hospitalpark Darıca Hastanesi sosyal sorumluluk bilinci ile Kan Bağışında bulundu.

farabide-2019-yilinin-ilk-yonetim-degerlendirme-toplantisi-

Farabi’de 2019 yılının ilk yönetim değerlendirme toplantısı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2019 yılının ilk yönetim toplantısı Hastane Başhekimi Doç.Dr. Mustafa Güneş başkanlığında ve Hastane Yönetim Ekibinin katılımıyla yapıldı.

murat-kaya-sevenlerini-uzdu

Murat Kaya sevenlerini üzdü

Bölgemizin tanınmış ve sevilen eğitim görevlisi Murat Kaya ani rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

reyhan-icin-kostular

Reyhan için koştular

Darıca ’da yaşayan ve doğuştan Alasami Major (Akdeniz anemisi) hastalığına sahip 12 yaşındaki Reyhan Sümertaş’a, doner bulunması için yapılan çağrıya yüzlerce kişi akın etti.

hospital-parkta-trifokal-lens-tedavisi-yapiliyor

Hospital Park'ta Trifokal lens tedavisi yapılıyor

Sağlıkta güvenle sloganıyla farklı branşlarda şifa dağıtan Büyük Anadolu Grubu Hospitalpark Darıca Hastanesi, akademik ve güçlü kadrosuyla teknolojik yenilikleri yakından takip ederek tedavi yöntemlerine yansıtarak, misafir ettikleri hastaları mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerine göndermeye devam ediyor.

farabide-anne-okulu-mezunlarini-veriyor

Farabi'de anne okulu mezunlarını veriyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gebe eğitim okulundan 11 anne adayı mezun oldu.

farabide-sertifikali-egitim-programlari

Farabi'de sertifikalı eğitim programları

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başarılı bir şekilde düzenlendi.

farabiden-hospital-parka-ziyaret

Farabi'den Hospital Park'a ziyaret

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ile Müdür Cebrail Kuru, Darıca Hospitalpark Hastanesi'ne ziyarette bulundular.

katkisi-olanlara-tesekkur-plaketi

Katkısı olanlara teşekkür plaketi!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sunduğu kaliteli hizmetlerin karşılığını almaya devam ediyor. Yakın zamanda Anne Dostu denetimlerinden başaralı bir şekilde geçmesi sonucu Anne Dostu Hastane unvanını almıştı.

farabide-is-sagligi-ve-guvenligi-toplantisi-yapildi

Farabi'de İş Sağlığı ve Güvenliği toplantısı yapıldı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde aylık olarak düzenli yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul toplantısı düzenlendi.

dis-klinigine-muhtesem-acilis

Diş Kliniğine Muhteşem Açılış

Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova'nın  en donanımlı diş kliniği hafta sonu muhteşem  bir açılışla hizmete başladı.

250-tonluk-beton-blogun-altinda-kalmisti

250 tonluk beton bloğun altında kalmıştı

ÖZEL HABER - Gebze , Kuzey Marmara Otoyolu'nda yapımı devam eden 7 nolu viyadüğe beton döküldüğü sırada beton bloğun ters dönerek üzerindeki işçilerle birlikte yaklaşık 30 metreden düşmesi sonucu 3 işçi yaşamını yitirirken, Kani Öztürk (49) yaklaşık 250 tonluk enkazın altından mucize eseri kurtuldu. Kaburgaları ve bacağı kırılan Kani Öztürk, ilk defa ve sadece gazetemize konuştu; '' olay anını hatırlamıyorum''

farabide-personel-toplantilari-suruyor

Farabi'de personel toplantıları sürüyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Düzenli olarak yapılan çalışan personel görüş-öneri toplantılarına bir yenisini eklendi.