otan yapı
darıca gazetesi
hospitalpark-darica-hastanesinden-anlamli-ziyaret farabi-ne-zaman-egitim-arastirma-hastanesi-olacak medical-park-gebze-hastanesi-gebelik-okulunda-gebelerle-bulustu medcity-tip-merkezi-yenilikleri-yakindan-takip-ediyor turk-metal-ve-medcity-el-sikisti hospitalpark-ve-kizilaydan-ortak-proje farabi-devlet-hastanesinde-devir-teslim-yapildi darica-adsm-2017-yilini-degerlendirdi kocaeli-saglik-mudurlugu-egitim-verecek buyuk-anadolunun-temelleri-atildi

Geçtiğimiz günlerde Çayırova Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi Doktorlarından Dr.Bilal Kemik görevi başındayken elim bir saldırıya uğramış ve sağlık camiasınca saldırı

Dönemin Milli Savunma Bakanı ve şuan da Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Fikri Işık’ın verdiği müjde ile Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin Eğitim Araştırma

Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi gebelerin katılımıyla 5. Gebelik Okulu’nu

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Bağış Taşdoğan, gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

Hospitalpark Darıca Hastanesi, Birr İnşaat, Nabız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Türk Kızılayı ortak projede buluştu.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op. Dr. Hikmet Yaşar görevini Doç. Dr. Mustafa Güneş'e devretti. Darıca Farabi Devlet Hastanesi  Başhekimlik makamında yapılan devir teslim

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı; toplantı sonunda “2018 yılının kurumumuz ve ülkemiz için huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl olmasını

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü, İlimize yeni atanan Başkan, Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürlerinin katılacağı Sağlık Müdürlüğüne bağlı birimlerin iş ve işleyişi,

Darıca’nın ilk özel hastanesi olan Hospitalpark Hastanesi yeni hizmet binası inşaatının temeli geçtiğimiz günlerde atıldı.Hastane hizmet vermeye başladığı günden itibaren bundan

hospitalpark-darica-hastanesinden-anlamli-ziyaret

HOSPİTALPARK DARICA HASTANESİ'NDEN ANLAMLI ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Çayırova Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi Doktorlarından Dr.Bilal Kemik görevi başındayken elim bir saldırıya uğramış ve sağlık camiasınca saldırı kınanmıştı

farabi-ne-zaman-egitim-arastirma-hastanesi-olacak

Farabi, ne zaman eğitim Araştırma Hastanesi olacak?

Dönemin Milli Savunma Bakanı ve şuan da Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Fikri Işık’ın verdiği müjde ile Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nin Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ne zaman dönüştürüleceği merak ediliyor.

medical-park-gebze-hastanesi-gebelik-okulunda-gebelerle-bulustu

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ GEBELİK OKULU’NDA GEBELERLE BULUŞTU

Deneyimli, başarılı hekim kadrosuyla, tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi gebelerin katılımıyla 5. Gebelik Okulu’nu gerçekleştirdi.

medcity-tip-merkezi-yenilikleri-yakindan-takip-ediyor

Medcity Tıp Merkezi, yenilikleri yakından takip ediyor

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Bağış Taşdoğan, gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından takip ettikleri ve bu yenilikleri Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde uygulamaya koyduklarını ifade etti.

turk-metal-ve-medcity-el-sikisti

Türk Metal ve Medcity el sıkıştı

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

hospitalpark-ve-kizilaydan-ortak-proje

Hospitalpark ve Kızılay’dan ortak proje

Hospitalpark Darıca Hastanesi, Birr İnşaat, Nabız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Türk Kızılayı ortak projede buluştu.

farabi-devlet-hastanesinde-devir-teslim-yapildi

Farabi Devlet Hastanesi’nde devir teslim yapıldı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op. Dr. Hikmet Yaşar görevini Doç. Dr. Mustafa Güneş'e devretti. Darıca Farabi Devlet Hastanesi  Başhekimlik makamında yapılan devir teslim töreni öncesi hastaneyi gezen Güneş, Farabi Devlet Hastanesi personellerinden de bilgi aldı.

darica-adsm-2017-yilini-degerlendirdi

DARICA ADSM, 2017 YILINI DEĞERLENDİRDİ

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı; toplantı sonunda “2018 yılının kurumumuz ve ülkemiz için huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl olmasını dilerim” dedi.

kocaeli-saglik-mudurlugu-egitim-verecek

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü eğitim verecek!

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü, İlimize yeni atanan Başkan, Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürlerinin katılacağı Sağlık Müdürlüğüne bağlı birimlerin iş ve işleyişi, yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin anlatılacağı bir eğitime hazırlanıyor.

buyuk-anadolunun-temelleri-atildi

‘’Büyük Anadolu’’nun temelleri atıldı

Darıca’nın ilk özel hastanesi olan Hospitalpark Hastanesi yeni hizmet binası inşaatının temeli geçtiğimiz günlerde atıldı.Hastane hizmet vermeye başladığı günden itibaren bundan böyle ‘’ Büyük Anadolu Darıca Hastanesi’’ olarak hizmet verecek.

darica-adsm-hekim-kadrosunu-guclendiriyor

Darıca ADSM, hekim kadrosunu güçlendiriyor

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Dt. İnci Çengelci ve Dt. Ebru Şimşek hasta kabulüne başladı.

medical-park-gebzede-yazar-hasta-kabulune-basladi

MEDICAL PARK GEBZE’DE YAZAR HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Alanında deneyimli, uzman hekim kadrosu ve tıbbi altyapısıyla Gebze’de 7 yıldır hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

asm-acikladi-butun-hastaliklar-bagirsakta-baslar-sicak-kemoterapi-yasam-suresini-uzatiyor

ASM açıkladı; Bütün hastalıklar bağırsakta başlar. Sıcak kemoterapi yaşam süresini uzatıyor

Anadolu Sağlık Merkezi hekimlerinden Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Melih Özel ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof Dr. Koray Topgül, halk arasında ‘’Huzursuz Bağırsak Sendromu ‘’ olarak da bilinen Bağırsak Sendromu ile yaşam süresini uzatan Sıcak Kemoterapi konusunda basın toplantısı düzenlediler.

merkez-hastanesi-ve-kahed-yemekte-bulustu

Merkez Hastanesi ve KAHED, yemekte buluştu

Gebze Özel Merkez Hastanesi ile Kocaeli Aile Hekimleri Derneği (KAHED)’ne üye aile hekimleri hafta sonu yemekli toplantıda bir araya geldiler.

darica-adsmde-yenilikler-suruyor

DARICA ADSM’de yenilikler sürüyor!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yeni yapılacak olan binasına rağmen, mevcut binasında tadilat çalışmalarını sürdürerek, vatandaşlara en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

valinin-esi-daricali-kadinlara-seslendi

Valinin eşi, Darıcalı kadınlara seslendi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un eşi Hülya Aksoy’un Koordinatörlüğünde başlatılan ve  İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen "Kocaeli Kadın Sağlığı Eğitim Projesi"  Darıca toplantısı, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda Darıca Kaymakamlığı’nın katkıları ile gerçekleştirildi.

saglik-mudurlugune-ilhan-kadioglu-getirildi

Sağlık Müdürlüğü’ne İlhan Kadıoğlu getirildi

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. İlhan Kadıoğlu getirildi.

farabide-o-belge-alindi-ve-kutlama-yapildi

Farabi'de o belge alındı ve kutlama yapıldı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi yönetimi , HIMSS STAGE 6 unvanını alan hastane Hımss Stage 6 çalışmalarında yanında olan ve destek sağlayan tüm personeline teşekkür etti.

nabiz-osgb-yeni-yerinde

NABIZ OSGB, yeni yerinde

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe 6.yılını geride bırakan ve Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr. Nilgün Yöntem ’in yaptığı Nabız OSGB’nin yeni hizmet binası bugün Darıca Bayramoğlu Mahallesi’nde hizmete girdi

darica-farabi-dijital-hastane-oldu

Darıca Farabi, dijital hastane oldu

Darıca Farabi Devlet Hastanesi dijital hastane olmanın en önemli aşaması olan HIMSS seviye 6’yı tamamlayarak akreditasyonu almaya hak kazandı.