Sağlık Müdürlüğü’ne İlhan Kadıoğlu getirildi

19 Aralık 2017 Salı 21:58
saglik-mudurlugune-ilhan-kadioglu-getirildi

Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine Dr. İlhan Kadıoğlu getirildi.

Eski İlçe Sağlık Müdürü Dr. Caner Üstüner’rden görevi devralan Dr. İlhan Kadıoğlu için mütevazi bir devir teslim töreni düzenlenirken,  törene Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, Başkanlar; Dr. Faruk Demirhan ve Dr. Arzu Aşı katıldı
İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney: “Darıca sürekli gelişen bir ilçemiz, 1. Basamak ve 2. Basamağın güçlerini birleştirerek  halkımıza daha iyi hizmet sunmak için çalışacağız. Darıca ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Dr. İlhan Kadıoğlu kimdir?
Dr. İlhan Kadıoğlu,  1965 Bulgaristan (Hasköy) doğumlu. 1969 yılından beri Gebze ilçesinde oturuyor. İlk orta ve Lise tahsilini Gebze’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinden 1992 yılında mezun oldu. Mecburi hizmetini Bingöl’ün Kiğı ilçesinde yaptı. Daha sonra Adapazarı’nda çalıştı. 1998 yılında Kocaeli’ye geldi. Karamürsel Devlet Hastanesinde 2 yıl, Gebze Devlet Hastanesinde 5 yıl görev yaptıktan sonra 2005 yılında Gebze Sağlık Grup Başkanı olarak göreve başladı. 2005-2011 yılları arasında Sağlık Grup Başkanı olarak çalıştıktan sonra Aile Hekimliğine geçti. 6 yıl Gebze’de Aile Hekimi olarak görev yaptı. Kadıoğlu Bugün itibariyle Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğüne başladı. 

Dr.İlhan Kadıoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.Haber okunma sayısı: 731

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER