Reklamlar
Akıncılar güvenlik

Nabız OSGB’den Türkiye’de bir ilk

26 Ağustos 2019 Pazartesi 16:40
nabiz-osgbden-turkiyede-bir-ilk

Büyük Anadolu Grup bünyesinde 7 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren, iş sağlığı ve güvenliği sektörünün Türkiye’deki en önemli firmalarından birisi olan Nabız Osgb ; aynı anda 5 farklı alanda kalite yönetim sistemi belgesi alarak bir ilke imza attı.

 

TürkAk Akreditasyonlu şekilde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Kurumsal Risk Yönetimi Sistemi, ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemini  aynı anda aktif şekilde kullanan  ilk ve tek Osgb firması olan Nabız Osgb, Hizmet Kalitesini  daha da arttırarak iş sağlığı ve güvenliği sektörüne öncülük etme düşüncesinde.

Nabız Osgb, İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe 60 kişilik profesyonel ekibiyle 750 den fazla kurumsal firmaya destek vermekte ve yaklaşık 25.000 çalışanın iş sağlığı ve güvenliği hizmetini vermektedir.

Kocaeli, İstanbul, Yalova, Bursa, Sakarya illerinde yüzlerce kurumsal firmaya hizmet veren Nabız Osgb, ilerleyen dönemde Samsun şubesini hayata geçirerek Karadeniz Bölgesinde  de hizmet vermek düşüncesinde.

 Haber okunma sayısı: 440

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER