Kocaeli Büyükşehir
BY Yıldıray

Mucize kurtuluş!

24 Şubat 2020 Pazartesi 11:25
mucize-kurtulus

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine tRafik kazası nedeniyle getirilen genç hasta N.K (27) acil olarak ameliyata alınmıştı.

Ameliyatına Kalp Damar Cerrahisi uzmanı Dr. Gökhan Kızıltan, Üroloji uzmanları Dr. Kutsan Çöktü, Dr. Mahir Türkmen, Dr. Mustafa Yüksekkaya, Göğüs Cerrahisi uzmanı Dr. Hasan Özdemir ve Genel Cerrahi uzmanı Dr. Hüseyin Öner’ den oluşan ekip katıldı.

Karın içi büyük damar ve iç organ yaralanmasına bağlı iç kanama nedeniyle hayati risk taşıyan ve zamana karşı yarışın olduğu ameliyat başarılı bir şekilde sonuçlandı. Ameliyat sonrası yoğun bakım sürecinde Anestezi ve Yoğun Bakım uzmanı Dr. Deniz Heppekcan ve ekibi tarafından tedavi ve bakımları yapılan hasta şifa ile taburcu edildi.

Sonrasında hastanın hekim ve diğer sağlık personeline teşekkür ziyaretinde bulunması ve hayatına kaldığı yerden sağlıklı bir şekilde devam ettiğinin görülmesi tüm sağlık ekibini ayrıca mutlu etti. Dr. Kutsan Çöktü konuyla ilgili yaptığı açıklamada bölge olarak trafik kazalarının yoğun olduğunu, bu tür durumlara acil müdahele etmekte etkin izmir escort bayan ve yetkin uzman kadrosunun bulunduğunu belirtmiş, nitekim bu kazazedenin de sağlığına kavuştuğunu görmenin kendilerini ayrıca mutlu ettiğini ifade etti.

 

Haberin etiketleri:

Mucize kurtuluş!


Haber okunma sayısı: 758

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ