Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik

Konak Hastanesi ‘MEDAR’ oldu!

02 Aralık 2019 Pazartesi 11:15

Özel Aile Konak Hastanesi, yapılan açıklama ile yeni ismini duyurdu.

 Hastaneden yapılan açıklamada “İsmimizi Özel MEDAR Hastanesi olarak değiştiriyoruz. Yeni hedeflerimizle değişiyor ve gelişmeye devam ediyoruz. Şimdi ulusal sağlık markası olmak için aynı ortaklık yapısı ve değişen adımızla daha büyük hedeflere hazırız” denildi.

 

GEBZE’DE 2015 YILINDA AÇILMIŞTI

 

Bilindiği gibi Gebze Osmanyılmaz Mahallesi’nde bulunan Konak Hastanesi 2015 yılında açılmıştı. 17 yataklı hastane 17 bin metrekare bir alanda 13 küvözlü Yenidoğan , Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi, Dâhiliye, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, KBB, Neonatoloji (Yenidoğan), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji ve Üroloji branşlarında hizmet vermekte. 

Özel Konak Gebze Hastanesi’nin Başhekimliği ve genel müdürlüğünü İzmit eski Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan yapmakta.Haber okunma sayısı: 528

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER