Gebze Ticaret Odası
Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

Farabi’de özel günler unutulmuyor!

01 Mayıs 2019 Çarşamba 11:29
farabide-ozel-gunler-unutulmuyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yaklaşmakta olan hemşireler haftası ve laborantlar günü dolayısıyla personellerine güzel bir sürpriz hazırladı.

Hastane Yönetim Ekibinin de eksiksiz katıldığı bu güzel organizasyon tüm çalışanlar tarafından takdir ile karşılandı. Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Cebrail Kuru ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Leyla Büyük’te konuşmayaparak hemşirelerin bu özel gününü kutladı.

Bu anlamlı organizasyonda konuşma yapan Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş ; Hemşirelerin sağlığın korunması, geliştirilmesi ve herkese sağlık hedefine ulaşılmasında kilit insan gücü olduğunu belirterek “ Tarihi çok eski olan hemşirelik mesleği, insan sevgisi ile dolu, şefkatle ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu meslektir. 

Bu yüzden de tarih boyunca değerini ve saygınlığını korumuş kutsal bir meslektir. Bugün hemşirelerimiz gelişen teknolojilerle, değişen hizmet anlayışıyla mesleklerindeki eğitim ve uzmanlaşmayla birlikte daha etkin görevler almaktadırlar. 

Bilgilerini güncelleyip hizmet içi eğitimlere katılarak işlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadırlar. Hemşirelerimiz güç çalışma şartlarında rağmen ortaya koydukları disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü bir şekilde çalışmaları takdire şayandır. Başta hastanemizde görev yapan hemşirelerimiz olmak üzere tüm hemşire arkadaşlarımızın hemşireler gününü kutlar çalışma hayatlarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı. Ayrıca Başhekim Güneş hemşireler haftası için özel kaleme aldığı şiiri okuması etkinliğe katılan herkes tarafından beğenilerek alkışlarla karşılandı.

Etkinliğe katılan personeller böylesine bir ortam düzenlenerek unutulmadıkları için hastane yönetim ekibine de teşekkürlerini ilettiler. Aile ortamında ve sıcaklığında geçen bu güzel organizasyon pasta kesimi ve ikramlar ile devam etti.

 Haber okunma sayısı: 368

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER