Darıca’nın yeni diş hastanesi 60 üniteden oluşacak!

02 Ağustos 2017 Çarşamba 11:04
daricanin-yeni-dis-hastanesi-60-uniteden-olusacak

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni hizmet binası 2017 yılı programına alınmıştı. Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışmalarını hızlandırarak bu projeyi önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtacak.

Aynı binanın olduğu yere yapılacak olan yeni binanın yaklaşık olarak 15 milyon TL yatırım bedeli ile 2018 yılında tamamlanarak hizmete girmesi hedefleniyor. 

Halen eski binasında hizmet vermekte olan Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin arsası ile hemen yanında bulunan arsa ile birlikte yapılacak olan yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi modern binasında daha sağlıklı hizmet vermesi planlanıyor. Kocaeli nüfusunun yüzde 40’nı tedavi eden ve bölgemizde büyük bir eksikliği kapatan Darıca ADSM’nin yeni binasının bitmesiyle beraber vatandaşlara, modern ve geniş bekleme salonlarında daha rahat bir şekilde tedavi olma imkânı sağlanacak. Toplam 60 üniteden oluşacak olan yeni bina, ülkemizde bulunan en modern Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden biri olacak. Haber okunma sayısı: 1307

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER