Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne yoğun ilgi

02 Ekim 2017 Pazartesi 09:22
darica-agiz-ve-dis-sagligi-merkezine-yogun-ilgi

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ilimizde gerçekleştirmiş olduğu nitelikli Diş Tedavileriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Modern gelişmiş cihazlarıyla ve alanında Uzman Diş Hekimleriyle ilimizde yoğun ilgi gören Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ilimiz haricinde İstanbul bölgesi içinde büyük önem arz ediyor. Pendik, Tuzla ve Kartal ilçeleri ağırlıklı olmak üzere başvuran hasta sayıları geçmiş yıllara oranla artış gösterdi.
 

8 AYDA 226 BİN HASTA

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan veriler kapsamında 2017 yılı 8’ci ayında 226 bin 730 hastanın başvuru yapmasıyla geçmiş senelere oranla büyük artış gösterdi. Darıca ADSM Başhekimi Dt. Eray Ünaldı yaptığı açıklamada  “Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet ve kalite standartlarımızı yükselterek vatandaşlara en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 2017 Yılının 8’inci ayı itibariyle 226 Bin 730 hasta başvurusuyla büyük başarıya imza attık. Ayrıca doğru zamanda yapılan doğru tedavilerle Endodontik tedavi (Kanal Tedavisi) sayımızdaki artışla beraber, diş çekimleri sayımızda büyük azalma görülmüştür. Böylelikle Merkezimizde koruyucu tedavilere ağırlık verilerek hastalarımızın diş kayıpları mümkün olduğunca azaltılmıştır. Hastalarımızın daha güzel bir gülümsemeye kavuşması için bölgemizde referans Sağlık Merkezi konumundayız” dedi. Flor uygulamaları kapsamında öğrencilere gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk çalışmalarıyla destek veren Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde; Genel Anestezi altında engelli hastaların diş tedavileri, cerrahi müdahaleler, diş çekimi, kanal tedavisi, yer tutucu, sabit protez, hareketli protez, dolgu ve evde sağlık hizmetleri veriliyor.

 



Haber okunma sayısı: 782

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER