Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

Başhekim Güneş personelle buluşmaya devam ediyor

20 Eylül 2018 Perşembe 12:39
bashekim-gunes-personelle-bulusmaya-devam-ediyor

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş üçüncüsü gerçekleştirilen personel günlerinde sürekli işçi kadrosunda görev yapan personelleri ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi.

Doç.Dr.Mustafa Güneş, hastane içi planlamalar yaparken sorunların çözümü ve karar alma aşamalarında çalışanların fikirlerini önemsediklerini bildirdi. Bu çerçevede zaman zaman bölümler halinde tüm personelle bu toplantıları yapmayı planlıyoruz. Farklı birimlerde çalışan personelleri rastgele davet ederek toplantıları yapıyoruz.

Çalışanların güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Başhekim Güneş, “ İşini severek ve içinden gelerek yapanlar her zaman kaliteli işler yapmış ve topluma daha faydalı olmuşlardır. Bu sebeple işimize sımsıkı sarılmalı ve hastalarımızın memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm hastane çalışanları olarak bizlerden beklenen sadece hastalarımızın iş ve işlemlerini halletmek değil, onların sesine kulak vermek, empati yapmak, onları dinlemek ve yardımcı olabilmektir.” dedi.

 

Personellerden Önerileri Alındı

Sohbet ortamında geçen toplantıda personellerin istek ve görüşleri dinlenerek yapılacak olan çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

 

Memnuniyetle Karşılandı

Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan görüşmeden memnun kaldıklarını dile getiren personeller, böylesine bir ortam sağlandığı için tüm hastane yönetimine teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

 Haber okunma sayısı: 574

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER