Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

Başhekim Güneş farkını gösterdi!

09 Ağustos 2018 Perşembe 16:53
bashekim-gunes-farkini-gosterdi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi iken başarılı çalışmalara imza atan Doç. Dr. Mustafa Güneş, farkını atandığı Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde de gösteriyor.

Hastaneye gelen hastalara daha kaliteli ve sağlıklı bir hizmet sunabilmek amacıyla farklı projeleri hayata geçiren  Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, yaptığı çalışmalarla farkını gösteriyor. 

Hastane hizmetlerinin ara vermeden devam edeceğini hasta sağlığı ve memnuniyeti açısından ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini dile getiren Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, göreve geldikten sonra hastanede yaptığı çalışmalarla beraber, Seminerler, paneller, konferanslar düzenledi. Servis çalışanlarının yaş günlerini kutladı. Emekli olanları onura ederek plaket verdi. Hastaları ziyaret etti. Onların sorunlarıyla yakından ilgilendi. Kendisine yapılan şikayetleri değerlendirdi. Hastane kreşinde bulunan çocuklara hediyeler verdi. Haftada bir hasta refakatçilerle de buluşan Başhekim Güneş, bu projelerle beraber büyük beğeni topladı. Oldukça samimi bir kişiliğe sahip olan Başhekim Mustafa Güneş, kendisi ile görüşmek isteyenlerle anında görüşerek, hastaların talep ve isteklerini birinci ağızdan dinledi. Haber okunma sayısı: 1105

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Helal olsun

    Misafir mustafa hoca darıcamız için büyük nimet oldu. kendisinden razıyız çok şükür 13 Ağustos 2018 22:55

DİĞER HABERLER