otan yapı
darıca gazetesi
darica-adsmde-koter-cihazi-ile-dikissiz-gingivektomi-islemi-gerceklesti gebze-medical-parka-kardiyoloji-uzmani rekor-sayida-hekim-atanacak farabiden-kardiyoloji-servisi-aciklamasi darica-agiz-ve-dis-sagligi-merkezine-yogun-ilgi darica-adsmde-amac-iyi-hizmet yeni-bashekim-neden-goreve-baslamiyor ketemlerin--en-kapsamlisi-daricada bashekim-unaldi-mujdeyi-verdi engelli-hastaya-doktor-bakmadi

Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Koter Cihazı ile Dikişsiz Gingivektomi işlemi yapıldı.

Gebze’de 7 yıldan bu yana hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr. Halil İbrahim Aydın’da hastane ekibine

Sağlık Bakanlığı 77. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası ile mazeret kurası için başvurular başladı.

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Kardiyoloji servisinin personel yokluğu nedeniyle kapandığına dair yazılı basında bazı haberlerin yer alması üzerine açıklama yapıldı.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ilimizde gerçekleştirmiş olduğu nitelikli Diş Tedavileriyle hizmet vermeye devam

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Başhekim Dt. Eray Ünaldı tarafından bina turu ve değerlendirmesi gerçekleştirildi.

Ramazan Bayramı öncesi Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne yönetici Başhekim olarak atanan Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, aradan geçen 1.5 aya rağmen halen yeni görevine başlamadı.

Kanseri erken tanıyla yenmeyi hedefleyen KETEM’lerin (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri) en kapsamlısı Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yer alıyor. Tüm tarama ve erken

ÖZEL HABER - Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni başhekimi Dt. Eray Ünaldı, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başhekim Ünaldı, Darıca ADSM’nin yeni binasının

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne giden Murat Koç isimli bir vatandaş, yakını olan %92 engelli PLC hastası Adem Yalçınkaya'yı muayene ettiremedi. Darıcalı vatandaş, engelli hastasına

darica-adsmde-koter-cihazi-ile-dikissiz-gingivektomi-islemi-gerceklesti

Darıca ADSM’de Koter Cihazı ile Dikişsiz Gingivektomi işlemi gerçekleşti

Kocaeli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Koter Cihazı ile Dikişsiz Gingivektomi işlemi yapıldı.

gebze-medical-parka-kardiyoloji-uzmani

Gebze Medical Park’a Kardiyoloji Uzmanı

Gebze’de 7 yıldan bu yana hizmet vermeye devam eden Medical Park Gebze Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr. Halil İbrahim Aydın’da hastane ekibine katılarak ekim ayı itibarıyla Medical Park Gebze Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

rekor-sayida-hekim-atanacak

Rekor sayıda hekim atanacak

Sağlık Bakanlığı 77. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası ile mazeret kurası için başvurular başladı.

farabiden-kardiyoloji-servisi-aciklamasi

Farabi'den ''Kardiyoloji servisi'' açıklaması

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Kardiyoloji servisinin personel yokluğu nedeniyle kapandığına dair yazılı basında bazı haberlerin yer alması üzerine açıklama yapıldı.

darica-agiz-ve-dis-sagligi-merkezine-yogun-ilgi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne yoğun ilgi

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ilimizde gerçekleştirmiş olduğu nitelikli Diş Tedavileriyle hizmet vermeye devam ediyor.

darica-adsmde-amac-iyi-hizmet

Darıca ADSM'de amaç iyi hizmet!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Başhekim Dt. Eray Ünaldı tarafından bina turu ve değerlendirmesi gerçekleştirildi.

yeni-bashekim-neden-goreve-baslamiyor

Yeni başhekim neden göreve başlamıyor?

Ramazan Bayramı öncesi Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne yönetici Başhekim olarak atanan Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, aradan geçen 1.5 aya rağmen halen yeni görevine başlamadı.

ketemlerin--en-kapsamlisi-daricada

KETEM’lerin en kapsamlısı Darıca’da

Kanseri erken tanıyla yenmeyi hedefleyen KETEM’lerin (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri) en kapsamlısı Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yer alıyor. Tüm tarama ve erken teşhis için yapılan tüm testlerin ücretleri ise SGK tarafından karşılanıyor

bashekim-unaldi-mujdeyi-verdi

Başhekim Ünaldı müjdeyi verdi!

ÖZEL HABER - Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni başhekimi Dt. Eray Ünaldı, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başhekim Ünaldı, Darıca ADSM’nin yeni binasının temelinin 2018 yılında atılacağını müjdeledi. Ünaldı ayrıca yeni yapılacak olan binada İmplant Merkezi’nin de kurulacağını açıkladı.

engelli-hastaya-doktor-bakmadi

Engelli hastaya doktor bakmadı!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne giden Murat Koç isimli bir vatandaş, yakını olan %92 engelli PLC hastası Adem Yalçınkaya'yı muayene ettiremedi. Darıcalı vatandaş, engelli hastasına ilaç dahi yazdıramayıp, geri gönderilnce sosyal medyadan hastane yetkililerine sitem etti.

konak-hastanesi-gebzeden-onemli-zirve-

Konak Hastanesi Gebze'den önemli zirve

Konak Hastanesi Gebze, Gebze Holiday İNN Otelde gerçekleştirdiği önemli zirvede Kocaeli’nde yer alan devlet hastanelerinde ve Konak Hastanelerinde görev yapan, Dâhiliye, Genel Cerrahi, Gastroentoloji ve Beslenme ve Diyet Uzmanlarını bir araya getirdi.

daricanin-yeni-dis-hastanesi-60-uniteden-olusacak

Darıca’nın yeni diş hastanesi 60 üniteden oluşacak!

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni hizmet binası 2017 yılı programına alınmıştı. Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışmalarını hızlandırarak bu projeyi önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtacak.

unaldi-hedefimiz-halkimiza-en-iyi-hizmeti-vermek

Ünaldı; Hedefimiz halkımıza en iyi hizmeti vermek!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yaklaşık 9 yıldır Diş Hekimi olarak görev yapan Dt. Eray Ünaldı, geçtiğimiz hafta aynı merkezde Başhekim olarak göreve başlamıştı. adsmde-devir-teslim-toreni-yapildi

ADSM'de devir teslim töreni yapıldı

19 Temmuz itibarı ile göreve başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Dt. Eray Ünaldı için Başhekimlik makamında devir teslim töreni yapıldı.

darica-adsmde-bashekim-degisti

Darıca ADSM’de başhekim değişti!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev değişikliği oldu. Yıllardır Darıca ADSM Başhekimliği görevini yürüten Dt. Musa Yöney, kendi isteği ile başka bir bölgeye tayinini istedi. Yöney’in yerine ise Başhekimliğe yine hastane diş hekimlerinden Eray Ünaldı getirildi.

yrd-doc-ali-ramazan-benli-kimdir

Yrd. Doç. Ali Ramazan Benli kimdir?

Ramazan Bayramı sonrası Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yönet,c, Başhekim olarak görevine başlayacak olan Yrd.Doç Dr. Ali Ramazan Benli, 1974 yılında Kayseri’de dünyaya geldi.

flas-farabide-bashekim-degisikligi

Flaş! Farabi'de başhekim değişikliği!

ÖZEL HABER - Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nin Başhekimi değişti. Başhekimliğe Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin atandığı öğrenildi.

darica-adsmye-yeni-bir-doktor-daha

Darıca ADSM'ye yeni bir doktor daha

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Dt. Burcu Akyıldız Avşar hasta kabulüne başladı.

seminere-buyuk-ilgi-gosterdiler

Seminere büyük ilgi gösterdiler

Büyük Anadolu Hastaneleri Metabolik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Kerim Güzel TİP 2 DİYABET VE OBEZİTE CERRAHİSİ hakkında konferans verdi.


farabiye-nobetci-eczane-bilgi-ekrani-

Farabi'ye “nöbetçi eczane” bilgi ekranı

İlimizde hizmet veren 4 kamu hastanesine vatandaşlara daha güncel bilgi vermek amacıyla Kocaeli Eczacı Odası tarafından “nöbetçi eczane” bilgi ekranı kuruldu