bashekim-unaldi-mujdeyi-verdi engelli-hastaya-doktor-bakmadi konak-hastanesi-gebzeden-onemli-zirve- daricanin-yeni-dis-hastanesi-60-uniteden-olusacak unaldi-hedefimiz-halkimiza-en-iyi-hizmeti-vermek adsmde-devir-teslim-toreni-yapildi darica-adsmde-bashekim-degisti yrd-doc-ali-ramazan-benli-kimdir flas-farabide-bashekim-degisikligi darica-adsmye-yeni-bir-doktor-daha

ÖZEL HABER - Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni başhekimi Dt. Eray Ünaldı, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başhekim Ünaldı, Darıca ADSM’nin yeni binasının

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne giden Murat Koç isimli bir vatandaş, yakını olan %92 engelli PLC hastası Adem Yalçınkaya'yı muayene ettiremedi. Darıcalı vatandaş, engelli hastasına

Konak Hastanesi Gebze, Gebze Holiday İNN Otelde gerçekleştirdiği önemli zirvede Kocaeli’nde yer alan devlet hastanelerinde ve Konak Hastanelerinde görev yapan, Dâhiliye, Genel Cerrahi,

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni hizmet binası 2017 yılı programına alınmıştı. Kocaeli Kamu Hastaneleri

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yaklaşık 9 yıldır Diş Hekimi olarak görev yapan Dt. Eray Ünaldı, geçtiğimiz hafta aynı merkezde Başhekim olarak göreve

19 Temmuz itibarı ile göreve başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Dt. Eray Ünaldı için Başhekimlik makamında devir teslim töreni yapıldı.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev değişikliği oldu. Yıllardır Darıca ADSM Başhekimliği görevini yürüten Dt. Musa Yöney, kendi isteği ile başka bir bölgeye

Ramazan Bayramı sonrası Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yönet,c, Başhekim olarak görevine başlayacak olan Yrd.Doç Dr. Ali Ramazan Benli, 1974 yılında Kayseri’de dünyaya geldi.

ÖZEL HABER - Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nin Başhekimi değişti. Başhekimliğe Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin atandığı öğrenildi.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Dt. Burcu Akyıldız Avşar hasta kabulüne başladı.

bashekim-unaldi-mujdeyi-verdi

Başhekim Ünaldı müjdeyi verdi!

ÖZEL HABER - Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni başhekimi Dt. Eray Ünaldı, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başhekim Ünaldı, Darıca ADSM’nin yeni binasının temelinin 2018 yılında atılacağını müjdeledi. Ünaldı ayrıca yeni yapılacak olan binada İmplant Merkezi’nin de kurulacağını açıkladı.

engelli-hastaya-doktor-bakmadi

Engelli hastaya doktor bakmadı!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne giden Murat Koç isimli bir vatandaş, yakını olan %92 engelli PLC hastası Adem Yalçınkaya'yı muayene ettiremedi. Darıcalı vatandaş, engelli hastasına ilaç dahi yazdıramayıp, geri gönderilnce sosyal medyadan hastane yetkililerine sitem etti.

konak-hastanesi-gebzeden-onemli-zirve-

Konak Hastanesi Gebze'den önemli zirve

Konak Hastanesi Gebze, Gebze Holiday İNN Otelde gerçekleştirdiği önemli zirvede Kocaeli’nde yer alan devlet hastanelerinde ve Konak Hastanelerinde görev yapan, Dâhiliye, Genel Cerrahi, Gastroentoloji ve Beslenme ve Diyet Uzmanlarını bir araya getirdi.

daricanin-yeni-dis-hastanesi-60-uniteden-olusacak

Darıca’nın yeni diş hastanesi 60 üniteden oluşacak!

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin yeni hizmet binası 2017 yılı programına alınmıştı. Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği çalışmalarını hızlandırarak bu projeyi önümüzdeki günlerde kamuoyuna tanıtacak.

unaldi-hedefimiz-halkimiza-en-iyi-hizmeti-vermek

Ünaldı; Hedefimiz halkımıza en iyi hizmeti vermek!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yaklaşık 9 yıldır Diş Hekimi olarak görev yapan Dt. Eray Ünaldı, geçtiğimiz hafta aynı merkezde Başhekim olarak göreve başlamıştı. adsmde-devir-teslim-toreni-yapildi

ADSM'de devir teslim töreni yapıldı

19 Temmuz itibarı ile göreve başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Dt. Eray Ünaldı için Başhekimlik makamında devir teslim töreni yapıldı.

darica-adsmde-bashekim-degisti

Darıca ADSM’de başhekim değişti!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görev değişikliği oldu. Yıllardır Darıca ADSM Başhekimliği görevini yürüten Dt. Musa Yöney, kendi isteği ile başka bir bölgeye tayinini istedi. Yöney’in yerine ise Başhekimliğe yine hastane diş hekimlerinden Eray Ünaldı getirildi.

yrd-doc-ali-ramazan-benli-kimdir

Yrd. Doç. Ali Ramazan Benli kimdir?

Ramazan Bayramı sonrası Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde yönet,c, Başhekim olarak görevine başlayacak olan Yrd.Doç Dr. Ali Ramazan Benli, 1974 yılında Kayseri’de dünyaya geldi.

flas-farabide-bashekim-degisikligi

Flaş! Farabi'de başhekim değişikliği!

ÖZEL HABER - Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nin Başhekimi değişti. Başhekimliğe Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin atandığı öğrenildi.

darica-adsmye-yeni-bir-doktor-daha

Darıca ADSM'ye yeni bir doktor daha

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne bağlı Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde Dt. Burcu Akyıldız Avşar hasta kabulüne başladı.

seminere-buyuk-ilgi-gosterdiler

Seminere büyük ilgi gösterdiler

Büyük Anadolu Hastaneleri Metabolik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Kerim Güzel TİP 2 DİYABET VE OBEZİTE CERRAHİSİ hakkında konferans verdi.


farabiye-nobetci-eczane-bilgi-ekrani-

Farabi'ye “nöbetçi eczane” bilgi ekranı

İlimizde hizmet veren 4 kamu hastanesine vatandaşlara daha güncel bilgi vermek amacıyla Kocaeli Eczacı Odası tarafından “nöbetçi eczane” bilgi ekranı kuruldu

tum-daricalilar-bu-seminere-davetli

Tüm Darıcalılar bu seminere davetli

Darıca Belediyesi ve Darıca Hospıtalpark Hastanesi Şeker hastalıkları ve diyabet konulu seminer düzenliyor.

darica-adsmde-hemsireler-gunu-kutlandi

Darıca ADSM'de hemşireler günü kutlandı

12-18 Mayıs Dünya Hemşireler Günü nedeniyle Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yönetimi tarafından kutlama programı gerçekleştirildi.

darica-farabide-hemsireler-unutulmadi

Darıca Farabi'de hemşireler unutulmadı

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde hemşireler günü güzel bir etkinlikle kutlandı.

darica-adsmye-endodonti-uzmani-geldi

Darıca ADSM'ye endodonti uzmanı geldi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde uzman sayısı her geçen gün artıyor. Yeni bir kanal tedavisi uzmanının atanması ile uzman diş hekimi sayısı 10’a yükseldi.

darica-adsmye-yeni-bir-hekim-daha

Darıca ADSM’ye yeni bir hekim daha!

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Ağız, Diş ve Çene Radyoloji Uzmanı Muhammed Midilli’nin katılımıyla Uzman sayısını sekize çıkardı.

farabide-yeni-unite-acildi

Farabi'de yeni ünite açıldı

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde 1. Düzey Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

daricali-doktordan-transplantasyon-egitimi

Darıcalı doktordan transplantasyon eğitimi

TÜRK Nefroloji Derneği tarafından düzenlenen Transplantasyon Yoğun Eğitim Programı, Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi'nde gerçekleşti. Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nden Dr. Zeki Aydın da edindikleri bilgi ve deneyimlerini doktorlara anlattı

farabiye-yeni-servisler

Farabi’ye yeni servisler!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.