Bölge, Sürücü Kursu, Alemdar, Nur Marin, Dörtler Cam, Kerimiz
Akıncılar güvenlik 1
sofor-nebahat-daricada arif-v-216-cuma-gunu-daricada-gosterime-girecek daricaya-gelen-tazeogluna-yogun-ilgi daricada-ogretmenlere-ozel-gece daricada-kultur-sanat-etkinlikleri-suruyor daricada-saglikli-yasam-seminerleri-suruyor daricali-cocuklar-tiyatroya-doyuyor feridun-duzagac-gebze-centera-geliyor soner-sarikabadayi-daricayi-salladi soner-sarikabadayi-daricaya-geliyor

Yeni sezona merhaba diyen Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi kültür sanat etkinlikleriyle sanatseverlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Arif v 216, Cuma günü tüm ülkeyle birlikte Darıca Park Cineface’de karşımızda olacak

Sevilen şair-yazar Kahraman Tazeoğlu, kitap günleri kapsamında Darıca Park AVM’de okurlarıyla buluştu. Tazeoğlu’na sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Darıca Belediyesi Öğretmenler Günü Özel Programı düzenliyor.

Sosyolog-yazar Yusuf Özkan Özburun ile Şair ve akademisyen Nurullah Genç Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen Gönül Sohbetleri Programı’nda Darıca’lı

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte Dr. Ender Saraç, Sağlıklı ve Doğru Beslenme" konulu söyleşisi ile beslenme hakkında önemli bilgiler

Açıldığı günden itibaren vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve kültür sanat etkinliklerinin vazgeçilmez durağı olan Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde hafta

Gebze Center yeni konsepti ‘Müzik Bahçesi’nde, birbirinden ünlü şarkıcıları Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor. Türk rock müziğin efsane isimlerinden Feridun Düzağaç, sevilen

Darıca Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Darıca Yarı Maratonu, sevilen sanatçı Soner Sarıkabadayı'nın sahne aldığı konser ile sona

Darıca Belediyesi tarafından bu yıl 6.'cısı düzenlenecek olan Uluslararası Darıca Yarı Maratonu'nun olduğu gün akşam Darıca Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek dev konser için

sofor-nebahat-daricada

Şöfor Nebahat, Darıca'da

Yeni sezona merhaba diyen Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi kültür sanat etkinlikleriyle sanatseverlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

arif-v-216-cuma-gunu-daricada-gosterime-girecek

Arif v 216, Cuma günü Darıca'da gösterime girecek

Arif v 216, Cuma günü tüm ülkeyle birlikte Darıca Park Cineface’de karşımızda olacak

daricaya-gelen-tazeogluna-yogun-ilgi

Darıca’ya gelen Tazeoğlu’na yoğun ilgi

Sevilen şair-yazar Kahraman Tazeoğlu, kitap günleri kapsamında Darıca Park AVM’de okurlarıyla buluştu. Tazeoğlu’na sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

daricada-ogretmenlere-ozel-gece

Darıca'da öğretmenlere özel gece!

Darıca Belediyesi Öğretmenler Günü Özel Programı düzenliyor.

daricada-kultur-sanat-etkinlikleri-suruyor

Darıca'da kültür sanat etkinlikleri sürüyor

Sosyolog-yazar Yusuf Özkan Özburun ile Şair ve akademisyen Nurullah Genç Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen Gönül Sohbetleri Programı’nda Darıca’lı vatandaşlarla bir araya geldiler.

daricada-saglikli-yasam-seminerleri-suruyor

Darıca'da sağlıklı yaşam seminerleri sürüyor

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte Dr. Ender Saraç, Sağlıklı ve Doğru Beslenme" konulu söyleşisi ile beslenme hakkında önemli bilgiler paylaştı.

daricali-cocuklar-tiyatroya-doyuyor

Darıcalı çocuklar, tiyatroya doyuyor

Açıldığı günden itibaren vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ve kültür sanat etkinliklerinin vazgeçilmez durağı olan Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde hafta sonlarında sahnelenen çocuk tiyatroları ile çocuk sinemaları çocuklara keyifli hafta sonları yaşatıyor.

feridun-duzagac-gebze-centera-geliyor

Feridun Düzağaç, Gebze Center'a geliyor

Gebze Center yeni konsepti ‘Müzik Bahçesi’nde, birbirinden ünlü şarkıcıları Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor. Türk rock müziğin efsane isimlerinden Feridun Düzağaç, sevilen şarkıları ile 28 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da Gebze Center Müzik Bahçesi’nde sevenleriyle buluşacak.

soner-sarikabadayi-daricayi-salladi

Soner Sarıkabadayı, Darıca'yı salladı!

Darıca Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Darıca Yarı Maratonu, sevilen sanatçı Soner Sarıkabadayı'nın sahne aldığı konser ile sona erdi. 
 Darıcalı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde sevilen şarkılarını seslendiren Soner Sarıkabadayı, yaklaşık iki saat süren konseri boyunca hayranlarının sevgi gösterisine uğradı.

soner-sarikabadayi-daricaya-geliyor

Soner Sarıkabadayı Darıca'ya geliyor

Darıca Belediyesi tarafından bu yıl 6.'cısı düzenlenecek olan Uluslararası Darıca Yarı Maratonu'nun olduğu gün akşam Darıca Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek dev konser için hazırlıklar tamamlandı.

cineface-daricada-kurtlar-vadisi-heyecani

CineFace Darıca'da Kurtlar Vadisi heyecanı

Darıca’nın ilk ve tek sineması CineFace ‘de Cuma günü yine dolu dolu bir vizyon sinemaseverlerle olacak.

turkiye-elvan-gunaydini-dinliyor

Türkiye, Elvan Günaydın’ı dinliyor

Darıca Lisesi’nde okuyan ve yaşamını Gebze’de sürdüren sanatçı Elvan Günaydın, yeni video klibi ‘İlk Pazar’ ile müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı.

daricada-cekilen-film-25-agustosda-vizyonda

Darıca'da çekilen film 25 Ağustos'da vizyonda!

Çekimleri Darıca ve Beykoz’da yapılan ‘Şansımı Seveyim’ filminin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alırken, yönetmenliğini Ender Mıhlar üstleniyor.

daricali-cocuklar-bu-haftasonu-cok-eglenecek

Darıcalı çocuklar bu haftasonu çok eğlenecek

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi hafta sonu çocuklar için dopdolu bir program hazırladı.

daricada-kultur---sanat-etkinliklerine-yogun-ilgi

Darıca'da Kültür - Sanat etkinliklerine yoğun ilgi

Darıca Belediyesi 2016 yılı içerisinde düzenlediği kültür sanat etkinlikleriyle kültür sanat etkinliklerinin merkezi haline geldi.

ceyhun-yilmaza-buyuk-ilgi

Ceyhun Yılmaz’a büyük ilgi!

Açıldığı günden itibaren bölge halkının gözde mekânlarından birisi haline gelen Adnan Menderes Kültür Merkezi, hafta sonu komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz’ı ağırladı.

ceyhun-yilmaz-yarin-daricada

Ceyhun Yılmaz yarın Darıca’da

Açıldığı günden itibaren bölge halkının gözde mekanlarından birisi haline gelen Adnan Menderes Kültür Merkezi , hafta sonu komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz’ı ağırlayacak.

hande-yener-gebze-center-kral-studyosunda-

Hande Yener, Gebze Center Kral Stüdyosunda!

Gebze'nin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi Gebze Center'da kurulan Kral Stüdyosu Türk Pop Müziği'nin sevilen isimlerinden Hande Yener'i konuk ediyor.

burcu-gunes-bugun-gebze-centera-geliyor

Burcu Güneş, bugün Gebze Center'a geliyor

Gebze’nin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi Gebze Center’da kurulan Kral Stüdyosu, Pop Müziğin sevilen isimlerinden Burcu Güneş'i konuk ediyor.

fanta-genclik-festivali-bugun-ilimizde

Fanta Gençlik Festivali bugün ilimizde

12. Fanta Gençlik Festivali’nin dördüncü konseri, bugün İzmit Outlet Center AVM’de gerçekleşecek. Festivalde ünlü pop müzik sanatçıları konserler verecek