Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

Üçüncü konak bugün açılıyor

01 Ekim 2018 Pazartesi 09:40
ucuncu-konak-bugun-aciliyor

Darıca Belediyesi Bağlarbaşı Mahalle Konağı ve K.Karabekir Mahalle Konağı’nın ardından bugün Osmangazi Mahallesi Şehit Jandarma Onbaşı Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nı da halkın hizmetine açıyor.

Çok amaçlı hizmet verecek olan mahalle konağının içerisinde muhtarlık odasının yanı sıra, şark köşesi, etüt köşesi,  giyim sınıfı, öğretmenler odası, idari birim, mefruşat odası, iğne oyası sınıfı, mescid ve tuvaletler bulunacak. Mahalle Konağı’nın yanında ise çocuklar için park ve semt sahası inşaa edildi. 

 

DİĞER MAHALLELERİMİZE DE YAPACAĞIZ

Tüm vatandaşları Osmangazi Mahallesi Şehit Jandarma Onbaşı Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nın açılışına davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak “iki hafta arayla açtığımız Bağlarbaşı Mahallesi Şehit J.Uzman Çavuş Salih Kayan Mahalle Konağı ve  Kazım Karabekir Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Murat Tevlim Konağı’nı nın ardından  Osmangazi Mahallesi Şehit Jandarma Onbaşı Zafer Tuygun Mahalle Konağı’nı da hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok amaçlı hizmet verecek olan mahalle konaklarımızı zamanla diğer mahallelerimize de yaparak daha geniş alanda hizmet vermeyi planlıyoruz. Seçim beyannamemizde halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçe halkımıza hayırlı olsun. Bu güzel günde tüm halkımızı açılış programımıza davet ediyorum.” dedi. 

 Haber okunma sayısı: 456

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ