By KOKO KOKOREÇ

TÜGEM’den Gayrimenkul çalışanlarına Başarı Eğitimi

22 Nisan 2019 Pazartesi 13:06
tugemden-gayrimenkul-calisanlarina-basari-egitimi

Kısa adı TÜGEM olan Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği yönetimi tarafından organize edilen ve Gayrimenkul Sektörü çalışanlarına yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’ Durgun piyasalarda Emlak’ta başarılı olmanın sırları ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.

Gebze Ticaret Odası Seminer Salonu’nda verilen eğitime, TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, GTO Yönetim Kurulu başkanı Nail Çiler, Darıca Halk Eğitim Müdürü Süleyman Özdağ, Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Murat Bolat, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin, TÜGEM Kocaeli Şubesi Temsilcisi Fuat Özdağ, İl Koordinatörü Gökhan Adıgüzel ve Yönetimi ile çok sayıda sektör çalışanları katıldı.

 

Eğitim Semineri’nde söz alan TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan akdoğan, 2019’u gayrimenkul sektöründe Eğitim seferberliği yılı olarak ilan ettiklerini belirterek, amaçlarının sektörde bilgili ve donanımlı insanların meslekte başarı sağlayacağını ifade etti. Bu şekildeki eğitim ve panellere üniversiteler ve meslek odalarının da destek verdiğine dikkat çeken Hakan Akdoğan emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmacıların her dakikasının dinlenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Kocaeli Emlakçılar odası başkanı Alpay Hacıoğlu ise yaptığı konuşmasında, meslek için her nereye çağrılırsa seve seve gideceğini söyleyerek, sektörel eğitimlerin önemine dikkat çekti. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini de sözlerine ekleyen Hacıoğlu, Emlak sektörüne verdiği destek nedeniyle TÜGEM Yönetimine oda olarak ayrıca değer verdiklerini kaydetti.Eğitime konuşmacı olarak katılan ’Emlakta Lider Geliştirme Programı’nın kurucusu ve Eğitmeni olan Hilmi Işıkören ile Işıkören Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı Belgin Benek ise , inşaat sektörünün zor günler geçirdiği günümüzde "daha çok satmanın" formüllerini paylaştı

Emlak sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimlerini katılımcılara anlatan konuşmacılar, sorunların çözümünde izlenmesi gereken yol haritalarını paylaştı. Gayrimenkul sektörünün finansman sorunlarının ve gelecek için önerilerin anlatıldığı oturumda tüm katılımcılar görüşlerini belirtti.Toplantıda gayrimenkul sektöründe emeği geçenlere de teşekkür plaketi verildi.Haber okunma sayısı: 346

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ