Çayırova Belediyesi Kültür merkezi
Çayırova Belediyesi Kültür merkezi

MÜSİAD’tan Bilişim Vadisi’ne ziyaret

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:00
musiadtan-bilisim-vadisine-ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Müsiad) Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy’ u ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Müsiad) Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve  Yönetim Kurulu üyeleri, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy’ u ziyaret etti.

Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy,  Bilişim Vadisi bünyesinde faaliyet gösteren firmalar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Müsiad) Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım ise Gebze’nin sanayinin kalbi ve Marmara’nın yükselen yıldızı olduğunu söyleyerek, böylesi önemli bir konumda yer alan Bilişim Vadisi’nin çok değerli olduğunu ve başarılarını takdirle takip ettiklerini dile getirdi. Toplantı programının sonunda Müsiad Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Fatih Özsoy’a plaket takdim ederek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Daha sonra hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.   

 Haber okunma sayısı: 245

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ