By KOKO KOKOREÇ

GTÜ Mühendislik Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni yapıldı

15 Mayıs 2019 Çarşamba 19:22
gtu-muhendislik-fakultesinde-dekanlik-devir-teslim-toreni-yapildi

GTÜ Mühendislik Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni düzenlendi. Harita Mühendisliği Bölüm Başkanı olup dekanlık görevine atanan Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu, görevi Prof. Dr. Bülent Akbaş’tan teslim aldı.

Rektör Prof. Dr. M. Hasan Aslan, Rektör Yrd.Arif Çağdaş Aydınoğlu, Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Bülent Keskinler ile Özel Kalem Müdürü Uğur Mercan’ın katılımı ile Mühendislik Fakültesi dekanlığında düzenlenen törende, fakültenin akademik ve idari personeli de hazır bulundu. Rektör Prof. Dr. M. Hasan Aslan, yaptığı konuşmada bugüne kadar üniversiteye ve Mühendislik fakültesine başarılı hizmetlerde bulunan ancak sağlık sorunları nedeniyle dekanlık görevinden ayrılan Prof. Dr. Bülent Akbaş’a teşekkür etti. Görevi devralan Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu’na başarı temennilerinde bulunan Rektör Aslan, Mühendislik Fakültesi’nin öneminin altını çizerek, önümüzdeki dönemde bugüne kadar elde edilen başarıların yeni projeler ile taçlandırılacağını belirtti.

Prof. Dr. Bülent Akbaş, bu görev değişikliğinin bir veda olmadığını söyleyerek tüm çalışma arkadaşlarına; ayrıca kendilerine karşı gösterdikleri destekten ötürü Rektör Aslan’a teşekkürlerini sundu. Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu ise Prof. Dr. Bülent Akbaş’ın Mühendislik Fakültesi’nin elde ettiği başarılarda büyük rolü olduğunu ifade edip harcadığı emek için minnettar olduklarını belirterek görevi teslim aldı. Tören, Rektör Prof. Dr. M. Hasan Aslan’ın Prof. Dr. Bülent Akbaş’a bugüne kadarki hizmetleri için hazırlanan plaketi takdim etmesi ile son buldu.

 Haber okunma sayısı: 247

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ